DayTrading: Czwartek 26.12.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3000
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Czwartek 26.12.2019

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 26.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

L na kablu zamkniete. No wiec mamy "Świąteczna Dziesiątkę" :mikolaj: :mikolaj: :mikolaj:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

szuler
Maniak
Maniak
Posty: 4505
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:42

Re: DayTrading: Czwartek 26.12.2019

Nieprzeczytany post autor: szuler »

Ja czekam na 1,303

Awatar użytkownika
nowy1234
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 566
Rejestracja: 01 maja 2013, 06:57

Re: DayTrading: Czwartek 26.12.2019

Nieprzeczytany post autor: nowy1234 »

A co z kangurem ,miał spadać?

Awatar użytkownika
atIanticos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 19 gru 2019, 18:28

Re: DayTrading: Czwartek 26.12.2019

Nieprzeczytany post autor: atIanticos »

Niedzwiadkom na zlocie i kangurze cofna koncesje, takie perelki sie szykuja :D
Cad niegorzej wyglada, jesli chodzi o wzrosty (usdcad w dol).
"Audaces fortuna iuvat" - Wergiliusz
Poprowadzę Twój rachunek. Szczegóły na priv

Awatar użytkownika
nowy1234
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 566
Rejestracja: 01 maja 2013, 06:57

Re: DayTrading: Czwartek 26.12.2019

Nieprzeczytany post autor: nowy1234 »

atIanticos pisze:
26 gru 2019, 09:58
Niedzwiadkom na zlocie i kangurze cofna koncesje, takie perelki sie szykuja :D
Cad niegorzej wyglada, jesli chodzi o wzrosty (usdcad w dol).
Kim ty jesteś-antykermitem?

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 26.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

nowy1234 pisze:
26 gru 2019, 09:33
A co z kangurem ,miał spadać?
A rośnie? Zaklinowal się i to dosłownie. Mały klin się tam utworzył. Możliwe jeszcze podejście na 5 odbicie z 10 pipsow potem wyjście dołem. Co do złota to podawałem parametry SL na 1520 i TP na 1430 gdy wchodziłem. Dopóki SL nie jest wycięty to traktuje ruch w górę jako fałszywe wybicie klina na 5 odbiciu czyli nic nadzwyczajnego. Jak zamknie mi pozycje na SL to wtedy cały układ zanegowany i mówi się trudno. Jak ktoś daje SL nawet na 20 pipsow to znaczy że liczy się z tym że 5 czy 10 a nawet 15 może cena jeszcze polecieć. Po coś w końcu ten SL jest. Nie zawsze da się wejść w punkt, to nie apteka. Tymbardziej że na 1508 jest jeszcze ostatni zwierzak który może mieć wpływ na cały ten układ więc trzeba mieć świadomość że tam może cena jeszcze doleciec
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 26.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

dołożone po 1506 kolejne S na złocie. SL tak jak na wcześniejszej pozycji czyli 1520, TP 1430.
https://www.tradingview.com/x/fniplp0k/



gbpchf h1 - to jest powód dla którego zgasiłem kabla wcześniej niż zakładałem biorąc z rynku zysk. Tutaj mamy potencjalny klin z możliwoście testu dolnej bandy jeszcze raz skoro cały czas jesteśmy wewnatrz formacji. Lepiej wiec bylo zamknac pozycje pod umocnienie GBP na kablu i z boku poczekac na dalszy rozwój wypadków
https://www.tradingview.com/x/HH37Hvpg/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
atIanticos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 19 gru 2019, 18:28

Re: DayTrading: Czwartek 26.12.2019

Nieprzeczytany post autor: atIanticos »

Realizacja zyczeniowego klina nic nie zmieni w kwestii obrazu swieczki miesiecznej IMO, a co za tym idzie ustawianie sie pod "falszywe wybicie" i nadzieja na przekrecenie miesiecznej swieczki, nie daje wiekszych szans... Zreszta zloto audusd nzdusd pokazuja miejsce dolara w szyku. Uwazalbym tez z pokusa S na edku. Ale zawsze moge sie mylic ;)
"Audaces fortuna iuvat" - Wergiliusz
Poprowadzę Twój rachunek. Szczegóły na priv

Awatar użytkownika
nowy1234
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 566
Rejestracja: 01 maja 2013, 06:57

Re: DayTrading: Czwartek 26.12.2019

Nieprzeczytany post autor: nowy1234 »

atIanticos pisze:
26 gru 2019, 15:27
Realizacja zyczeniowego klina nic nie zmieni w kwestii obrazu swieczki miesiecznej IMO, a co za tym idzie ustawianie sie pod "falszywe wybicie" i nadzieja na przekrecenie miesiecznej swieczki, nie daje wiekszych szans... Zreszta zloto audusd nzdusd pokazuja miejsce dolara w szyku. Uwazalbym tez z pokusa S na edku. Ale zawsze moge sie mylic ;)
Kim jesteś?

Zablokowany