CMS

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.

Co myślisz na temat tego brokera ?

Zdecydowanie polecam
6
13%
Poza paroma minusami są ok
13
29%
Przeciętny
8
18%
Mają wiele wad
4
9%
Stanowczo odradzam
14
31%
 
Liczba głosów: 45

banki7
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 17 sty 2007, 21:21

Nieprzeczytany post autor: banki7 »

WiFi nic tu nie ma do rzeczy mam trzy rodzaje dostępnych połączeń z internetem kabel , WIFI i sieć GSM nie ma żadnej różnicy na każdej zrywa tak samo PROBLEM JEST W SAMYM CMS to oni za to odpowiadają to Ich problem zapewnić nam nieskrępowany dostęp do ich serwisu jak tego nie potrafią to przestają istnieć. Pachnie mi tu niekompetencją i kombinatorstwem .Firma co obraca Milionami $ nie munie zapewnić właściwego poziomu usług!!!! NA pohybel z nimi.

mxmx1
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 21 lip 2007, 14:52

Nieprzeczytany post autor: mxmx1 »

No nie ma co ukrywać jest ten problem w cms-ie chyba od początku i nic tylko się przyzwyczaić lub zmienić brokera choć z tego co ludzie piszą to z większością brokerów jest jakiś problem.
Prawda zawsze leży gdzieś po środku.

Awatar użytkownika
yacabo
Bywalec
Bywalec
Posty: 19
Rejestracja: 19 gru 2005, 23:31

Nieprzeczytany post autor: yacabo »

Potwierdzam problemy zrywania polaczenia. Jak mialem demo to wszyscy mowili, ze na realu jest inaczej. Mam reala od kilku lat i sytuacja jest dokladnie taka sama.
Zalety: bezpieczne pieniadze, sl i tp dzialaja bez zarzutow. Ponoc precyzyjne poziomy cenowe. Jeden z moich znajomych, ktory jest wyjadaczem fx, twierdzi, ze ceny na VT pozwalaja bardzo precyzyjnie rysowac linie tr. Sami wiecie, ze na roznych platformach ceny roznia sie czasami o kilka pipsow. Ponoc VT i DealBok maja te ceny najdokladniejsze.

Wady: zrywanie polaczenia (najczesciej w czasie publikacji danych), nieporeczne zarzadzanie otwartymi oknami, narysowane linie tredu po ponownym odpaleniu VT lubia sie przesuwac, moim zdaniem interfejs graficzny moglby byc lepszy. (Bardzo mi odpowiada MT.)

Do skalpowania intra, VT odpada (czeste pady). Jesli jednak zamierzasz ustawic zlecenie i zobaczyc je dopiero wieczorem to wszystko jest OK.
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam,
Yacabo
--------------------------------------------------------
Fenkju wery macz

banki7
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 17 sty 2007, 21:21

Nieprzeczytany post autor: banki7 »

Czy jest możliwe aby w VT były widoczne wykresy np. 1.5 godz 3 godz. 6 godz i 9 godz.

mxmx1
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 21 lip 2007, 14:52

Nieprzeczytany post autor: mxmx1 »

Mam pytanie do osób grających na kontach real w cmsie.
Czy możecie zobaczyć w raportach czynności czy jak otwieracie i zamykacie pozycje wyskakuje wam tam cos takiego jak update. Przedstawiam to na załączonych screenach
Interesuje mnie tylko na realu. Jest to dla mnie bardzo ważne i proszę o jakieś odpowiedzi.
Pozdrawiam.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Prawda zawsze leży gdzieś po środku.

mxmx1
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 21 lip 2007, 14:52

cms

Nieprzeczytany post autor: mxmx1 »

