DayTrading: Czwartek 17.12.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3016
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Czwartek 17.12.2020

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Czwartek 17.12.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

nie wiem i w zasadzie jakiegos celu tez nie mam
po jednej pozycyjce to takie wyczekiwanie / z tym ze nie bardzo wiem na co/ niby na wszystkim cos tam zysku wskakuje ale to taka gra bez pomyslu
liczylem ze fed cos mocniej zamiesza
dpa w sumie bez efektu i tyle najlepiej to by bylo zgasic wszystko i poczekac na jakis cel
co mi powoli po glowie zaczyna juz chodzic / w koncu swieta blisko
Bo to teraz taka gra. Bez celu, aby wybiljać. Mielenie w miejscu, gra na wyczerpanie, zmęczenie materiału. Już po paru ostatnich dniach widze, że o to im chodzi. Jedni S, drudzy L- jednych i drugich wykres wykończy przez miesiąć, może dwa. Nie spadnie ani wiele nie urośnie. Po wyborach Trumpa też tak było. Pewne rzeczy się powtarzaja. Cała zagrywaka pod event wyborów w USA była identyczna, jak pod wybory we Francji w 2017 i wcześniejsze Trumpa. Zrzucali na 2 tygodnie wcześniej, udawali słabość, potem pompa, bez względu kto wygrał, że wygrał jakis lewy kandydat nawet.

I ja już widze, że powinienem dac se spokój, bo z takim wykresem nie wygram. Co prawda drugie konto prawie odrobiłem, ze 120K było dziś 195K i spadło do 185K. Na skalpującym- głównym- nadal 123K, choć było 140K w pewnym momencie- czyli stoje w miejscu. Start był od 113K. Nie ma 1000%, wykres trudny.. To zawracanie przez ułożone wcześniej setupy, ważne linie- to dowód , że nie ma żadnej paniki tylko piękna spekulacja. Zmagamy się z najgorszym gównem teraz na wykresach, bo będą huśtać przy szczytach.. Mam ochote to rzucić. Miałem życiową sznase w marcu i nie wykorzystałem. Pociąg odjechał.. Co zrobić?? Teraz nie zarobie na niczym, bo nie jestem w stanie. Rynek jest chory. Nardukowali tyle śmiecia, że wszystko się zmieniło o 180 stopni. Wchodzi lockdown w Niemczech, a DAX wali rakietą od rana na szczyty, bo będzie nowa kasa drukowana do rozdania. Komedia. Nie wiedzieliśmy tego jeszcze pare miesięcy temu, że tak to będzie działać w tym "kryzysie".. Chociaż ja pisałem w marcu, że to będzie kolejne oszustwo, jak w 2008.. Nie wierzyli.. Wszystko na odwrót. Poje..be jak lato z radiem.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

doktorek
Maniak
Maniak
Posty: 3484
Rejestracja: 25 lut 2014, 19:13

Re: DayTrading: Czwartek 17.12.2020

Nieprzeczytany post autor: doktorek »

USD--PLN Bax a ja wole 3 figury zysku w ciagu dnia
i patrzymy z odkupem w strone 1,2230--1,226
na DAX nie bylo SL i 1 lota mi sssss nie zamknelo
ale narazie w okolicach zera

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 17.12.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

doktorek pisze:
17 gru 2020, 00:54
USD--PLN Bax a ja wole 3 figury zysku w ciagu dnia
i patrzymy z odkupem w strone 1,2230--1,226
na DAX nie bylo SL i 1 lota mi sssss nie zamknelo
ale narazie w okolicach zera
Ale jestem za :564: tylko ja nie bylem przy kompie o 20 godz bo mi cos wypadlo
a gdy otworzylem bylo juz nizej 3,65 na dolcu juz
bo tez bym wszystko wywalil
a tak to liczylem ze moze podkreca na choc wyzej 3,65 nie podkrecili wyzej to zostalem i taka to bajka :(
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

doktorek
Maniak
Maniak
Posty: 3484
Rejestracja: 25 lut 2014, 19:13

Re: DayTrading: Czwartek 17.12.2020

Nieprzeczytany post autor: doktorek »

XAB pisze:
17 gru 2020, 01:55
doktorek pisze:
17 gru 2020, 00:54
USD--PLN Bax a ja wole 3 figury zysku w ciagu dnia
i patrzymy z odkupem w strone 1,2230--1,226
na DAX nie bylo SL i 1 lota mi sssss nie zamknelo
ale narazie w okolicach zera
Ale jestem za :564: tylko ja nie bylem przy kompie o 20 godz bo mi cos wypadlo
a gdy otworzylem bylo juz nizej 3,65 na dolcu juz
bo tez bym wszystko wywalil
a tak to liczylem ze moze podkreca na choc wyzej 3,65 nie podkrecili wyzej to zostalem i taka to bajka :(
Bax no i mamy 1,2230 widzisz dotarlo :p

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 17.12.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

gapowe wczoraj dzis koszta ale nie gram w te klocki
to bylo przed chwila
https://iv.pl/image/pozycje-rano.GtgFZaX
to zostalo
https://iv.pl/image/zostalo.GtgF3zs
to sp500 to trzymam tylko by miec podglad szybki jak rynek chodzi bo mam lke 10 ktr na systemiku
wiec str 10zet jest nie istotna
poskracalem troche zyskowne by nie zaczynac od strat
i spie potem pomysle co ja wogole chce na rynku grac pap
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

doktorek
Maniak
Maniak
Posty: 3484
Rejestracja: 25 lut 2014, 19:13

Re: DayTrading: Czwartek 17.12.2020

Nieprzeczytany post autor: doktorek »

XAB pisze:
17 gru 2020, 07:28
gapowe wczoraj dzis koszta ale nie gram w te klocki
to bylo przed chwila
https://iv.pl/image/pozycje-rano.GtgFZaX
to zostalo
https://iv.pl/image/zostalo.GtgF3zs
to sp500 to trzymam tylko by miec podglad szybki jak rynek chodzi bo mam lke 10 ktr na systemiku
wiec str 10zet jest nie istotna
poskracalem troche zyskowne by nie zaczynac od strat
i spie potem pomysle co ja wogole chce na rynku grac pap
A SSSSSS na indexach gdzie sie podzialy
usd fizycznego sprzedasz w kosowie :564:

doktorek
Maniak
Maniak
Posty: 3484
Rejestracja: 25 lut 2014, 19:13

Re: DayTrading: Czwartek 17.12.2020

Nieprzeczytany post autor: doktorek »

index dolara jest 89,90 i co teraz to pytanie do MERLINA

doktorek
Maniak
Maniak
Posty: 3484
Rejestracja: 25 lut 2014, 19:13

Re: DayTrading: Czwartek 17.12.2020

Nieprzeczytany post autor: doktorek »

eur--usd 1,2230----1,2264

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Czwartek 17.12.2020

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Eduardo - https://invst.ly/t5v94 - ciąągle w kanale i ciągle na up.
Doktorek gratulacje. Idzie ci jak po sznurku.
Pozdrawiam
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Zablokowany