DayTrading: Czwartek 21.02.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 22 lut 2019, 00:00

Wzrost
5
83%
Bez zmian
0
Brak głosów
Spadek
1
17%
 
Liczba głosów: 6

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7576
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: DayTrading: Czwartek 21.02.2019

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

poszła wcześniej gruba eSka na uJocie co się rzadko obserwując dzieje, jutro może być gorąco
Ostatnio zmieniony 21 lut 2019, 18:58 przez pr7emo, łącznie zmieniany 1 raz.
https://t.me/pump_upp

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Czwartek 21.02.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

IFX pisze:Cześć, moglibyście sprawdzić jaką macie cenę u Waszych broków na Dow Jones na świecy M15 o godzinie 16:00 czasu polskiego? Nie znalazłem nigdzie tak niskiej ceny jak u mojego broka na tej świecy.
Może to pomoże.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

andrzej55
Gaduła
Gaduła
Posty: 108
Rejestracja: 07 kwie 2016, 13:11

Re: DayTrading: Czwartek 21.02.2019

Nieprzeczytany post autor: andrzej55 »

Jak widzicie dalej rzeźnika ?

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Czwartek 21.02.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

pr7emo pisze:poszła wcześniej gruba eSka na uJocie co się rzadko obserwując dzieje, jutro może być gorąco
Przemo, gdzie Ty widzisz te grube S? Nie mamy dostępu do wolumenu.

Awatar użytkownika
F-You Money
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1020
Rejestracja: 02 sty 2017, 18:06

Re: DayTrading: Czwartek 21.02.2019

Nieprzeczytany post autor: F-You Money »

andrzej55 pisze:Jak widzicie dalej rzeźnika ?
Grall L
Rysiek - MikiFX - Farciarz - F-you Money

IFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 189
Rejestracja: 20 wrz 2018, 10:58

Re: DayTrading: Czwartek 21.02.2019

Nieprzeczytany post autor: IFX »

krab29 pisze:
IFX pisze:Cześć, moglibyście sprawdzić jaką macie cenę u Waszych broków na Dow Jones na świecy M15 o godzinie 16:00 czasu polskiego? Nie znalazłem nigdzie tak niskiej ceny jak u mojego broka na tej świecy.
Może to pomoże.
Dzięki wielkie. Widać, że cena nie dotarła u Ciebie do 25820.
Wybiło mnie na SL, a różnica pomiędzy moim SL a Low dzisiejszego dnia to 0,64 USD, potem cena zawróciła.
Sprawdziłem w moich statystykach i taka sytuacja, w której cena zaliczyłaby SL, a różnica pomiędzy Low/High danego dnia i moim SL byłaby mniejsza niż jeden dolar, zdarzyła się tylko 7 razy w ciągu ostatnich 8 lat. Dzisiaj ósmy raz.
Pech czy ingerencja broka? Dla mnie to manipulacja bucket shopu.
Jeśli uważasz, że AT działa, to masz rację. Jeśli uważasz, że AT nie działa, również masz rację.
Informacje, które zamieszczam na forum, nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych.

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7576
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: DayTrading: Czwartek 21.02.2019

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

Nieśmiertelny Trader pisze:
pr7emo pisze:poszła wcześniej gruba eSka na uJocie co się rzadko obserwując dzieje, jutro może być gorąco
Przemo, gdzie Ty widzisz te grube S? Nie mamy dostępu do wolumenu.
tu był szybki zjazd, nie umknął mojemu wzrokowi, nie było właśnie czegoś podobnego ostatnio

-- Dodano: czw 21-02-2019, 19:27 --

jest nowy film o giełdzie, ale wydaje mi się nudnawy
16-letni Barry Minkow uruchamia firmę do czyszczenia dywanów o nazwie ZZZZ Best w swoim garażu. Po 21 urodzinach z powodzeniem prezentuje publicznie firmę i może pochwalić się na papierze wartością ponad 100 milionów dolarów, ale prawdę mówiąc, Barry prowadzi program Ponzi i oszukańczą, nieistniejącą firmę. W końcu jego niekończące się lęki doganiają go, stając się najmłodsza osoba, która kiedykolwiek oszukała Wall Street, zostaje skazany na 25 lat więzienia. Tam Barry znajduje Boga z pomocą współwięźnia Peanuta (Ving Rhames) i zobowiązuje się do życia uczciwego życia. FBI Agent Gamble (James Caan), który był odpowiedzialny za wyrok skazujący Barrego, postanawia skrócić jego odsiadkę, w zamian za współpracę Barry'ego z FBI. Po wyjściu Barry podaje się jako pastor i sponsorowany przez FBI zbrodniarz. Jednakże nie trzeba długo czekać, aż powróci do swojej dawnej profesji, podczas gdy wydaje się, że czyni dobro.
https://www.youtube.com/watch?v=7UqVzRSob_E

-- Dodano: czw 21-02-2019, 19:28 --

:)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
https://t.me/pump_upp

szuler
Maniak
Maniak
Posty: 4505
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:42

Re: DayTrading: Czwartek 21.02.2019

Nieprzeczytany post autor: szuler »

XAB pisze:rzeznik do szulera widziales od wczoraj mi to chodzi az nie wytrzymalem i zgasilem
moze wtedy ruszy bo reszta to nuda
https://iv.pl/images/06740254900218636200.png
dzisiaj trzeci raz na S
L nie tykam, żeby nie powieźli
https://invst.ly/a3kiw - to tak na wieczór, na noc nie zostawiam

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Czwartek 21.02.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Nawik dalej widzisz powyzej 2800 ?

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Czwartek 21.02.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

pr7emo pisze:
jest nowy film o giełdzie, ale wydaje mi się nudnawy
16-letni Barry Minkow uruchamia firmę do czyszczenia dywanów o nazwie ZZZZ Best w swoim garażu. Po 21 urodzinach z powodzeniem prezentuje publicznie firmę i może pochwalić się na papierze wartością ponad 100 milionów dolarów, ale prawdę mówiąc, Barry prowadzi program Ponzi i oszukańczą, nieistniejącą firmę. W końcu jego niekończące się lęki doganiają go, stając się najmłodsza osoba, która kiedykolwiek oszukała Wall Street, zostaje skazany na 25 lat więzienia. Tam Barry znajduje Boga z pomocą współwięźnia Peanuta (Ving Rhames) i zobowiązuje się do życia uczciwego życia. FBI Agent Gamble (James Caan), który był odpowiedzialny za wyrok skazujący Barrego, postanawia skrócić jego odsiadkę, w zamian za współpracę Barry'ego z FBI. Po wyjściu Barry podaje się jako pastor i sponsorowany przez FBI zbrodniarz. Jednakże nie trzeba długo czekać, aż powróci do swojej dawnej profesji, podczas gdy wydaje się, że czyni dobro.
https://www.youtube.com/watch?v=7UqVzRSob_E
Z początku gdy zobaczyłem Goldberga to myślę - kolejny gniot od WWE, ale obsada jest na prawdę zacna, niestety realizacja jakaś taka kiczowata niczym z filmów kategorii B więc aż się dziwię co tak dobrzy aktorzy tam robią ;)

Co do swiecy to wystąpiła na wszystkich majorsach i w tym akurat nie doszukiwałbym się jakichś ''grubych wejść'' zwłaszcza, że cena po tej świecy zmieniła kierunek. No ale kto wie, ujka akurat nie grywam.

Zablokowany