Darmowe szkolenie Rafała Glinickiego.

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
brother
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 947
Rejestracja: 11 sie 2011, 19:55

Re: Darmowe szkolenie Rafała Glinickiego.

Nieprzeczytany post autor: brother »

iLeon pisze:

Masz rację.
Zamiast wydawać pieniądze na bilet, żeby posłuchać kolesia, który jest w światowej czołówce traderów zawsze możesz znaleźć mentora, który zapodał do sieci darmowego ebooka "jak zarobić a się nie narobić".

Dla mnie darmowe szkolenie jest najbardziej zdrową formą reklamy, na co mam wyłożyć kasę.

Ale ponoć na byciu "haterem" tez ostatnio można nieźle zarobić :)
pozdrawiam malkontentów
A kto jest tym "światowej klasy" Traderem?
Certyfikaty i Zaświadczenia Potwierdzam rzetelność szkolenia każdy poziom. Dołącz do nas zostań autoryzowanym szkoleniowcem na terenie EU szczegóły na stronie http://piv.pivpiv.dk/

jbm8
Gaduła
Gaduła
Posty: 306
Rejestracja: 20 lip 2008, 21:03

Re: Darmowe szkolenie Rafała Glinickiego.

Nieprzeczytany post autor: jbm8 »

O to samo chciałem zapytać. Coś mi się wydaje jednak że to ściśle indywidualna lista bez szerszego poparcia.

iLeon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 18 mar 2012, 19:50

Re: Darmowe szkolenie Rafała Glinickiego.

Nieprzeczytany post autor: iLeon »

.
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2012, 18:40 przez iLeon, łącznie zmieniany 1 raz.

iLeon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 18 mar 2012, 19:50

Re: Darmowe szkolenie Rafała Glinickiego.

Nieprzeczytany post autor: iLeon »

brother pisze:
iLeon pisze:

Masz rację.
Zamiast wydawać pieniądze na bilet, żeby posłuchać kolesia, który jest w światowej czołówce traderów zawsze możesz znaleźć mentora, który zapodał do sieci darmowego ebooka "jak zarobić a się nie narobić".

Dla mnie darmowe szkolenie jest najbardziej zdrową formą reklamy, na co mam wyłożyć kasę.

Ale ponoć na byciu "haterem" tez ostatnio można nieźle zarobić :)
pozdrawiam malkontentów
A kto jest tym "światowej klasy" Traderem?

No właśnie. A Ty jak uważasz? Bo chyba nie Hugo Kołłątaj... :)

Awatar użytkownika
brother
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 947
Rejestracja: 11 sie 2011, 19:55

Re: Darmowe szkolenie Rafała Glinickiego.

Nieprzeczytany post autor: brother »

pokaż mi tą "światową czołówkę traderów" bo nie wiem, czy robisz sobie jaja z tego szkolenia, czy naprawdę w to wszystko wierzysz?
Certyfikaty i Zaświadczenia Potwierdzam rzetelność szkolenia każdy poziom. Dołącz do nas zostań autoryzowanym szkoleniowcem na terenie EU szczegóły na stronie http://piv.pivpiv.dk/

iLeon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 18 mar 2012, 19:50

Re: Darmowe szkolenie Rafała Glinickiego.

Nieprzeczytany post autor: iLeon »

brother pisze:pokaż mi tą "światową czołówkę traderów" bo nie wiem, czy robisz sobie jaja z tego szkolenia, czy naprawdę w to wszystko wierzysz?


Większego nie ma znaczenia w co ja wierzę...:)tak jak już powiedziałem,polecam spotkanie z Rafałem Glinickim,
reklamy tu nie będę uprawiać bo mi się nie chce :)...wiem jedno,wydałem kasę na jego szkolenia i jakoś nie wtopiłem... :d

MOCKBA
Gaduła
Gaduła
Posty: 115
Rejestracja: 05 sie 2009, 15:37

Re: Darmowe szkolenie Rafała Glinickiego.

Nieprzeczytany post autor: MOCKBA »

iLeon pisze:
brother pisze:pokaż mi tą "światową czołówkę traderów" bo nie wiem, czy robisz sobie jaja z tego szkolenia, czy naprawdę w to wszystko wierzysz?


Większego nie ma znaczenia w co ja wierzę...:)tak jak już powiedziałem,polecam spotkanie z Rafałem Glinickim,
reklamy tu nie będę uprawiać bo mi się nie chce :)...wiem jedno,wydałem kasę na jego szkolenia i jakoś nie wtopiłem... :d
Eeee no to już pojechałeś. Byłeś na płatnym szkoleniu i teraz pojechałeś na darmowe? A po co?
Już może faktycznie zrób reklamę wprost zamiast udawać zadowolonego klienta :lol:

iLeon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 18 mar 2012, 19:50

Re: Darmowe szkolenie Rafała Glinickiego.

Nieprzeczytany post autor: iLeon »

MOCKBA pisze:
iLeon pisze:
brother pisze:pokaż mi tą "światową czołówkę traderów" bo nie wiem, czy robisz sobie jaja z tego szkolenia, czy naprawdę w to wszystko wierzysz?


Większego nie ma znaczenia w co ja wierzę...:)tak jak już powiedziałem,polecam spotkanie z Rafałem Glinickim,
reklamy tu nie będę uprawiać bo mi się nie chce :)...wiem jedno,wydałem kasę na jego szkolenia i jakoś nie wtopiłem... :d
Eeee no to już pojechałeś. Byłeś na płatnym szkoleniu i teraz pojechałeś na darmowe? A po co?
Już może faktycznie zrób reklamę wprost zamiast udawać zadowolonego klienta :lol:
Eeeee MOCKBA odkryłeś Amerykę:)))) powiem tak...,może coś do Ciebie dotrze..może:) spotkaj się z gościem, najpierw na darmowym spotkaniu ,bo pewnie jeszcze tyle nie zarobiłeś ,by zapłacić za szkolenie a potem pogadamy ok:) i chętnie posłucham Twojej opinii:)
pozdrawiam

dexter
Gaduła
Gaduła
Posty: 207
Rejestracja: 29 lis 2009, 14:38

Re: Darmowe szkolenie Rafała Glinickiego.

Nieprzeczytany post autor: dexter »

Jesteś Łoś jeśli myślisz że ktoś da ci Grala za grosze który ma dać c fortunę!!!

iLeon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 18 mar 2012, 19:50

Re: Darmowe szkolenie Rafała Glinickiego.

Nieprzeczytany post autor: iLeon »

dexter pisze:Jesteś Łoś jeśli myślisz że ktoś da ci Grala za grosze który ma dać c fortunę!!!
A kto powiedział,że dostałem Grala za grosze....nie ma Grala :)))) pytanie brzmiało,Czy warto pojechać do niego na szkolenie,moja odpowiedź była...tak polecam:)....a widzę ,że najwięcej krytyki jest od tych co nie byli....czegoś tu nie rozumiem.Czekam na konkretne uwagi jakie macie do gościa ,z czym się nie zgadzacie ,co myślicie o VSA..

ODPOWIEDZ