Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 23 wrz 2018, 11:22     Inwestuj z zaufanym, globalnym brokerem XM!

DAX-prosta metoda

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
  • Autor
  • Wiadomość

Tolmon_Nika

Pasjonat

Pasjonat

• Pochwały: 1

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post15 wrz 2018, 13:04

DAX IMO następny tydzień :D
GER30Daily.png

GER30H4.png

GER30M30.png

powodzenia
HTH..HAND
Zaloguj się (lub zarejestruj), aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Panta rhei - Wszystko płynie
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

kokosy

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post15 wrz 2018, 13:45

Ostatnio odpisałeś mi, że pokazujesz jak grać DAX, więc zaglądam. Muszę przyznać, że nie mogę pojąć nic z tych obrazków, tzn. np. nie potrafię w żaden sposób wywnioskować, czy sugerujesz L czy S w następnym tygodniu, na jakich poziomach, czy spodziewasz się dalszych wzrostów, a może spadków? Bardzo trudne, bez instrukcji obsługi ani rusz, ale kolory mi się podobają :)

Tolmon_Nika

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post15 wrz 2018, 15:36

kokosy pisze:Ostatnio odpisałeś mi, że pokazujesz jak grać DAX, więc zaglądam. Muszę przyznać, że nie mogę pojąć nic z tych obrazków, tzn. np. nie potrafię w żaden sposób wywnioskować, czy sugerujesz L czy S w następnym tygodniu, na jakich poziomach, czy spodziewasz się dalszych wzrostów, a może spadków? Bardzo trudne, bez instrukcji obsługi ani rusz, ale kolory mi się podobają :)

po pierwsze nigdy nic nie sugeruję nikomu jak ma grać a zwłaszcza L lub S ,w (dniu, tygodniu ,miesiącu ) :!:
pokazuję wykres tak jak ja to widzę,kirunek oraz trend rynku , mam swoją metodykę (którą każdy sam musi sobie wypracować) kiedy otwierć oraz zamykać pozycje.
Pisałem o tym na początku tego "dziennika",jak zaczynać i powoli rozwijać swoją unikatową (psychologia się kłania) metodę rozgrywki z rynkiem. Nikt ci nie powie jak grać by z nim (fx) wygrać, sam musisz dojść do tego .
Pospaceruj się po forum , znajdź wskaźniki, metodę,sposoby (a jest tego b. dużo) itp.itd. które Tobie odpowiadają i..... graj oraz szlifuj tą wybraną przez Ciebie metodę oraz technikę może znajdziesz sposób(-y) by z nim (fx) wygr-ać(-ywać)
Jeżeli na wykresach widzisz tylko kolory które Tobie się podobają, hm.....co mam powiedzieć :?: :shock:
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora
Awatar użytkownika

maniuszn

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post18 wrz 2018, 07:41

Tolmon, miałeś wczoraj L na DAxie? W nocy ta szpila złapała ci TP?

Tolmon_Nika

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post18 wrz 2018, 08:23

maniuszn pisze:Tolmon, miałeś wczoraj L na DAxie? W nocy ta szpila złapała ci TP?

resources/krotkie-srednie-terminy/156652
jak widać :D
Awatar użytkownika

maniuszn

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post18 wrz 2018, 09:44

To jest screen z 13 a ten strzał w góre był wczorajszej nocy. Zastanawiam się czy da się grać na tych czestych wybiciach.

Tolmon_Nika

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post18 wrz 2018, 10:29

maniuszn pisze:To jest screen z 13 a ten strzał w góre był wczorajszej nocy. Zastanawiam się czy da się grać na tych czestych wybiciach.

Jeżeli demo ....nic nie tracisz , w realu bym się zastanowił :?: :shock:
Awatar użytkownika

maniuszn

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post18 wrz 2018, 10:58

Założyłem tam demo ale nie wiem jak podłączyć do MT4, mam tylko platforme web.

Tolmon_Nika

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post18 wrz 2018, 11:11

maniuszn pisze:Założyłem tam demo ale nie wiem jak podłączyć do MT4, mam tylko platforme web.

jeżeli masz MT4 (jeżeli nie zamontuj)., znajdz server IG DEMO, reszta tak jak na każdym innym MT4.
Awatar użytkownika

maniuszn

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post18 wrz 2018, 11:15

Ale nie wysłali mi zadnego loginu. Dzwonili do mnie że gdzies tam trzeba wejsc po login a haslo jest takie jak na web. Nie miałem akurat czasu gadac.
PoprzedniaNastępna

Wróć do Forex Journal