Czy w Day Tradingu przydatne sa "newsy"?

Komunikacja do i od admina i moderatorów forum, ogłoszenia, komunikaty.

Czy w Day Tradingu przydatne sa "newsy"?

TAK
97
59%
NIE
47
29%
NIE WIEM, nigdy nie próbowałem używać.
20
12%
 
Liczba głosów: 164

dexter
Gaduła
Gaduła
Posty: 207
Rejestracja: 29 lis 2009, 14:38

News

Nieprzeczytany post autor: dexter »

Kiedyś też tak miałem.Gazeta Parkiet i wiadomości ze spółek i zawsze okazywało się kupione na górce dopiero jak przyszedł kryzys 2007 zacząłem wczytywać się w ten wykres i rozkładać go na wiadomości aby zrozumieć co rozprowadzający chce pokazać jaka "przyszłość" .W 2009 jak giełda była już na samym dołku i w portfelu zaczęło świtać dno zrobiłem kurs analityka papierów wartościowych(podpis prezesa GPW już nie pamiętam który leży gdzieś papier w szufladzie)to były wtedy grube tyś. i wtedy myślałem złapałem P.Boga za pięty ale jak zawsze przychodzi chwila otrzeźwienia że nie ma nic za darmo i że nauka trwa kilka lat w szkole i na giełdzie i dopiero lata przesiedziane nad wykresem zaczynają owocować .Jak nie ma mentora co by pokazał patrz tu i tam to można w lesie przejść obok grzyba i go nie widzieć podobnie jest na wykresie.Po przejściu na FX od razu real Bossafx parę kilo depozytu i początek 100,200%a potem miłościwie panujący MC potem dopłata i Mc i tak ze trzy razy potem demo ,demo jak to demo 100% w 24h 1 lotem bez hazardu.
Dziś nie czytam news ,analiz czytam wykres jak cyganka przyszłość w kartach.
Każdemu co chce startować z dużym kapitałem doradzam wpłać 100zł i jak się utrzymasz to już masz sukces a jak zaczniesz zwiększać depozyt dopiero wtedy możesz zwiększyć kapitał ale to stopniowo aby nie przedobrzyć.
Podstawa to wykres i umiejętność czytania świec a każda świeca
wiadomości wiadomości wiadomości news news news..
Cena świecy to nie oto chodzi.Świece pokazują przyszłość!!!!!!!!!!
Idę sobie zrobić drinka jak to kol z warzywniaka w piątek mi doradzał
:D :D :D

Awatar użytkownika
Esco
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2603
Rejestracja: 11 kwie 2010, 20:56

Nieprzeczytany post autor: Esco »

dexter pisze: Cena świecy to nie oto chodzi.Świece pokazują przyszłość!!!!!!!!!!
Tylko to powiedz tym co potopili depo na decyzji ECB albo wynikach bilansu handlowego Australii bo i takie żale i wielkie zdziwienie "że spada" było swego czasu w DT.

dexter
Gaduła
Gaduła
Posty: 207
Rejestracja: 29 lis 2009, 14:38

Nieprzeczytany post autor: dexter »

Nie ma nic za darmo jak wyciągną wnioski to wyjdzie im na dobre

Awatar użytkownika
Stforex
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3768
Rejestracja: 02 lis 2011, 15:41

Nieprzeczytany post autor: Stforex »

Ink. pisze:
Stforex pisze:data rejestracji, co z kolei nie jest zbyt dobrym odbiciem wiedzy użytkownika.
Bo sam sie późno zarejestrowałeś ? ;)
Nie. Bo np. konta osób, które wiele lat temu zrezygnowały z FX, miałyby nieuzasadnione uprawnienia.
Z tego co wiem Stforex chyba studiujesz bądz studiowałeś prawo, widze że już wpoili tobie zasadę izolacji od narybku jako dobre i bezpieczne rozwiązanie, ( patrz polski zawód prawnika ) ;)
Nie wiem skąd kolejna próba odniesienia tego do mojej osoby "mistrzu". Żałosne :roll:

Jeśli uważasz, że moim celem jest osiągnięcie "wyższych" uprawnień na Navi, to współczuję Ci Twojego ograniczonego światopoglądu...

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Esco
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2603
Rejestracja: 11 kwie 2010, 20:56

Nieprzeczytany post autor: Esco »

Ankietę uznają ze wiążąca.
Lud dostaje więc to czego chce.

Awatar użytkownika
adamkaluza
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1021
Rejestracja: 16 kwie 2011, 11:59

Nieprzeczytany post autor: adamkaluza »

Amen :D

Awatar użytkownika
seba
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 417
Rejestracja: 20 paź 2010, 17:06

Nieprzeczytany post autor: seba »

demokracja to taki ustroj gdzie dwoch glupich przeglosuje jednego madrego
:)
Ruch zwrotny skończy się dokładnie w miejscu ustawienia SL

ODPOWIEDZ