DayTrading: Czwartek 11.04.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 12 kwie 2019, 00:00

Wzrost
2
29%
Bez zmian
2
29%
Spadek
3
43%
 
Liczba głosów: 7

coolcov
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 411
Rejestracja: 26 sty 2015, 11:05

Re: DayTrading: Czwartek 11.04.2019

Nieprzeczytany post autor: coolcov »

Kermit pisze:
coolcov pisze:Nie jestem zż tak bardzo zaawansowany jeszcze w VSA żeby oceniać wolumen na świecach tygodniowych, ale czasami próbuję to robić. Wydaję mi się że jeżeli jutro edek nie spadnie niżej to będziemy chyba szli do góry. Ale to takie moje luźne przemyślenia. Nie umiem oceniać jeszcze tych wielkich wolumenów tygodniowych...
taki byłby efekt zamkniecia tygodnia na obecnych lub wyzszych poziomach ale "gastronomia" podpowiada że nawet juz w nocy moga walnac jakiegos auerbacha i poprawic w dzien dożynkami :wink:
Dziękuję koledze z budki z kanapkami za pocieszenie. Walnąć mogą, masz rację, wtedy pójdzie wszystko zgodnie z planem. Na razie jest jeszcze OK
Pozdrawiam

-- Dodano: 11 kwie 2019, 21:28 --
Tomasz196407 pisze:
Kermit pisze:
coolcov pisze:Nie jestem zż tak bardzo zaawansowany jeszcze w VSA żeby oceniać wolumen na świecach tygodniowych, ale czasami próbuję to robić. Wydaję mi się że jeżeli jutro edek nie spadnie niżej to będziemy chyba szli do góry. Ale to takie moje luźne przemyślenia. Nie umiem oceniać jeszcze tych wielkich wolumenów tygodniowych...
taki byłby efekt zamkniecia tygodnia na obecnych lub wyzszych poziomach ale "gastronomia" podpowiada że nawet juz w nocy moga walnac jakiegos auerbacha i poprawic w dzien dożynkami :wink:
yhymm :?
dzienne popatrz 03 i 08.04
i wczorajsza
Kolego wogóle nie patrz na wczorajszą świecę. To było oszustwo żeby nabrać na wzrostyJak ją "rozbierzesz" na mniejsze interwały widać na wolumenie że jest to tylko odreagowanie a nie zakupy. Najważniejsze dzieję się teraz. A na razie jest GIT
Pozdrawiam
VSA

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 11.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Tomasz196407 pisze: dzienne popatrz 03 i 08.04
i wczorajsza
dzienne swiece wzrostowe interesuja mnie w trendzie wzrostowym bo w spadkowym sa tylko korekcyjnymi swiecami - tymbardziej ze doprowadzily cene tylko do oporu ktory pokazywalem dzis wczesniej... dopoki sa pod oporem nic nie znacza.
Istotniejsze sa dla mnie swiece dzisiejsza i dwie poprzedzajace bo pokazuja reakcje podazy na opor dzienny
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Czwartek 11.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Kermit pisze:
Tomasz196407 pisze: dzienne popatrz 03 i 08.04
i wczorajsza
dzienne swiece wzrostowe interesuja mnie w trendzie wzrostowym bo w spadkowym sa tylko korekcyjnymi swiecami - tymbardziej ze doprowadzily cene tylko do oporu ktory pokazywalem dzis wczesniej... dopoki sa pod oporem nic nie znacza.
Istotniejsze sa dla mnie swiece dzisiejsza i dwie poprzedzajace bo pokazuja reakcje podazy na opor dzienny
nic o trendzie nie pisałem - popatrz, było!!
nie wnikam w Twoje widzimisie
odpostowac zawsze można co czynie

eurcad wstawiałeś?

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 11.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Tomasz196407 pisze:
nic o trendzie nie pisałem - popatrz, było!!
nie wnikam w Twoje widzimisie
odpostowac zawsze można co czynie
świece i ich znaczenie sa ściśle powiązane z trendem... i to nie jest moje widzimisię
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Czwartek 11.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Kermit pisze:
Tomasz196407 pisze:
nic o trendzie nie pisałem - popatrz, było!!
nie wnikam w Twoje widzimisie
odpostowac zawsze można co czynie
świece i ich znaczenie sa ściśle powiązane z trendem... i to nie jest moje widzimisię
Jeszcze raz - nic o trendzie niepisałem!!
POPATRZ napisłem w sensie ceny zamkniecia jednej i drugiej
czy zrozumiale??

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 11.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Tomasz196407 pisze: Jeszcze raz - nic o trendzie niepisałem!!
POPATRZ napisłem w sensie ceny zamkniecia jednej i drugiej
czy zrozumiale??
napisales popatrz a nie popatrz w sensie ceny zamkniecia a ja nie jestem wrozka żeby wiedziec co Ci w glowie świeci wiec skomentowalem to co widzialem
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Czwartek 11.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Kermit pisze:
Tomasz196407 pisze: Jeszcze raz - nic o trendzie niepisałem!!
POPATRZ napisłem w sensie ceny zamkniecia jednej i drugiej
czy zrozumiale??
napisales popatrz a nie popatrz w sensie ceny zamkniecia a ja nie jestem wrozka żeby wiedziec co Ci w glowie świeci wiec skomentowalem to co widzialem
zawsze Ci wolno,
sam dzis nawoływałeś do aktywności forumowej :D

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Czwartek 11.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

A tak wyglądały moje disiejsze trejdy. W sumie chyba nie najgorzej.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Czwartek 11.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

Ależ marazm na tym edku. Pół roku pieprzenia góra dół. Może coś się w końcu zmieni.
M 30 mocna podłoga
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Zablokowany