DayTrading: Czwartek 26.12.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
Sinus
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 620
Rejestracja: 03 sty 2018, 10:41

Re: DayTrading: Czwartek 26.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Sinus »

i co z tym kangurem, można Kermit prosić o jakiś wykres audusd, bo wygląda jakby mieli wywalić opory i w górę.
PiS forever

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4499
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Czwartek 26.12.2019

Nieprzeczytany post autor: navik »

czerwiona linia to zasięg jaki mi wychodzi z D1 ....ihmo :idea:

ps . ide świetować dalej :wink: :564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Awatar użytkownika
Sinus
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 620
Rejestracja: 03 sty 2018, 10:41

Re: DayTrading: Czwartek 26.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Sinus »

navik pisze:
26 gru 2019, 16:54
czerwiona linia to zasięg jaki mi wychodzi z D1 ....ihmo :idea:

ps . ide świetować dalej :wink: :564:
No właśnie też tak rysowałem, a wszedłem odwrotnie, jak jakiś kretyn... bo myśłąem że jeszcze zejdą.... teraz jadę z S do nieba :).
PiS forever

Balans
Gaduła
Gaduła
Posty: 130
Rejestracja: 01 sie 2019, 21:30

Re: DayTrading: Czwartek 26.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Balans »

Ktoś coś rozgrywa na ropie? Ja nadal S, ale już są na sporym minusie, co mnie drażni. Stracę nadzieje w te ski jak ogłoszą że zapasy ropy pokryją się z prognozą API, jednak ta jest bardzo skrajna i myślę że łatwo będzie rynek rozczarować na co liczę. Jeśli nie to Trzeba będzie pogodzić się z porażką.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 26.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Sinus pisze:
26 gru 2019, 16:28
i co z tym kangurem, można Kermit prosić o jakiś wykres audusd, bo wygląda jakby mieli wywalić opory i w górę.
aktualizacje wykresów i coś nowego wrzuce po 19 jak zamkna swieczke h4, ale pisalem wczesniej ze maly klin jest na kangurze (na h1) i podbija z 10 pipsow na ostatnie 5 odbicie. To sie IMO teraz dzieje i bedzie widac na h4 po zamknieciu z jakim efektem (czy bedzie reakcja podaży). Dzis jeszcze nie siedze tu caly czas - korzystam z końcówki Świąt wiec nie odpisuje na bieżąco.


Balans - dopóki ropa nie złamie 63,40 to jest po S stronie mocy IMO. Na 61,90 ma jeszcze kolejnego zwierzaka potencjalnego i górną bandę kanału wzrostowego w pobliżu
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: DayTrading: Czwartek 26.12.2019

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

nowy1234 pisze:
26 gru 2019, 10:21
atIanticos pisze:
26 gru 2019, 09:58
Niedzwiadkom na zlocie i kangurze cofna koncesje, takie perelki sie szykuja :D
Cad niegorzej wyglada, jesli chodzi o wzrosty (usdcad w dol).
Kim ty jesteś-antykermitem?

Hahahaha

Alter ego :D
:564:
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: DayTrading: Czwartek 26.12.2019

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

kermit.. pytanie mam..

Bo myślałem troszkę nad złotem i chciałbym poznać Twoja opinie jako, że pierwszy powiedziałeś "sprzedaję złoto"

Mianowicie:

https://www.tradingview.com/x/ISS8EU6W/
https://www.tradingview.com/x/neAMRFHC/

Wydaje mi się, że toto trochę flagę przypomina?

a jeśli mam rację to:
https://www.tradingview.com/x/6CpLnI09/

Zastanawiam się nad 2 scenariuszami (3ma - bo 3ci to Twój)

Myślę, że cena faktycznie odbije się od okolic 1517-20 (jeśli w ogóle tam dotrze).. ale
a - wrócimy do okolic 1500 i wtedy na Północ, aż do 1550-1560 i wyżej..
b - przebijemy 1500 i spadek pociągnie do 1490.. możeee nawet do wsparcia, które przebiliśmy 23ciego i dopiero wtedy wybicie
c - opcja "kermit" ze zjazdem do 1440

Co o tym myślicie?

PS wesołe PO Świetach ;)
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

Misiek712
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 707
Rejestracja: 28 gru 2012, 16:18

Re: DayTrading: Czwartek 26.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Misiek712 »

Kermit pisze:
26 gru 2019, 17:18
Sinus pisze:
26 gru 2019, 16:28
i co z tym kangurem, można Kermit prosić o jakiś wykres audusd, bo wygląda jakby mieli wywalić opory i w górę.
aktualizacje wykresów i coś nowego wrzuce po 19 jak zamkna swieczke h4, ale pisalem wczesniej ze maly klin jest na kangurze (na h1) i podbija z 10 pipsow na ostatnie 5 odbicie. To sie IMO teraz dzieje i bedzie widac na h4 po zamknieciu z jakim efektem (czy bedzie reakcja podaży). Dzis jeszcze nie siedze tu caly czas - korzystam z końcówki Świąt wiec nie odpisuje na bieżąco.






Balans - dopóki ropa nie złamie 63,40 to jest po S stronie mocy IMO. Na 61,90 ma jeszcze kolejnego zwierzaka potencjalnego i górną bandę kanału wzrostowego w pobliżu

Zabka rzucisz aktualizacje ?

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 26.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

qduaty pisze:
26 gru 2019, 21:24
kermit.. pytanie mam..

Bo myślałem troszkę nad złotem i chciałbym poznać Twoja opinie jako, że pierwszy powiedziałeś "sprzedaję złoto"
moja opinie znasz i nic sie w niej przez ostatnie kilka godzin nie zmienilo. Naprawde jasniej nie potrafie wytlumaczyc. Mam S, podalem SL i TP oraz wykres i pokazałem pod co zajalem pozycje. Nawet zakładając klin, ktory pokazujesz zwierzak moze wyprowadzic kontre na jego retest i ramie orgra wiec i tak zalozenia ktore podalem (poza TP ktore sie zmniejszy wtedy) obowiazuja w takim przypadku.

edit:
Kangur zamkniety na -30 pipsow na SL.
Obecnie otworzony ponownie (0.6948) na 50-pipsowe ryzyko pod zwierzaka z wykresu poniżej
https://www.tradingview.com/x/T5MYJr5w/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 26.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

wti h4 - obecnie "w okolicy" zwierzak i górna banda kanału wzrostowego. Niedługo dane wiec pewnie sie rozstrzygnie co dalej z ropką
https://www.tradingview.com/x/E67DXv4y/
https://www.tradingview.com/x/xuUNpZsx/


edek h1 - w zółtej strefie spodziewam sie reakcji popytu.
https://www.tradingview.com/x/wUPen69G/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany