DayTrading: Czwartek 18.01.2018

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 19 sty 2018, 00:00

Wzrost
1
8%
Bez zmian
2
15%
Spadek
10
77%
 
Liczba głosów: 13

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Czwartek 18.01.2018

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Jak ktoś koniecznie lubi kopać się z koniem to polecam jutro poczekać az usdchf na Daily zrobi knota i wróci (można się ustawić z oczeksem, albo zwyczajnie i czekac ;) ) Dość znana formacja ale usdchf ma do domknięcia jeszcze fajną lukę 150 pestek niżej (to tak propos edka).
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 18.01.2018

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Cblondyn pisze:
Kermit pisze:NT - wytlumaczylem Ci wszystko, a Ty mi pokazujesz trend dzienny, który dla tej formacji na m15 ma takie znaczenie jak zeszłoroczny śnieg.
Ale ja o edku :564:
nie kablu
nie do Ciebie to bylo tylko do NT (Nieśmiertelny Trader) :D

do Ciebie odpowiedz uzupelnilem strone wczesniej
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Czwartek 18.01.2018

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Kermit pisze:
Cblondyn pisze:
Kermit pisze:NT - wytlumaczylem Ci wszystko, a Ty mi pokazujesz trend dzienny, który dla tej formacji na m15 ma takie znaczenie jak zeszłoroczny śnieg.
Ale ja o edku :564:
nie kablu
nie do Ciebie to bylo tylko do NT (Nieśmiertelny Trader) :D

do Ciebie odpowiedz uzupelnilem strone wczesniej
Wiedzialem że tym razem przegiąłem z nickiem :mrgreen:

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 18.01.2018

Nieprzeczytany post autor: XAB »

jedyny problem z tym edkiem to to ze juz wyraznie wiekszosc widzi spadki i tylko to mnie martwi
bo chce by spadlo
bo cos grubasy wymysla by byl problem
65 na oandzie spadki u nas to samo
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6650
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Czwartek 18.01.2018

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

XAB pisze:jedyny problem z tym edkiem to to ze juz wyraznie wiekszosc widzi spadki i tylko to mnie martwi
bo chce by spadlo
bo cos grubasy wymysla by byl problem
65 na oandzie spadki u nas to samo
Generalnie to ja coś bardzo chce by rynek zrobił tylko wtedy gdy mam otwartą pozycje. W chwili gdy jestem poza rynkiem to co zrobi cena az tak bardzo mnie nie nakręca. A co do edka to na szczęście dla grających jutro nie ma zbyt dużo danych fund.

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Czwartek 18.01.2018

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

A no faktycznie na kablu trend spadkowy :think: :)[/quote]
:shock: :lol:
The only way is up

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 18.01.2018

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

XAB pisze:jedyny problem z tym edkiem to to ze juz wyraznie wiekszosc widzi spadki i tylko to mnie martwi
bo chce by spadlo
bo cos grubasy wymysla by byl problem
65 na oandzie spadki u nas to samo
to nie do konca tak jest... To nie ankieta tylko zajete pozycje na Oandzie i myfxbook.
Srednia cena tych otwartych S to 1.1780 a my obecny ruch IMO zrobimy do 1.2070-2080
Do tego dochodzi bardzo duza liczba zlecen oczekujacych S na poziomie 1.22 i 1.21

Az sie prosi o to zeby te S zalaczyc i wywiezc ponownie na 1.23 robiac np podwojny szczyt. :564:
Ostatnio zmieniony 18 sty 2018, 22:01 przez Kermit, łącznie zmieniany 2 razy.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Czwartek 18.01.2018

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Cblondyn pisze:
XAB pisze:jedyny problem z tym edkiem to to ze juz wyraznie wiekszosc widzi spadki i tylko to mnie martwi
bo chce by spadlo
bo cos grubasy wymysla by byl problem
65 na oandzie spadki u nas to samo
Generalnie to ja coś bardzo chce by rynek zrobił tylko wtedy gdy mam otwartą pozycje. W chwili gdy jestem poza rynkiem to co zrobi cena az tak bardzo mnie nie nakręca. A co do edka to na szczęście dla grających jutro nie ma zbyt dużo danych fund.
True, wpierw musi zaistnieć A by ziściło się B bym mógł wejść L w edka. S u Mnie nie wchodzi w grę a jutro piątek więc pewnie wcale nie otworzę pozycji. Póki co na kangurze było A i zaistniało B to też jestem Sobie w zyskownych zabezpieczonych L i czekam. Jeśli nie wypali, trudno. Ja nie lubię kopać się z koniem a kiedyś takowy Mnie nadepnął i starczy :)

Awatar użytkownika
TGV2
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 429
Rejestracja: 22 lut 2014, 18:21

Re: DayTrading: Czwartek 18.01.2018

Nieprzeczytany post autor: TGV2 »

eu :idea:
rgr=trojkat target 1.2287 :lol:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Inwestowanie nie powinno być łatwe. Każdy, kto uważa, że inwestowanie jest łatwe, jest głupi".
Nie bądź głupi! 8)

woj55
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 527
Rejestracja: 12 sty 2013, 21:04

Re: DayTrading: Czwartek 18.01.2018

Nieprzeczytany post autor: woj55 »

Kermit pisze:
XAB pisze:jedyny problem z tym edkiem to to ze juz wyraznie wiekszosc widzi spadki i tylko to mnie martwi
bo chce by spadlo
bo cos grubasy wymysla by byl problem
65 na oandzie spadki u nas to samo
to nie do konca tak jest... To nie ankieta tylko zajete pozycje na Oandzie i myfxbook.
Srednia cena tych otwartych S to 1.1780 a my obecny ruch IMO zrobimy do 1.2070-2080
Do tego dochodzi bardzo duza liczba zlecen oczekujacych S na poziomie 1.22 i 1.21

Az sie prosi o to zeby te S zalaczyc i wywiezc ponownie na 1.23 robiac np podwojny szczyt. :564:
i to by pasowalo do kiwi 74 i kangura, 81 i korekty....
Rynek to jest na targowisku a tutaj rynkiem są wielkie banki

Zablokowany