DayTrading 21-23.09.2012

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
Nowy123
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 19955
Rejestracja: 13 sie 2012, 16:43

Nieprzeczytany post autor: Nowy123 »

MERLIN pisze:
teraz patrzec na SP500 co robi bo za nim edek idzie
egek raczej podąża za usdchf niż za sp 500
dzis kopiował SP500 jak weszli Usaki EUR/USD tez na indeksy patrzy moze wróci korelacja jakas

Awatar użytkownika
ForexTig3r
Maniak
Maniak
Posty: 2462
Rejestracja: 15 maja 2012, 13:47

Nieprzeczytany post autor: ForexTig3r »

Nie trejdujcie Panowie, po każdym łatwym zarobku przychodzi kompletna wycinka.
Nie ma mojego analityka, ale w tej sytuacji, żaden analityk nic nie wskóra.

Z H4 wzrosty z D1 spadki, ale możliwe iż świeca się jeszcze nie utworzyła.
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2012, 19:08 przez ForexTig3r, łącznie zmieniany 1 raz.
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.
subsilver2 趋势线

Awatar użytkownika
Nowy123
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 19955
Rejestracja: 13 sie 2012, 16:43

Nieprzeczytany post autor: Nowy123 »

MERLIN pisze:
sonny pisze:jeśli już grasz w drugą stronę to dlaczego nie dokładałeś po 3000 i 3030 ?
bo mnie nie było a pozycje wiszą od wczoraj ,dwie dołożyłem dzisiaj i już są zamknięte ,potencjalna strata jest zredukowana ,a swojej prognozy jeszcze nie pokazałem :wink: po mojemu bronimy Gartley'a
falowo chyba jeszcze dna nie uklepal taki scenejro moze byc lecz jedno ale koniec kwartalu ;) strojenie okienek na gieldach pozniej wyniki spolek wiec risk ON dalej powinien obowiazywac pomijam drukowanie przez FED ;) chodz ten kwartal powiniene byc slaby dla spolek w tym kwartale wyjdzie ta cala UE i spowolnienie - recesja

Dodano po 18 minutach:
Nowy123 pisze:
MERLIN pisze:
teraz patrzec na SP500 co robi bo za nim edek idzie
egek raczej podąża za usdchf niż za sp 500
dzis kopiował SP500 jak weszli Usaki EUR/USD tez na indeksy patrzy moze wróci korelacja jakas

zobacz najepierw reakcja na SP500 podbitka a pozniej edek podciagaja

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »


sonny
Gaduła
Gaduła
Posty: 277
Rejestracja: 22 lis 2009, 16:59

Nieprzeczytany post autor: sonny »

The weekly CFTC Commitments of Traders report, which is tabulated at the close on Tuesday:

* EUR short 73K vs 94K prior
* JPY long 15K vs 33K prior
* GBP long 14K vs prior short 4K
* AUD long 69K vs 68K prior
* CAD long 111K vs 102K prior
* CHF short 4.5K vs 9K prior
* NZD long 17K vs 10K prior

A few points: 1) This is the first report on EUR since the ECB and Fed decisions. It still shows plenty of room to squeeze higher. 2) About time the market turned around and got long cable. 3) CAD longs getting near the red zone.

Awatar użytkownika
ForexTig3r
Maniak
Maniak
Posty: 2462
Rejestracja: 15 maja 2012, 13:47

Nieprzeczytany post autor: ForexTig3r »

Ja już wiem co się dzisiaj działo.
Wojna walutowa, ECB walczyło z Benem.
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.
subsilver2 趋势线

Awatar użytkownika
maniek74
Gaduła
Gaduła
Posty: 162
Rejestracja: 06 sty 2012, 13:39

Nieprzeczytany post autor: maniek74 »

ForexTig3r pisze:Ja już wiem co się dzisiaj działo.
Wojna walutowa, ECB walczyło z Benem.
ECB nie walczy z Benem :wink: to jest jedno i to samo ustrojstwo

Awatar użytkownika
Nowy123
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 19955
Rejestracja: 13 sie 2012, 16:43

Re: DayTrading 21-23.09.2012

Nieprzeczytany post autor: Nowy123 »

Dziura w budżecie Grecji może być nawet dwukrotnie większa niż dotychczas sądzono - donosi niemiecki tygodnik „Der Spiegel”. Z informacji gazety wynika, że rządowi w Atenach brakuje 20 miliardów euro.

„Der Spiegel” podaje, że o takiej kwocie ma być mowa w raporcie przygotowywanym przez tak zwaną „trojkę” czyli ekspertów z Komisji Europejskiej, Europejskiego Banku Centralnego i Międzynarodowego Funduszu Walutowego. Gazeta podkreśla, że jeśli rządowi premiera Antonisa Samarasa nie uda się zredukować deficytu, to jego kraj nie dostanie kolejnej transzy międzynarodowej pomocy finansowej, co oznaczać będzie greckie bankructwo.

„Der Spiegel” dodaje, że premier Samaras próbując ratować budżet, myśli nawet o kolejnej redukcji greckiego zadłużenia. Szanse na to, że wierzyciele znowu darują Grecji część długów są jednak minimalne. Niemieckie ministerstwo finansów podkreśliło niedawno, że takie rozwiązanie nie jest brane pod uwagę.


Fx1
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 23 wrz 2009, 16:14

Re: DayTrading 21-23.09.2012

Nieprzeczytany post autor: Fx1 »

"Der Spiegel": euroland planuje zwiększenie EMS do 2 bilionów euro...

Zablokowany