DayTrading: Czwartek 12.04.2018

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 13 kwie 2018, 00:00

Wzrost
4
31%
Bez zmian
3
23%
Spadek
6
46%
 
Liczba głosów: 13

Awatar użytkownika
amneziahaze
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 29 maja 2017, 01:26

Re: DayTrading: Czwartek 12.04.2018

Nieprzeczytany post autor: amneziahaze »

Dzięki XAB i Cblondyn oraz przede wszystkim Tolmon_Nika. W sensie, zrozumiałem, żeby unikać tych przerw, bo h4 to i tak jak dla mnie niski interwał i wszystko może ulec zmianie rzeczywiście. Będę musiał zrozumieć działanie FX i kontraktów, bo zupełnie się na tym nie znam, tj. myślałem że to jest prostsze, bazując na doświadczeniach wcześniej. Pozdrawiam i już cieszę się, że mogę brać w tym z Wami udział, jak najwięcej sukcesów, pozdrawiam. :)

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6653
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Czwartek 12.04.2018

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

amneziahaze pisze:Dzięki XAB i Cblondyn oraz przede wszystkim Tolmon_Nika. W sensie, zrozumiałem, żeby unikać tych przerw, bo h4 to i tak jak dla mnie niski interwał i wszystko może ulec zmianie rzeczywiście. Będę musiał zrozumieć działanie FX i kontraktów, bo zupełnie się na tym nie znam, tj. myślałem że to jest prostsze, bazując na doświadczeniach wcześniej. Pozdrawiam i już cieszę się, że mogę brać w tym z Wami udział, jak najwięcej sukcesów, pozdrawiam. :)
Jeśli grasz na wykresie H4 i D to nie musisz zamykać pozycje na noc. A to, że często rynek otwiera się luką to musisz uwzględniać przy stawianiu SL i TP.
Ale z tego co wiem nie uznajesz AT to ja jestem ciekaw czym sie kierujesz otwierając pozycje. Szklana kula? Może czarny kot? A może układ gwiazd? :d
Czy może rzut kostką jak ktoś sugerował :)

Awatar użytkownika
amneziahaze
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 29 maja 2017, 01:26

Re: DayTrading: Czwartek 12.04.2018

Nieprzeczytany post autor: amneziahaze »

i to niezbyt bezpieczne zaczynanie bez wiedzy daxa lepiej pary i delikatnie a nie lotami na poczatku
przy twej mocy powinienes grac gora do 0,2 lot maksymalne wejscie
Cenna wiedza, bardzo dziękuję.
Ale z tego co wiem nie uznajesz AT to ja jestem ciekaw czym sie kierujesz otwierając pozycje. Szklana kula? Może czarny kot? A może układ gwiazd? :d
A to jest jeszcze lepsze. Prawie zrzuciłeś mnie z gzymsu.
https://i.imgur.com/tXgzGGp.jpg :564:

doktorek
Maniak
Maniak
Posty: 3484
Rejestracja: 25 lut 2014, 19:13

Re: DayTrading: Czwartek 12.04.2018

Nieprzeczytany post autor: doktorek »

NO I JUZ JEST LEPIEJ NA EUR --- USD NARAZIE 35 k do przodu

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6653
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Czwartek 12.04.2018

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

amneziahaze pisze:
i to niezbyt bezpieczne zaczynanie bez wiedzy daxa lepiej pary i delikatnie a nie lotami na poczatku
przy twej mocy powinienes grac gora do 0,2 lot maksymalne wejscie
Cenna wiedza, bardzo dziękuję.
Ale z tego co wiem nie uznajesz AT to ja jestem ciekaw czym sie kierujesz otwierając pozycje. Szklana kula? Może czarny kot? A może układ gwiazd? :d
A to jest jeszcze lepsze. Prawie zrzuciłeś mnie z gzymsu.
https://i.imgur.com/undefined.jpg :lol:
Sorry za trochę ironii ale z tego co pamietam wziąłeś czynny udział w dyskusji na temat AT. Stąd moje pytanie.
Co decyduje o otwieraniu przez Ciebie pozycji?

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 12.04.2018

Nieprzeczytany post autor: XAB »

spoko nie stresujcie go choc stara zasada nauka nauka nauka pogmerac choc w goglach i mozna sie dowiedziec
na kazdy tremat
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6653
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Czwartek 12.04.2018

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

doktorek pisze:NO I JUZ JEST LEPIEJ NA EUR --- USD NARAZIE 35 k do przodu
To ciesz się, że tak to sie skończyło. Bo trzymanie stratnej pozycji i modły by rynek sie odwrócił to nie jest najlepsza metoda :)
Sama wiara to za mało do spekulacji :)

Awatar użytkownika
amneziahaze
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 29 maja 2017, 01:26

Re: DayTrading: Czwartek 12.04.2018

Nieprzeczytany post autor: amneziahaze »

Nie. W sensie, jeżeli pytasz serio, to AT i wskaźniki długo terminowo. Mam kilka ciekawych opcji. Nie wyobrażam sobie jak bez tego obstawiać cokolwiek, ale weź pod uwagę, że ja siebie samego traktuję jako amatora, więc i tak raczej to Wy możecie mi uświadomić jak tu powinna przebiegać właściwa strategia. Pozdrawiam. Już się wyłączam, dowiem się co i jak, chętnie podzielę się radą, sami wiecie jak jest.

doktorek
Maniak
Maniak
Posty: 3484
Rejestracja: 25 lut 2014, 19:13

Re: DayTrading: Czwartek 12.04.2018

Nieprzeczytany post autor: doktorek »

Cblondyn pisze:
doktorek pisze:NO I JUZ JEST LEPIEJ NA EUR --- USD NARAZIE 35 k do przodu
To ciesz się, że tak to sie skończyło. Bo trzymanie stratnej pozycji i modły by rynek sie odwrócił to nie jest najlepsza metoda :)
Sama wiara to za mało do spekulacji :)
TAK WYGLADA MOJA GRA CZASAMI MNIE WYWIOZA I TRZEBA PRZECZEKAC -- DEPO DUZE

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6653
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Czwartek 12.04.2018

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

amneziahaze pisze:Nie. W sensie, jeżeli pytasz serio, to AT i wskaźniki długo terminowo. Mam kilka ciekawych opcji. Nie wyobrażam sobie jak bez tego obstawiać cokolwiek, ale weź pod uwagę, że ja siebie samego traktuję jako amatora, więc i tak raczej to Wy możecie mi uświadomić jak tu powinna przebiegać właściwa strategia. Pozdrawiam. Już się wyłączam, dowiem się co i jak, chętnie podzielę się radą, sami wiecie jak jest.
Pytaj o wszystko co tylko chcesz. Po to jest to forum.
I mam pyatnie o te kilka opcji. Pisz smiało nikt ztego nie będzie sie śmiał. Człowiek uczy się całe zycie i może cos ciekawego zauważyłeś. Bo założenie AT to "historia lubi sie powtarzać". Dotyczy to tego co cena "rysuje" na wykresie. Powtarzaalność zagrań pod cos co daje większe szanse na udany trejd> Takie proste a wielu ma z tym problem :)
Juz nie wspomne jak tego nie można rozumieć :)

Zablokowany