DayTrading: Czwartek 15.02.2018

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 16 lut 2018, 00:00

Wzrost
2
17%
Bez zmian
3
25%
Spadek
7
58%
 
Liczba głosów: 12

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Czwartek 15.02.2018

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

Amerykanie zrobili 3 figury na edku z 1.22050, wydrukowali też nowy dołek na ujku.
Jest potencjał do korekty.
The only way is up

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 15.02.2018

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

crok. pisze:
az strach pomyslec jak dane z usa bylyby kiepskie gdzie $ bylby teraz :) wałek , jak zawsze ---- % usa w gore a dolar na poziomie 2015 :(
znajdz sobie u wujka google kiedy byly poprzednie podwyzki stop dokladnie i zobacz jak zachowywał sie dolar przed podwyzkami i w trakcie serii podwyzek... i pamietaj ze jak jest jakis poziom długoterminowy do zaliczenia to chocby sie palilo i walilo to go odklepia ignorujac dane. Analitycy dorobia do tego teorie i biznes sie bedzie krecil. Ale po to jest technika, zeby widziec kiedy jaki ruch i dlaczego sie moze pojawic

-- Dodano: 15 lut 2018, 22:13 --

ujek na tygodniowym w strefie złotego fibo. Możliwy klin i wtedy powinniśmy zobaczyc atak popytu już teraz lub flaga i jeszcze 200 pipsów w dół i dopiero kolejny impuls wzrostowy IMO
https://www.tradingview.com/x/3sDwjUbx/

można jeszcze dodac wersje z Shark'iem
https://www.tradingview.com/x/fMBvMIyk/
Ostatnio zmieniony 15 lut 2018, 22:16 przez Kermit, łącznie zmieniany 2 razy.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
moneymaker
Gaduła
Gaduła
Posty: 223
Rejestracja: 11 cze 2015, 21:17

Re: DayTrading: Czwartek 15.02.2018

Nieprzeczytany post autor: moneymaker »

Kermit pisze:i pamietaj ze jak jest jakis poziom długoterminowy do zaliczenia to chocby sie palilo i walilo to go odklepia ignorujac dane.
Nic dodać, nic ująć, może tylko to, że istotne dane są okazją gdzie smarty znajdują płynność.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Czwartek 15.02.2018

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

moneymaker pisze:
Kermit pisze:i pamietaj ze jak jest jakis poziom długoterminowy do zaliczenia to chocby sie palilo i walilo to go odklepia ignorujac dane.
Nic dodać, nic ująć, może tylko to, że istotne dane są okazją gdzie smarty znajdują płynność.
Jasne jasne :lol:

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 15.02.2018

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

a tymczasem gbpaud h1 - nadal flaga w grze
https://www.tradingview.com/x/Ywquctms/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 15.02.2018

Nieprzeczytany post autor: XAB »

staneli na tym edku tak ze patrzac na moje pozycje to moze byc kosztowny poranek
gasic szkoda wlaczac slki moga byc wieksze koszta
dawno takiego numeru nie mialem wlcze chyba sobie alarm w kompie bym spokojniej spal
dobrej nocki
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

jkar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1433
Rejestracja: 13 kwie 2014, 19:29

Re: DayTrading: Czwartek 15.02.2018

Nieprzeczytany post autor: jkar »

moneymaker pisze:
jkar pisze:Mam bezbłędny sposób na odróznienie aku od dystry.
Czyli masz graala :564:
Powszechnie znany, wystarczy korzystac: wyjscie górą akumulacja, dołem dystrybucja.
:)
Jak by powiało zdrowo to bym jeszcze raz pofrunął.

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Czwartek 15.02.2018

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

XAB pisze:staneli na tym edku tak ze patrzac na moje pozycje to moze byc kosztowny poranek
gasic szkoda wlaczac slki moga byc wieksze koszta
dawno takiego numeru nie mialem wlcze chyba sobie alarm w kompie bym spokojniej spal
dobrej nocki
Trochę szkoda stracić na s na edku przy 1.25
Podstawa to nie przelewarować.
The only way is up

Awatar użytkownika
moneymaker
Gaduła
Gaduła
Posty: 223
Rejestracja: 11 cze 2015, 21:17

Re: DayTrading: Czwartek 15.02.2018

Nieprzeczytany post autor: moneymaker »

jkar pisze:Powszechnie znany, wystarczy korzystac: wyjscie górą akumulacja, dołem dystrybucja.
:)
Dzięki stary, wiedziałem, że czytając forum stanę się obrzydliwie bogaty, wkrótce będę haratał pipsiory jak donek gałe. Btw. polecasz jakiegoś producenta jachtów pełnomorskich :d

Zablokowany