DayTrading: Czwartek 13.09.2018

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 14 wrz 2018, 00:00

Wzrost
1
17%
Bez zmian
3
50%
Spadek
2
33%
 
Liczba głosów: 6

kokosy
Gaduła
Gaduła
Posty: 214
Rejestracja: 16 lip 2018, 12:27

Re: DayTrading: Czwartek 13.09.2018

Nieprzeczytany post autor: kokosy »

Tomasz196407 pisze:
kokosy pisze:Ja tam widzę, że dax skończył ABC w nieprzypadkowym miejscu i teraz gram na 5 spadkową. Już go mocno zszortowałem ze słabą średnią niestety. Jeśli będzie piątka spadkowa, to pewnie brzydka - jakiś klin czy coś z zachodzącymi falami, żeby nie było z taką gracją jak ostatnie spadki :)
sl jaki dałeś?
Nie mam SL. Połowe s wziętych niżej zamknąłem na małym plusiku licząc, że dobiorę wyżej. Teraz mam średnią 098. SL będzie z palca, jeśli zbyt mocno będą napierać. I tak - mam wkalkulowane ryzyko, że będzie strzał, na który nie zdążę zareagować. W tym momencie dzisiejszy top traktuję jak koniec korekty.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Czwartek 13.09.2018

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

kokosy pisze:
Tomasz196407 pisze:
kokosy pisze:Ja tam widzę, że dax skończył ABC w nieprzypadkowym miejscu i teraz gram na 5 spadkową. Już go mocno zszortowałem ze słabą średnią niestety. Jeśli będzie piątka spadkowa, to pewnie brzydka - jakiś klin czy coś z zachodzącymi falami, żeby nie było z taką gracją jak ostatnie spadki :)
sl jaki dałeś?
Nie mam SL. Połowe s wziętych niżej zamknąłem na małym plusiku licząc, że dobiorę wyżej. Teraz mam średnią 098. SL będzie z palca, jeśli zbyt mocno będą napierać. I tak - mam wkalkulowane ryzyko, że będzie strzał, na który nie zdążę zareagować. W tym momencie dzisiejszy top traktuję jak koniec korekty.
właśnie chodzi o koniec korekty?
jeżeli rozliczyłeś i jest ok to ta korekta jest wybita przez górną linie
po drugie jezeli to jest 4-warta jak pisałeś to może ona prowadzic nawet do konca 1 ej czyli sl bardzo duży
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 13.09.2018

Nieprzeczytany post autor: XAB »

cos mnie ten edek z rana wystraszyl ale moze lepszy maly zysk niz wcale
latwiej mi bedzie szukac pozycji po ECB HMM PARE ZLOTY POSZLO SIE ,,,,,
ale nie bylem przy kompie wiec strzezonego ,,,,,,
kielbasza sie nad tym 1,16 i dalej niet kierunku
dalej mam mala ske i niech sie z sl buja
dzis 13 to taki ruch na 130 pip poprosze a kierunek poda technik :D :D :D :D
najlepiej to dzis na dolcu widac
tak samo moga pojsc na 3,67 jak i na 3,77 :568:
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2018, 12:41 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Czwartek 13.09.2018

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Powiem, że w pewnej opcji pomiar DSWS na D1 i H4 EURUSD pokazuje poziomy zbliżone do Kermitowych.

-- Dodano: 13 wrz 2018, 12:45 --
XAB pisze: najlepiej to dzis na dolcu widac
tak samo moga pojsc na 3,67 jak i na 3,77 :568:
Albo w obu kierunkach...
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 13.09.2018

Nieprzeczytany post autor: XAB »

ostatni potrajkotalem z brokerem
powiedzial mi tak
broker musi zarabiac a leszczy coraz mniej mniej zostali sami tzw spece co duzo nie traca
wiec jedynie mocne strzaly zostaly by ktos sie zagapil
dodal ze beda wracac i do prowizji i do swap powolutku po cichutku
czasy walenia za cala kase dawno sie skonczyly

-- Dodano: 13 wrz 2018, 12:49 --

ja przy moim pozycjon ruch na 50 -100 pip przezyje jak musze ale wariacji zawsze sie boje
100 pip na edku przypomne to ok 4 gr na dolcu :564:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

kokosy
Gaduła
Gaduła
Posty: 214
Rejestracja: 16 lip 2018, 12:27

Re: DayTrading: Czwartek 13.09.2018

Nieprzeczytany post autor: kokosy »

Tomasz196407 pisze: właśnie chodzi o koniec korekty?
jeżeli rozliczyłeś i jest ok to ta korekta jest wybita przez górną linie
po drugie jezeli to jest 4-warta jak pisałeś to może ona prowadzic nawet do konca 1 ej czyli sl bardzo duży
Dzięki, racja, nie brałem aż tak dużych zakresów korekty(zwyczajnie wg jakichś wzrokowych proporcji) pod uwagę natomiast poziomy dwóch poprzednich dużych dołków powinny być oporem w razie czego. Mam kilka mierzeń z niższych interwałów na dzisiejszy poziom, który w widoczny sposób zadziałał, co nie znaczy że ma odwrócić kierunek.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 13.09.2018

Nieprzeczytany post autor: XAB »

nudze sie
a raczej dla starszego rocznika i jak ktos lubi ruskie piosenki mam cos smiesznego
smieszy mnie ta piosenka
https://www.youtube.com/watch?v=dYWyQYE ... fqPpgcOgBY
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7576
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: DayTrading: Czwartek 13.09.2018

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

złotówa dostaje znowu trochę po łapach, ponoć kryzys Turecki dopiero rozleje się z wskaźników wyprzedzających, kolejne pół roku będzie fokusem na te wydarzenia

-- Dodano: czw 13-09-2018, 13:00 --
XAB pisze:nudze sie
a raczej dla starszego rocznika i jak ktos lubi ruskie piosenki mam cos smiesznego
smieszy mnie ta piosenka
https://www.youtube.com/watch?v=dYWyQYE ... fqPpgcOgBY
Rosja była by fajna gdyby tamtejsze ruchy oddolne i nowi politycy zapychały luki które wytworzyli neoliberałowie, w tej chwili oni nic nie umieją światu sprzedać, turystyka rosyjska to musi być hardkor, jaki jest najlepszy tamtejszy produkt żywnościowy?
https://t.me/pump_upp

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 13.09.2018

Nieprzeczytany post autor: XAB »

przemo
nie oslabiaj mnie
byles ty w rosjii ???
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Czwartek 13.09.2018

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

kokosy pisze:
Tomasz196407 pisze: właśnie chodzi o koniec korekty?
jeżeli rozliczyłeś i jest ok to ta korekta jest wybita przez górną linie
po drugie jezeli to jest 4-warta jak pisałeś to może ona prowadzic nawet do konca 1 ej czyli sl bardzo duży
Dzięki, racja, nie brałem aż tak dużych zakresów korekty(zwyczajnie wg jakichś wzrokowych proporcji) pod uwagę natomiast poziomy dwóch poprzednich dużych dołków powinny być oporem w razie czego. Mam kilka mierzeń z niższych interwałów na dzisiejszy poziom, który w widoczny sposób zadziałał, co nie znaczy że ma odwrócić kierunek.
Korekty płaskie sie nie gra z prostej przyczyny
-nigdy nie wiadomo kiedy jest koniec,
tutaj jest co innego ważne ostatni dołek 11861 jest wybity trójką
co wg zasady może skutkowac powrotem do spadków czyli wybicia 5 tka typową
Wyjatek stanowią jedynie trójkąty gdzie są trójki

Zablokowany