DayTrading: Czwartek 23.01.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3000
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Czwartek 23.01.2020

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Czwartek 23.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

Edek,

niskie TF, cały czas po ciemnej stronie mocy
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Czwartek 23.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

H4 na edku bykom nie wróży nic dobrego
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Czwartek 23.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

Kabel wali łbem w sufit......
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Czwartek 23.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

Czy ja bardziej wolę poziomki czy musztardę?
- sam nie wiem

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 23.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Bemowo1 pisze:
23 sty 2020, 00:40
H4 na edku bykom nie wróży nic dobrego
porozgladaj sie troche po samym wykresie nie tylko na podstawie tasm. Definicja trendu wiele pomoze - moze ;)

https://www.tradingview.com/x/JdkWOsIV/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Czwartek 23.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Łooo ale rakieta. Tym razem na pokładzie. Falcon Heavy ale coś czuję niewypał. Zobaczymy jak się zakończy H1.

post968392.html#p968392

edit. Beznadziejnie zakończyła się ta H1 tak że pewnie zanegują cały wystrzał. Jedyny plus objęcie hossy H1/H4 ale i tak szajsowate zakończenie.

--------------------

a Zielony znowu bęcki na Brencie. Swoją drogą doszli do poziomów o których pisałem około 10 dni temu i wczoraj z Xabem.

post968365.html#p968365

Jest szansa na odbicie ropki ale ja bym poczekał z tym do zakończenia D1 Czwartkowej. Będę długo spał jak coś ;) :564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 23.01.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Nieśmiertelny Trader O ROPIE
UWAGA mowisz myslisz o BRENT ktorej chyba tu nikt nie gra
ludzie z nawigat, graja chyba tylko WTI ja na pewno
uwaga ropa WTI:?: :?: :?:
jest e trendzie srendzie SORKI juz spadkowym ?????????
to ze pozycjonuje lki to tylko glupi przypadek i wcale mnie to na dzis nie cieszy
ale wiadomo rynek leci w dol z 65,6xx w nocy bylo 55,6xx
licze na jakiegos fuksa bo zszedl rynek 10 duzych punktow wiec lekka korekta by sie przydala
CEL ?na ropie z dlugiej to jest 50,XX :!: :!: i to jest cel tylko projekcja bo
nigdzie nie pisze ze tak ma byc :?: :?: :?: i tyle o ROPIE WTI
i wnerwia mnie tylko to ze znowu stoje po zlej stronie mocy
a co do oceny swieczek to kazdy rysuje jak widzi
dla mnie nizej 58,1x to trend - kierunek spadkowy zejscie nizej 54 to juz wyraznie spadamy spadamy
TO WYKRES h1
https://iv.pl/image/GrYUjG2
formacyjki na M rysuja sie podazowo i to wsio cel 1szy rozowy prostokat
to wykres H4 tu WIDAC co rynek chce grac :?:
https://iv.pl/image/GrYUmX4
i narazie jedyne co kombinuje to wyjsc z tego bajzlu bez szwanku bo nie tak mialo byc :mrgreen:
ROPA WTI to na m15 czyli szajs
https://iv.pl/image/GrYU2xD
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Cichy44
Gaduła
Gaduła
Posty: 127
Rejestracja: 07 lut 2015, 15:25

Re: DayTrading: Czwartek 23.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Cichy44 »

Dwa tygodnie temu popełniłem wpis o spadku ceny ropy od szczytu o 11$, posiłkując się sytuacją jaka była w 09/2019 po ataku na rafinerię w Arabii Saudyjskiej. I jak się okazuje WTI realizuje ten spadek. Chyba zatem czeka nas cena w okolicach 53$. A co potem. Powrót na 58$ ????

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: DayTrading: Czwartek 23.01.2020

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

xtb pisze: Chiny zdecydowały się zamknąć 11-milionową aglomerację Wuhan, aby ograniczyć dalsze rozprzestrzenianie się wirusa, który zabił już przynajmniej 17 osób. Na rynku nie brak obaw, że ograniczenie podróży uderzy w popyt na ropę, szczególnie, że w sobotę rozpoczyna się chiński Nowy Rok. Ceny ropy spadły już niemal o 10 dolarów za baryłkę od pierwszych reakcji na napięcia na Bliskim Wschodzie i są najniższe od początku grudnia.
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

Zablokowany