DayTrading: Czwartek 28.02.2013

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 28 lut 2013, 23:40

Wzrost
22
51%
Bez zmian
5
12%
Spadek
16
37%
 
Liczba głosów: 43

Awatar użytkownika
zastapmnie
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1191
Rejestracja: 04 cze 2012, 23:17

Re: DayTrading: Czwartek 28.02.2013

Nieprzeczytany post autor: zastapmnie »

Na kablu można się zniszczyć psychicznie, a przy okazji wyczyścić konto;
na m15 widzę RGR z zasięgiem na jakieś 70 pipsów - wyjdzie?
nie mam pojęcia;

ogólnie czekam,by wyjść ze stratnych pozycji w miarę możliwości nie całym kontem:)
może będę długo czekał

nieźle też dzisiaj wykiwał longerów kangur; takie nadzieje z rana, i taki koniec na wieczór, ech

widzicie gdzieś dobre sygnały na eskę?
Staram się przetrzymywać straty i ciąć zyski, bo tak podobno robi większość, która przecież nie może się mylić...

Awatar użytkownika
atlanticos
Maniak
Maniak
Posty: 6716
Rejestracja: 26 lis 2012, 10:55

Re: DayTrading: Czwartek 28.02.2013

Nieprzeczytany post autor: atlanticos »

-- Dodano: czw 28-02-2013, 23:09 --

Mam otwartą mega sytą L na kablu i tak się caly czas zastanawiam czy zamykac czy czekac cco sie stanie. Dylemat duzy.[/quote]

na kablu to odwaga godna podziwu... ja na nim tylko na mocnych wsparciach i oporach puszczam bo to dla mnie najbardziej jeb...ta para pod Słońcem... zadna tak nie wycina stopów... potrafi zrobic objecie hossty h4 zeby w nastepnych 4 godzinach zrobic objecie bessy :) i to wcale nie rzadko[/quote]

Liczę na duże odbicie - mam L otwartą po 1.50776 więc bezpiecznie moge przetrzymac.
Mam dziwne przeczucie ze dzisiejsza zagrywka jest pod wzrosty w dniu jutrzejszym. Obym sie nie mylil.
Dzisiaj kabel mocno sie trzyma i nie rusza go praktycznie nic (odpukac).[/quote]

jak otworzyłes po 5077 jak takiego kwotowania nie było :O w tamtym roku??
"Audaces fortuna iuvat" - Wergiliusz
Poprowadzę Twój rachunek. Szczegóły na priv

Awatar użytkownika
pl-samurai
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 453
Rejestracja: 28 maja 2009, 00:36

Re: DayTrading: Czwartek 28.02.2013

Nieprzeczytany post autor: pl-samurai »

[quote="atlanticos"]-- Dodano: czw 28-02-2013, 23:09 --

Mam otwartą mega sytą L na kablu i tak się caly czas zastanawiam czy zamykac czy czekac cco sie stanie. Dylemat duzy.[/quote]

na kablu to odwaga godna podziwu... ja na nim tylko na mocnych wsparciach i oporach puszczam bo to dla mnie najbardziej jeb...ta para pod Słońcem... zadna tak nie wycina stopów... potrafi zrobic objecie hossty h4 zeby w nastepnych 4 godzinach zrobic objecie bessy :) i to wcale nie rzadko[/quote]

Liczę na duże odbicie - mam L otwartą po 1.50776 więc bezpiecznie moge przetrzymac.
Mam dziwne przeczucie ze dzisiejsza zagrywka jest pod wzrosty w dniu jutrzejszym. Obym sie nie mylil.
Dzisiaj kabel mocno sie trzyma i nie rusza go praktycznie nic (odpukac).[/quote]

jak otworzyłes po 5077 jak takiego kwotowania nie było :O w tamtym roku??[/quote]

Krzaczy mi sie klawiatura 5087.

