DayTrading: Czwartek 18.10.2012

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Sentyment EURUSD na dziś

Czas głosowania minął 18 paź 2012, 23:43

Wzrost
22
32%
Bez zmian
9
13%
Spadek
38
55%
 
Liczba głosów: 69

Awatar użytkownika
Nowy123
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 19955
Rejestracja: 13 sie 2012, 16:43

Re: DayTrading: Czwartek 18.10.2012

Nieprzeczytany post autor: Nowy123 »

KAbla pieknie udupili ;) w dol

marekdt
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1187
Rejestracja: 30 sty 2011, 15:14

Re: DayTrading: Czwartek 18.10.2012

Nieprzeczytany post autor: marekdt »

Nowy500 pisze:
marekdt pisze:Myślę, że teraz LONG... o ile się coś uformuje pod to...
Jeśli są tu duże rzeczywiście zleconka - to obserwować ... czy będzie long czy nie...
long dlatego ze odbicie od szczytow czy jeszcze cos?

http://stooq.pl/notowania/index.html?da ... p_=l&sort=

azja i Polska ;) jakby patrzyli longa. do 22 trzeb zamknac szort bo skosni nie wiadomo co z tym zrobia, a zrobia po swojemu.
Poniżej masz MA 100 na 1h,
-161.8 spadków
- dwa wcześniejsze wierzchołki od których się odbijała cena - poziom respektowany i informacja, że duzi gracze tu mogą kupywać. Dla mnie wystarczy, żeby się przyłączyć.
- Stąd zacznie się może atak na nowe High.
Quo Vadis? Już wiesz ?
"Rynek nagradza cierpliwych"
↱↴↱↴ więc siedź na dupie i czekaj↱↴↱↴↴↴

xantiros
Gaduła
Gaduła
Posty: 263
Rejestracja: 14 lis 2011, 12:56

Re: DayTrading: Czwartek 18.10.2012

Nieprzeczytany post autor: xantiros »

marekdt pisze: Poniżej masz MA 100 na 1h,
-161.8 spadków
- dwa wcześniejsze wierzchołki od których się odbijała cena - poziom respektowany i informacja, że duzi gracze tu mogą kupywać. Dla mnie wystarczy, żeby się przyłączyć.
- Stąd zacznie się może atak na nowe High.
Popatrz na D1 tam wzrosty nie wyglądają tak "oczywiście", chyba za masz na myśli bujanie w zakresie 1,3060 - 1,3150
D1 raczej wskazuje na spadek, zresztą nie wiadomo czy kabel w razie dalszych spadków nie pociągnie edka
Za jakiś czas WR 104 zmiecie ten cały bajzel...... i nastanie cisza.....

Awatar użytkownika
ForexTig3r
Maniak
Maniak
Posty: 2462
Rejestracja: 15 maja 2012, 13:47

Re: DayTrading: Czwartek 18.10.2012

Nieprzeczytany post autor: ForexTig3r »

Ja pie$%#le przeglądarka mi się zawiesiła 20:56, ładne wejście po 30558 bym zaliczył i tylko prowizją bym ryzykował... :-/
Daj Boże abyśmy się odbijali 3070 - 3060 przez noc, ale wygląda to zupełnie inaczej :(((
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.
subsilver2 趋势线

Mpapiez

Re: DayTrading: Czwartek 18.10.2012

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

marekdt pisze:@Mpapiez Co to za fajny wskaźnik do podliczania statystyk? Jak się nazywa?
Z-S. W journalu droga do zwycięstwa jest dostępny.

Kurde minimalnie stop lossa zaliczyłem. Chyba jednak to faktycznie wisielec był chociaż jestem mega zaskoczony. Ale nic, dalej wale w longa, strefa supportu jak na razie jeszcze się trzyma.

Człowiek jak zaczyna kombinować, to nic dobrego z tego nie wychodzi :), a miałem wcześniej "eski" pootwierane pod te 3 czarne kruki z Targetem na 1.3060 - to się musialem przestawić na elkę ;).

Ta giełda mnie chyba nigdy nie przestanie zaskakiwać :).

Ps:

Kod: Zaznacz cały

The funny thing about forex is you never know where the next influence will come from. Who could have predicted a misfiled 8-K would blow a hole in the stock market and prompt a round of risk aversion.
1.3070/80 remains key support near-term.
To jednak był mlotek. Zjazd w dół to czysty przypadek bazujący na przypadkowym fundamencie. Człowiek wraca do domu a tu takie suprajsy :).

Awatar użytkownika
zastapmnie
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1191
Rejestracja: 04 cze 2012, 23:17

Re: DayTrading: Czwartek 18.10.2012

Nieprzeczytany post autor: zastapmnie »

nie zaogniając naszej wcześniejszej wymiany zdań na temat rozpoznawalności danych formacji świecowych, upieram się jednak, że do młotka tamtej świeczce nieco brakowało :_) i do wisielca również.
na daily raczej nie uda im się zrobić gwiazdy wieczornej, choć azjaci potrafią udupić kurs, co nie raz pokazali; do tego jednak potrzeba jeszcze z 30 pipków dół, wiec mocno powątpiewam
czekam na 1.3025 z longiem, ale jeśli spadnie tak nisko, to czy ten long nie okaże się zgubny; w sumie 4 dni tego tygodnia głównie rosną, jutro należałaby się jakaś korekta...
Staram się przetrzymywać straty i ciąć zyski, bo tak podobno robi większość, która przecież nie może się mylić...

Mpapiez

Re: DayTrading: Czwartek 18.10.2012

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Ale jakie znowu zaognianie ;). Każdy widzi coś innego, ja akurat widziałem tak i plum. Zdarza się :). Bylibyśmy wszyscy tutaj milionerami, jak byśmy się nigdy nie mylili. Mimo wszystko dobrze jest popatrzeć czasem przez punkt widzenia innego człowieka.

Mi nie daje jednak spokoju dalej tej poziom 1.3150-60. Zaliczenie double topa w piątek i cofka w przyszłym tygodniu w dół była by idealnym scenariuszem, ale kto wie ;).

Zablokowany