DayTrading: Czwartek 26.04.2018

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 27 kwie 2018, 00:00

Wzrost
3
50%
Bez zmian
2
33%
Spadek
1
17%
 
Liczba głosów: 6

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: DayTrading: Czwartek 26.04.2018

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Na EURUSD jest jeszcze taka opcja, a to znaczy jest z kilkadziesiąt pips potencjału do spadku
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

dalan
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 377
Rejestracja: 22 wrz 2012, 17:09

Re: DayTrading: Czwartek 26.04.2018

Nieprzeczytany post autor: dalan »

XAB pamiętaj,że korekta zawsze jest wskazana,ale nie zawsze musi nastąpić już teraz.Index USD jak dla mnie idzie w okolice 91.9 lub 92.Dlatego zadałem pytanie gdzie TP3.Nie jest to niestety DT.

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6651
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Czwartek 26.04.2018

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

dalan pisze:XAB pamiętaj,że korekta zawsze jest wskazana,ale nie zawsze musi nastąpić już teraz.Index USD jak dla mnie idzie w okolice 91.9 lub 92.Dlatego zadałem pytanie gdzie TP3.Nie jest to niestety DT.
Jak nie wiesz gdzie ustawić TP to przesuwaj SL za ceną. Wszystko

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Czwartek 26.04.2018

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »


XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 26.04.2018

Nieprzeczytany post autor: XAB »

dalan pisze:XAB pamiętaj,że korekta zawsze jest wskazana,ale nie zawsze musi nastąpić już teraz.Index USD jak dla mnie idzie w okolice 91.9 lub 92.Dlatego zadałem pytanie gdzie TP3.Nie jest to niestety DT.
dalan
jestem slaby elliotowiec
ale juz kiedys tu to rysowalem z tym ze wtedy to byly moje takie tam zalozenia
teraz to zaczelo byc realne wiec sorki za rozpiske ale ja widze dalej takie mozliwosci
4 i potem 5tka i mozliwe jest jeszcze z tym ze nie wiem czy to ma sens ale ABC
CZYLI zrobi rynek c i to bedzie dopiero A W ABC I C TO POTEM 4KA
i zajmie sie rynek 5tka i to potwa moze do jesieni jeszcze
nie wiem czy to ma sens ale od pol roku takie cos zakladalem
https://iv.pl/viewer.php?file=17115414600461845835.png
wiadomo te B i C BYLOBY W INNYCH MIEJSCACH
ja tylko podaje takie moje zalozenie bo wtedy mozesz zakladac dlugosc B JAK MASZ JUZ A

-- Dodano: 26 kwie 2018, 20:59 --

Jeszcze cos dodam bo to tez kilka razy tu pisalem
rynek budowal przynajmniej rok wzrosty na edku to wg mnie spadki moze smialo z pol roku tez strioc i dlatego w rozpiskach ciagle mi bylo zbyt wysoko na 4ke i ciagle tu wypytywalem co bedzie jak rynek ruchy wsparcia
jestem wzrokowiec i zawsze patrze na rynek najpierw nie od formacji a jak by pasowalo by wykres tam poszedl
i co jesli tam dojdzie
kreski sa zmienne a spekula je widzi i nasze ruchy tez widza wczesniej niz my

-- Dodano: 26 kwie 2018, 21:06 --

i prosze nie zapominac o tym co istotne i przyjac to do wiadomosci
wybicie 1,2154 to w srednim terminie mamy odwrocenie kierunku i tu nie ma przeprossssssssssssss
dopoki opor pierwszy na 1,2208 broni to spadamy
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Czwartek 26.04.2018

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

Indeks dolara ,chyba nikt nie pamięta -bronił dość dług ,projekcja Crab X-1 TP ,B-2 TP
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 26.04.2018

Nieprzeczytany post autor: XAB »

ja tam pamietam i mialem go w notatkach a i rysowales tez jakas formacje na edku na chyba 1,204
ale sie potem uparliscie na te wzrosty edka i nawet tu ze dwa razy pytalem i cisza
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Czwartek 26.04.2018

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Na koniec dnia 2 wejścia zgodne z moją ta najnowszą metodą. Patrzyłem tez na wolumen. Pierwsze na krótko trzymane, ale OK. W drugim ustawiłem TP i ładnie zarobiło... Tego chyba powinienem się trzymać.. Przydało by się jeszcze nałożyc wykresy SP/DAX, żeby lepiej kontrolować możliwość zmiany trendziku.. i powinno działać.

-- Dodano: 26 kwie 2018, 23:01 --

Takie wejścia i trejdy bym chciał grać..bez wożenia i szarpania. To mi się podoba. Czasem SL wpadnie, ale to normalne przy zmianie kiedunku. Można by czasami ustawić jakieś BE przy takim wejściu i niech leci.. a TP bardzo daleko. Ale to nasptępny poziom grania :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Awatar użytkownika
graczpospolity
Gaduła
Gaduła
Posty: 155
Rejestracja: 10 lut 2016, 11:51

Re: DayTrading: Czwartek 26.04.2018

Nieprzeczytany post autor: graczpospolity »

Świeżak44 pisze:Na koniec dnia 2 wejścia zgodne z moją ta najnowszą metodą. Patrzyłem tez na wolumen. Pierwsze na krótko trzymane, ale OK. W drugim ustawiłem TP i ładnie zarobiło... Tego chyba powinienem się trzymać.. Przydało by się jeszcze nałożyc wykresy SP/DAX, żeby lepiej kontrolować możliwość zmiany trendziku.. i powinno działać.

-- Dodano: 26 kwie 2018, 23:01 --

Takie wejścia i trejdy bym chciał grać..bez wożenia i szarpania. To mi się podoba. Czasem SL wpadnie, ale to normalne przy zmianie kiedunku. Można by czasami ustawić jakieś BE przy takim wejściu i niech leci.. a TP bardzo daleko. Ale to nasptępny poziom grania :)

Ten wykres jest niewiarygodny... za mało kresek :D

gdzie jest stary template?

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Czwartek 26.04.2018

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

barabaszek pisze:
fx-technik pisze:Strategiczne poziomy:
EURUSDDaily.png
Widzę, że jesteś z tych, którzy piszą o poziomach albo o timingu, tylko nigdy nie mogą zgrać jednego z drugim ; )
A co tobie znowu nie pasuje?
Pokazywałem to, gdy jeszcze Kermit na Longi parł mocno.

Po prostu, przypominam.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Zablokowany