Awatar użytkownika
atlanticos
Maniak
Maniak
Posty: 6716
Rejestracja: 26 lis 2012, 10:55

Re: DayTrading: Czwartek 28.02.2013

Nieprzeczytany post autor: atlanticos »

kangur wykiwał longerów?? miałeś rano pina w pobliżu linii trendu i long? :shock:
ja dziś kangura od 0270 trzymałem na S

Nowy jestes? jak widzisz Ujka w nocy?
Ostatnio zmieniony 28 lut 2013, 22:26 przez atlanticos, łącznie zmieniany 1 raz.
"Audaces fortuna iuvat" - Wergiliusz
Poprowadzę Twój rachunek. Szczegóły na priv

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7576
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: DayTrading: Czwartek 28.02.2013

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

czemu te amerykańce nie robią superszybkich kolei, praca by się znalazła, do momentu jak obniżą bezrobocie do poziomu jaki oczekują będą drukować, za parę lat oni tyle nadrukują że ja pier***, czemu od razu nie zrobić jakiegoś megaprojektu i trzymać odgórnie łape na realizacji, sam Bernanke mówił że koniunktura w budownictwie przekłada się na inne branże, tutaj po dwóch stronach toru mogły by mini elektrownie wiatrowe choćby funkcjonować i zasilać te pociągi
https://t.me/pump_upp

Awatar użytkownika
Nowy123
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 19955
Rejestracja: 13 sie 2012, 16:43

Re: DayTrading: Czwartek 28.02.2013

Nieprzeczytany post autor: Nowy123 »

atlanticos pisze:kangur wykiwał longerów?? miałeś rano pina w pobliżu linii trendu i long? :shock:
ja dziś kangura od 0270 trzymałem na S

Nowy jestes? jak widzisz Ujka w nocy?
NIKE luka w gore na oporach powinni go zdolowac

Awatar użytkownika
Nowy123
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 19955
Rejestracja: 13 sie 2012, 16:43

Re: DayTrading: Czwartek 28.02.2013

Nieprzeczytany post autor: Nowy123 »

pr7emo pisze:czemu te amerykańce nie robią superszybkich kolei, praca by się znalazła, do momentu jak obniżą bezrobocie do poziomu jaki oczekują będą drukować, za parę lat oni tyle nadrukują że ja pier***, czemu od razu nie zrobić jakiegoś megaprojektu i trzymać odgórnie łape na realizacji, sam Bernanke mówił że koniunktura w budownictwie przekłada się na inne branże, tutaj po dwóch stronach toru mogły by mini elektrownie wiatrowe choćby funkcjonować i zasilać te pociągi

ja juz tu pisalem BERNANKIE fantasta marionetka tworzenie sztucznego bogactwa itp itd nie kapuje ze niska stop bezrobocia byla przy boomie na nieruchomosciach ktore nakrecili i na kredytach a teraz cos pozmieniali ejszcze w liczeniu bezrobotnych bo nie ktorzy nie szukaja juz pracy no ale nic ma nakaz drukowania i banieczka nastepna sie pompuje ale on dalej twierdzi jak w 2007 biale jest czarne takoz tworzy dzielo Boze ;) z GOldmanami :)

http://stojeipatrze.blogspot.com/2013/0 ... sp500.html

Awatar użytkownika
atlanticos
Maniak
Maniak
Posty: 6716
Rejestracja: 26 lis 2012, 10:55

Re: DayTrading: Czwartek 28.02.2013

Nieprzeczytany post autor: atlanticos »

Nowy123 pisze:
atlanticos pisze:kangur wykiwał longerów?? miałeś rano pina w pobliżu linii trendu i long? :shock:
ja dziś kangura od 0270 trzymałem na S

Nowy jestes? jak widzisz Ujka w nocy?
NIKE luka w gore na oporach powinni go zdolowac
dzięki... dałem wcześniej S-kę i zastanawiałem się czy ją zamykac ale moze postawie stopa powyzej maksa i niech leci jak da rade

-- Dodano: 28 lut 2013, 22:40 --

kiwi ruszyło dalej... schodzi na minima chyba
"Audaces fortuna iuvat" - Wergiliusz
Poprowadzę Twój rachunek. Szczegóły na priv

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7576
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: DayTrading: Czwartek 28.02.2013

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

Nowy123 pisze:
pr7emo pisze:czemu te amerykańce nie robią superszybkich kolei, praca by się znalazła, do momentu jak obniżą bezrobocie do poziomu jaki oczekują będą drukować, za parę lat oni tyle nadrukują że ja pier***, czemu od razu nie zrobić jakiegoś megaprojektu i trzymać odgórnie łape na realizacji, sam Bernanke mówił że koniunktura w budownictwie przekłada się na inne branże, tutaj po dwóch stronach toru mogły by mini elektrownie wiatrowe choćby funkcjonować i zasilać te pociągi

