DayTrading: Czwartek 06.09.2018

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 07 wrz 2018, 00:00

Wzrost
2
25%
Bez zmian
1
13%
Spadek
5
63%
 
Liczba głosów: 8

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 06.09.2018

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Pozamykalem jednak juz L na edku... Spodziewalem sie ze dzis odklepia 1.1680. Jesli tego nie zrobili to jutro moze byc juz z tym problem wiec lepiej zaksiegowac mniejszy zysk dzis IMO
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Czwartek 06.09.2018

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Kermit pisze:Pozamykalem jednak juz L na edku... Spodziewalem sie ze dzis odklepia 1.1680. Jesli tego nie zrobili to jutro moze byc juz z tym problem wiec lepiej zaksiegowac mniejszy zysk dzis IMO
To dobrze M. z dwóch powodów :lol:
jako jeden z niewielu nie trąbisz o pozycjach tu
drugie to przy takim układzie z D to ja lepiej zapominam o fx i ide sie napic :564:

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 06.09.2018

Nieprzeczytany post autor: XAB »

to konkrety z artykulu
początek sierpnia administracja Białego Domu podwyższyła stawkę i rozpoczęła konsultacje z przedsiębiorcami biorącymi udział w wymianie handlowej z Chinami o nałożeniu nie 10, ale 25-procentowych ceł. Dziś akurat te konsultacje się kończą,
czyli dosłownie na przestrzeni godzin dowiemy się, czy rozpocznie się prawdziwa wojna handlowa pomiędzy mocarstwami, czy też jest szansa na wznowienie negocjacji.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

doktorek
Maniak
Maniak
Posty: 3484
Rejestracja: 25 lut 2014, 19:13

Re: DayTrading: Czwartek 06.09.2018

Nieprzeczytany post autor: doktorek »

Kermit pisze:Pozamykalem jednak juz L na edku... Spodziewalem sie ze dzis odklepia 1.1680. Jesli tego nie zrobili to jutro moze byc juz z tym problem wiec lepiej zaksiegowac mniejszy zysk dzis IMO
A SZUKASZ JUZ SSSS CZY JESZCZE NIE

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 06.09.2018

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

https://www.forexfactory.com/news.php?do=news&id=818317


no to poszło L na ujku pod potencjalnego orgra ktorego pokazywałem... SL 100 pipsów, TP otwarty ale licze na zamkniecie pozycji powyzej 113 :wink:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Janusz Biznesu
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 30 sie 2018, 00:18

Re: DayTrading: Czwartek 06.09.2018

Nieprzeczytany post autor: Janusz Biznesu »

To się nie może udać :)

m@rek
Gaduła
Gaduła
Posty: 118
Rejestracja: 03 cze 2009, 18:45

Re: DayTrading: Czwartek 06.09.2018

Nieprzeczytany post autor: m@rek »

Kermit pisze:https://www.forexfactory.com/news.php?do=news&id=818317


no to poszło L na ujku pod potencjalnego orgra ktorego pokazywałem... SL 100 pipsów, TP otwarty ale licze na zamkniecie pozycji powyzej 113 :wink:
Pachnie nawrotem tego strzału na jenie. Niby nic wielkiego, tylko H4, ale wszystkie jenowe powinny :) zawracać...
Są przeciule. Każda okazja dobra do dymanka.

Nie zdążyłem obrazka stworzyć, jak zaczęło zawracać.
EurJpy_EUR_JPY_H4.gif
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 06.09.2018

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

m@rek pisze:
Kermit pisze:https://www.forexfactory.com/news.php?do=news&id=818317


no to poszło L na ujku pod potencjalnego orgra ktorego pokazywałem... SL 100 pipsów, TP otwarty ale licze na zamkniecie pozycji powyzej 113 :wink:
Pachnie nawrotem tego strzału na jenie. Niby nic wielkiego, tylko H4, ale wszystkie jenowe powinny :) zawracać...
Są przeciule. Każda okazja dobra do dymanka.

Nie zdążyłem obrazka stworzyć, jak zaczęło zawracać.
EurJpy_EUR_JPY_H4.gif
do przekrecenia świeczki tygodniowej na ujku potrzebuja 40 pipsow wiec nie musza sie spieszyc... :wink: :564:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Czwartek 06.09.2018

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Kermit pisze:https://www.forexfactory.com/news.php?do=news&id=818317


no to poszło L na ujku pod potencjalnego orgra ktorego pokazywałem... SL 100 pipsów, TP otwarty ale licze na zamkniecie pozycji powyzej 113 :wink:

Tez mam 100 pestek SL tylko z drugiej strony chociaz pewnie zaraz przestawie na +1, a do TP jeszcze 140. Może jutro po danych. Jak dla mnie mega short.

Ten orgr o ktorym wspominasz zauważ ze ma juz troche zmutowane prawe ramię z dwoma dołkami w przeciwienstwie do lewego ktory jest jak nalezy to tez owy orgr wedlug mojej oceny przestaje byc orgrem. Chce zgarnac tylko 200 pestek bo nie jestem pazerny. Kiwi mnie dzisiaj zawiódł.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 06.09.2018

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

NT - zostanę przy swojej ocenie tej pary ;)
Dwa dolki prawego ramienia nie przeszkadzaja. od dolka głowy do szyi w mojej ocenie jest 5 fal (impuls) a te dwa dolki to po prostu abc które zniosło 61.8% impulsu...teraz tylko niech sie rozpedzi fala 3 i bedzie fajnie :mrgreen:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany