DayTrading: Czwartek 24.01.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 25 sty 2019, 00:00

Wzrost
4
57%
Bez zmian
2
29%
Spadek
1
14%
 
Liczba głosów: 7

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Czwartek 24.01.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

TsunamiPL pisze:
Świeżak44 pisze:Dziś cały dzień walczyłem na indeksach . DAX rano, DJ po południu. Rekordowe serie 11 i 13 zyskownych transakcji pod rząd. Wiele wejść bardzo dobrych, z większym potencjałem. Nie uniknąłem jednak błędów i to jest problem, bo dwa błędy potrafią zjeść zysk z 11 dobrych transakcji.. Tu jest wycinek jak grałem:
Jeszcze tłuczesz to demo ? :shock: :lol:
Ostatnie szlify.. :mrgreen:
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Czwartek 24.01.2019

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

Świeżak44 pisze:
TsunamiPL pisze:
Świeżak44 pisze:Dziś cały dzień walczyłem na indeksach . DAX rano, DJ po południu. Rekordowe serie 11 i 13 zyskownych transakcji pod rząd. Wiele wejść bardzo dobrych, z większym potencjałem. Nie uniknąłem jednak błędów i to jest problem, bo dwa błędy potrafią zjeść zysk z 11 dobrych transakcji.. Tu jest wycinek jak grałem:
Jeszcze tłuczesz to demo ? :shock: :lol:
Ostatnie szlify.. :mrgreen:
Brawo za wytrwałość :564:
The only way is up

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Czwartek 24.01.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

F-You Money pisze:Grall zaliczył wczoraj pomyłkę, po nocnych korektach wskaźników, stawiam go do kolejnej akcji

wskazanie GBP/JPY w dół
Nie zmieniaj tak szybko reguł, jeśli działało. Wykres po prostu czasem zakręca nie w tym miejscu. To kwestia prawdopodobieństwa. Jakśli coś ma przewagę statystyczną to wrzuć takie przypadki w koszty (SL). Nie ma grala 100% skutezności.

-- Dodano: 24 sty 2019, 23:36 --

Ostatnio tak myślę, że automat grający według moich zasad byłby dużo lepszy niż ja, bo by nie właźił bez spełnienia wszystkich warunków, nie łapałby ruchu(noży), nie miałby emocji... cierpliwie by czekał na właściwy setup, prowadziłby lepiej zyskującą pozycję.. :roll: itd. Człowiekowi jest ciężko zachować taka dyscyplinę gry jak ma maszyna..

-- Dodano: 24 sty 2019, 23:43 --
TsunamiPL pisze:
Brawo za wytrwałość :564:
Prędzej czy później przełamię to gówno i zacznę regularnie zarabiać. Nie poddam się teraz, jak już tyle wiem o "przeciwniku" Te serie 11 i 13 transakcji to przecież nie był przypadek, co nie?? :D

-- Dodano: 24 sty 2019, 23:55 --

1. Hedgowanie/ gridowanie to bezsens. Wprowadza tylko bałagan i zwiększa straty. Lepiej zakończyć szybkim SL i pomyśleć co jest grane..
2. Trzeba starannie dobierać setupy. Trzeba być wybrednym.
3. Jeden błąd powoduje następne. Trzeba przerwać, zmniejszyć pozycje i sprawdzić "maszynę".
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Zablokowany