Czy warto inwestować na rynku Forex

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Kornel
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2016, 07:59

Czy warto inwestować na rynku Forex

Nieprzeczytany post autor: Kornel »

Witam
Zapraszam do zapoznania się z moim postem na temat Forex. Opisuję moje doświadczenia z tym rynkiem. http://www.blogbezcenzury.pl/prawda-o-forexie
Pozdrawiam

playazzz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 67
Rejestracja: 02 maja 2013, 13:20

Re: Czy warto inwestować na rynku Forex

Nieprzeczytany post autor: playazzz »

Forex to internetowy hazard przez tych co są w to wciągnięci nazywany Inwestowaniem. Wpłacasz sume patrzysz na wykres na który narysowałeś sobie jakieś tam kreski, linie, średnie pociągasz za spust i nie masz nad tym żadnej kontroli wykres lata w góre w dół losowo a ty sie podniecasz że jesteś inwestorem patrzysz na stope bezrobocia stopy procentowe nagle twoi kumple to ben bernanke yellen inne tuzy finansowe ze zwykłego zjadacza chleba stałeś sie rekinem finansjery jesteś wstajemniczony jesteś traderem to że na koncie coraz mniej pieniędzy to szczegół gdzieś przeczytałeś że żeby zrozumieć czy wykres ma lecieć w góre czy w dół potrzeba 7 lat. Podobno też zarabia 20% ludzi nie dziwne jak gra z milion osób na całym świecie to ktoś zawsze przyfarci nigdy jednak nie ma w internecie osób które sie z tego utrzymują i pokazują na to dowody podobno pieniądze lubią cisze. W kasynie i na maszynach ludzie też wygrywają pieniądze.

Forex to jest wymiana walut między bankami które zwęszyły interes na tym że udostepnią ludziom wykresy przez co brokerzy mnożą sie szybciej niż znikają pieniądze ich klientów. Odrębna kwestia to szkolenciowcy którzy wmawiają ludziom że odnaleźli powtarzające sie zwycięskie układy podczas gdy rynek jest losowy, np. trading jam session oglądałem prawie wszystkich gości każdy ma coś do sprzedania albo wypromowania albo jest pracownikiem brokera i twierdzi że zarobił milion złotych teraz ja was naucze jak to zrobić tylko wpłaćcie mi kilka tysięcy złotych.

Do mnie cały czas agresywnie wydzwaniają brokerzy i namawiają żebym im wpłacił kase bo wiedzą że to są stracone pieniądze.
Krótko mówiąc forex to chyba największy scam świata zaraz po religii.
Nie mówie że na forexie nie da sie zarobić bo dobrze obstawisz i poleci w twoją strone ale cała ta analiza techniczna price action to jest dla frajerów banki wymieniają między sobą walute a nie rozkminiają w którą strone pójdzie wykres a tak myśli przeciętny gracz na forexie.

jackub

Re: Czy warto inwestować na rynku Forex

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Największym scamem jest religia, zgoda, ale drugim nie jest forex tylko demokracja.....

Awatar użytkownika
Szwajcar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 746
Rejestracja: 03 lip 2009, 12:57

Re: Czy warto inwestować na rynku Forex

Nieprzeczytany post autor: Szwajcar »

Jak się GRIDuje straty :563: lub handluje systemem o stałym RR i niedopasowanym zmian cykli na rynku to NIE WARTO zabierać się za FOREX. :563:

Jeśli Twój broker GRIDuje straty to warto handlować z nim na rynkach trendowych. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
„Nie słuchaj tego co ktoś mówi o rynku, słuchaj tego co rynek mówi o kimś.”

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Czy warto inwestować na rynku Forex

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Ale Szwajcar piramidując zyski też można wyzerować depo, widziałem już takie sytuacje niestety.

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: Czy warto inwestować na rynku Forex

Nieprzeczytany post autor: green7 »

Panowie ale co Wy tu o gridach - to nie na temat zupełnie :)
Kolega napisał bardzo fajny post opisujący jak wygląda wciskanie ludziom "okazji" od tej drugiej strony. Warto to przeczytać ....
Green
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