Jest grudzień 2003 rok, dowiedziałem się gdzieś że jest coś takiego jak forex 300% w 20 minut tak to kiedyś nazywali bez pośredników bez zbędnych formalności tylko giełda komputer i Internet- wydawało się to łatwe. Zacząłem poszukiwania konta demo na którym mogłem wypróbować swe umiejętności poznałem kilka brokerów kilka polskich kilka zagranicznych. Że mój kapitał nie był wielki (około 500$) to miałem pewne ograniczenia ;)
Padło na forex-desk brokera wprowadzającego do cms za tamtych czasów wydawało mi się to najlepsze rozwiązanie firma pewna amerykańska ( był jeszcze easy forex.pl ale platforma wydawała mi się nie ciekawa i zwątpiłem jak się później okazało zrobili ludzi w balona) więc założyłem konto dmeo. Tak inwestowałem wirtualne pieniądze i inwestowałem. W końcu nadszedł czas na realne zyski bo demo już przestało mnie bawić, nie było już tego zaangażowania tego dreszczyku emocji.
Marzec 2004 rok otworzyłem konto real. Początki były zaskakująco łatwe zero wiedzy pozycje wchodziły jak w masło szybkie zyski 100% w dwa tygodnie poczułem się pewny twardy mocny. Kolejne 2 tygodnie poświęciłem na stratę tych pieniędzy. Łatwo przyszło łatwo poszło. Co tam- wziąłem się ostro za naukę powoli odrabiałem straty znów oscylowałem w granicach 500-700$ cały czas się uczyłem ale nie było tak kolorowo, w końcu stwierdziłem że to nie dla mnie że nie da się zarobić 300% w 20 minut a jak się da to przez kolejny miesiąc i tak to stracisz. Wypłaciłem depo walnąłem tym wszystkim i zapomniałem.
Minął rok podczas sprzątania w szafie odnalazłem dokumenty zapiski rozpiski z czasów grania coś mnie oświeciło i zainstalowałem platformę napisałem hasło i ku zdumieniu konto i jakieś tam resztki $ są no to zaopatrzony już w większą gotówkę pomyślałem że się trochę pouczę. Z upływem czasu zapiski z tamtego inwestowania wydawały mi się śmieszne. Byłem mądrzejszy o 100% jak mi się wydawało (przez rok nie patrzenia na wykresy zmądrzałem o 100%). Przyszedł czas na szukanie sw.Grala już na poważnie, jako że język angielski słabo w tamtych czasach (choć teraz i tak nie najlepiej) opierałem się głównie na tym co zauważyłem z wykresu. Oczywiście uzupełniłem konto real 1000$ i czas leciał depozyt się powiększał powoli opierałem się na wskaźnikach liniach trędu itd., itp. Przez rok zrobiłem 700%, traktowałem to już raczej jako zabawę naukę, nie wiązałem z giełdą większych nadzieji. Przyszedł czas że straciłem prawie wszystko w miesiąc potem odzyskałem włożone 1000$ i powiedziałem basta. Pieniążki wypłaciłem i doszedłem do jednego wniosku nie ma sw.grala. Zacząłem patrzyć na giełde trochę z innego punktu widzenia, byłem pewien że jest jakiś schemat, że da się coś zauważyć coś przewidzieć ale nie umiałem tego znaleźć, więc stwierdziłem że do póki nie znajdę nie będę inwestował. Mijał czas zacząłem coraz bardziej patrzeć na giełdę pod innym kątem. Zacząłem szukać przyczyn kolejności skutków. Podejścia zupełnie nieracjonalnego do giełdy podejścia którego nawet nie jestem w stanie opisać mam to w głowie lecz nie umiem tego opowiedzieć nie umiem zastosować- myślę że przyjdzie na to Czas! W tej mojej ciekawej drodze doświadczyłem różnych teorii pojęć nie będę już się tutaj za bardzo rozpisywał bo nie o to tutaj chodzi nie ten dział. Jednego jestem pewien jak to napisał Einstein „wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy”i Arystoteles „ Matematyka jest miarą wszystkiego” i swoją naukę- CZAS-drogę -przez to wszystko poświęcę tylko temu bo to jest prawidłowością –Takie jest moje zdanie i nie narzucam nikomu nic. W między czasie zauważyłem pewną prawidłowość lub i nie prawidłowość (jak zwał tak zwał). Nie ma to nic wspólnego z normalnym inwestowaniem. W każdym bądź razie przynosiło zyski ba nie bagatela zyski.Po pewnym czasie system zaczął padać zauważyłem że fakt iż platformy zarabiają TYLKO na spreedach jak to piszą w swoich informacjach jest kłamstwem (no ba może nie do końca prawdą) co się okazało że im więcej zarabiam tym bardziej cms utrudnia mi to zarabianie zaczęły się poślizgi w cenach, blokowanie pozycji abym nie mógł wyjść przytrzymywanie pozycji nawet po kilka minut, rozłączanie platformy zaraz po wejściu w pozycję, dochodziło do tego ze miałem otwartą pozycje a nie mogłem się do niej dostać a gdy dzwoniłem do brokera żeby zamknął to bywało ze rozmowę tak przeciągał ze oszaleć szło (tym bardziej że grałem systemem że pozycje trzymałem kilka sekund i nie było możliwości stawiac stopów bo nie było czasu jak cena szła w przeciwną stronę to zamykałem), doszło już do tego etapu że gdy dzwoniłem aby mi zamknęli pozycję to mówił że zamknięta i po dostaniu się do platformy pozycja dalej była otwarta, wypłaty pieniędzy już nie trwały tak jak kiedyś 2-3 dni tylko tydzień lub dwa tygodnie, poprzedzane licznymi monitami typu czemu pieniążki jeszcze nie zeszły z konta. I tak grałem i grałem powiedziałem znajomym aby otworzyli sobie konta w cms i grałem na ich kontach przez pewien okres bo znalazłem możliwość dzięki której można było zarobić….w między czasie zacząłem się dowiadywać przez naszego brokera wprowadzającego dlaczego się tak dzieje i on prowadził korespondencje z cms. Trochę to trwało gdyż na początku nikt mi nie wierzył aż zacząłem nagrywać to co się dzieje (doszło do tego etapu że nie mogłem normalnie otworzyć pozycji każda pozycja była otwierana po kilkanaście lub kilkadziesiąt sekund jak była cena nie po ich myśli to dawali nową a jak była ze stratą to włączali -dopiero jak było na minusie), popierając się dowodami aż w końcu dostałem kilka tych samych odpowiedzi typu:

