CMS

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.

Co myślisz na temat tego brokera ?

Zdecydowanie polecam
6
13%
Poza paroma minusami są ok
13
29%
Przeciętny
8
18%
Mają wiele wad
4
9%
Stanowczo odradzam
14
31%
 
Liczba głosów: 45

hyld3n
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 09 sie 2005, 12:06

Nieprzeczytany post autor: hyld3n »

Bo bank ci przewalutuje po takich widełkach że dostaniesz rozstroju nerwowego i do tego chyba nawet potrącają coś za przewalutowanie - ale ogólnie konto walutowe nie jest niezbędne - może być w złotówkach tylko koszty troche sie zwiększą przy wysyłaniu i otrzymywaniu pieniędzy (mega widełki :D)

A co do CMS ja mam tam tylko demo bo gram na oandzie ale platforma moim zdaniem ma same plusy - VTtrader jest po MT4 chyba najlepszym programem tego typu , wszelkie wskazniki itp. bardzo łatwo dostępne itd...

Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo kapitału to chyba też jeden z najlepszych możliwych wyborów - CMS jest regulowany międzynarodowo , chyba jeszcze nikt sie nigdy nie skarżył że mu nie chcą kasy wypłacić

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Jaro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 14 kwie 2005, 20:15

Nieprzeczytany post autor: Jaro »

Ja też mogę polecić CMS i VT. Kont demo miałem kilka. Real chodzi też już jakiś czas. Platforma jest bogata i intuicyjna. Co do kasy to jest bezpiecznie.
Trend jest moim przyjacielem

Awatar użytkownika
Aekold
Gaduła
Gaduła
Posty: 153
Rejestracja: 22 lis 2004, 19:41

Nieprzeczytany post autor: Aekold »

Popros swoj bank o podanie jego numeru swift.

Awatar użytkownika
Jaro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 14 kwie 2005, 20:15

Nieprzeczytany post autor: Jaro »

Do mnie nikt nie dzwonił... 8)
Trend jest moim przyjacielem

Awatar użytkownika
Jaro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 14 kwie 2005, 20:15

Nieprzeczytany post autor: Jaro »

Przed aktualizacją: prawym przyciskiem myszy z ikony w zasobniku. Z menu wybrać Desktop Template, save desktop template as... i zapisać np. pt maj.
Po aktualizacji: Desktop Template, Remowe desktop template... wybieramy maj i jesteśmy w domu...
Trend jest moim przyjacielem

ODPOWIEDZ