ja juz tu pisalem BERNANKIE fantasta marionetka tworzenie sztucznego bogactwa itp itd nie kapuje ze niska stop bezrobocia byla przy boomie na nieruchomosciach ktore nakrecili i na kredytach a teraz cos pozmieniali ejszcze w liczeniu bezrobotnych bo nie ktorzy nie szukaja juz pracy no ale nic ma nakaz drukowania i banieczka nastepna sie pompuje ale on dalej twierdzi jak w 2007 biale jest czarne takoz tworzy dzielo Boze ;) z GOldmanami :)

http://stojeipatrze.blogspot.com/2013/0 ... sp500.html
no to jest ironia zmienić sposób liczenia bezrobotnych aby poprawić odczyt i bazować na zamiarze zmniejszenia liczby


z tego wykresu wynika że wnioski o zasiłek rosną razem z s&p?


aha czyli drukujemy dla goldmanków a bezrobotni sobie jakoś poradzą, ewentualnie dostaną jałmużne?

-- Dodano: czw 28-02-2013, 22:50 --

nie jest tak źle :P

-- Dodano: czw 28-02-2013, 22:51 --

widać że Bernanke chce sprzęgnąć bezrobotnych ze wzrostem na rynku
obydwa wykresy tak jakby się dyskontują, po wzroście indeksu można założyć że liczba ubiegających o zasiłek spadnie wraz z kolejnym miesiącem, dobre
https://t.me/pump_upp

Awatar użytkownika
Nowy123
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 19955
Rejestracja: 13 sie 2012, 16:43

Re: DayTrading: Czwartek 28.02.2013

Nieprzeczytany post autor: Nowy123 »

pr7emo pisze:
Nowy123 pisze:
pr7emo pisze:czemu te amerykańce nie robią superszybkich kolei, praca by się znalazła, do momentu jak obniżą bezrobocie do poziomu jaki oczekują będą drukować, za parę lat oni tyle nadrukują że ja pier***, czemu od razu nie zrobić jakiegoś megaprojektu i trzymać odgórnie łape na realizacji, sam Bernanke mówił że koniunktura w budownictwie przekłada się na inne branże, tutaj po dwóch stronach toru mogły by mini elektrownie wiatrowe choćby funkcjonować i zasilać te pociągi

ja juz tu pisalem BERNANKIE fantasta marionetka tworzenie sztucznego bogactwa itp itd nie kapuje ze niska stop bezrobocia byla przy boomie na nieruchomosciach ktore nakrecili i na kredytach a teraz cos pozmieniali ejszcze w liczeniu bezrobotnych bo nie ktorzy nie szukaja juz pracy no ale nic ma nakaz drukowania i banieczka nastepna sie pompuje ale on dalej twierdzi jak w 2007 biale jest czarne takoz tworzy dzielo Boze ;) z GOldmanami :)

http://stojeipatrze.blogspot.com/2013/0 ... sp500.html
no to jest ironia zmienić sposób liczenia bezrobotnych aby poprawić odczyt i bazować na zamiarze zmniejszenia liczby


z tego wykresu wynika że wnioski o zasiłek rosną razem z s&p?


aha czyli drukujemy dla goldmanków a bezrobotni sobie jakoś poradzą, ewentualnie dostaną jałmużne?
z tego wykresu wynika ze nowi bezrobotni oscylowali nawet w hossie kolo 300 tys :) tutaj wiec te dane to olac teraz jesli nawe sa troche lepsze liczy sie kreowanie nowych miejsc pracy ktore musza byc miesiecznie ponad 200 tys a Benek to taki Rostowski z kreatywna ksiegowoscia :)

Ostatnie dzisiejsze dane to 330 tysięcy nowych wniosków i jest najniższy od ponad 5 lat (2008). A jak było z hossą? W czasie dojrzewania hossy wnioski stopniowo spadały, aż do ~300 tysięcy. To bym nam dało około 1600 punktów na SP500 . Poniżej 300 tysięcy we wnioskach prawie nigdy nie spadało:

wiec sobie moze drukowac dalej wszystko jest do czasu :)

to ta kc od obezrobocia i metotologi ich liczenia :) jak i liczenie inflacji ktorych BENEK NIE WIDZI od 2- 3 lat a kongresmen mu powiedzial jedne kieys ze chyba Pana nie chodzi do sklepu ahahah mam rodzinke i mi mowia co i jak tam tez maja jakies inne licznie tej inflacji hahah
Ostatnio zmieniony 28 lut 2013, 22:56 przez Nowy123, łącznie zmieniany 1 raz.

Zablokowany