Dobry Wieczór,

(…)sprawa wygląda nastepująco. Ze względu na swój
specyficzny sposób zawierania częstych transakcji wywoływał Pan w
systemie wiele zapytań o cenę "nieaktualną". Zbyt duża ilość takich
transakcji może być odczytana przez brokera jako próba "oszukiwania".
Jeśli wie Pan na jakiej zasadzie działają "skalperzy" to napewno wie
Pan co mam na myśli.

Myślę że najlepszym rozwiązaniem będzie więc zmniejszenie częstotliwości
zawieranych transakcji. Oszczędzi Pan przy tym pieniędzy wydawanych na
spread-przy kilkunastu transakcjach dziennie koszt ten musi być
odczuwalny.

Jeśli będzie Pan potrzebował mojej pomocy proszę śmiało pisać.

Z pozdrowieniami,

Dzień Dobry,

Osoba która rozpatrywała pańską sprawę to:

(…)

Sprawa skalpowania jest sprawą "delikatną"- żaden jednak broker nie
pozwala na skalpowanie na swojej platformie. Wynika to stąd iż
brokerzy odbierają to jako "oszustwo". (…)

Ja też nie wiem czy Pan "skalpuje"-nikt tego nie zarzuca. Natomiast
wysyłał Pan dużą ilość zapytań o cenę. Tak wynika z historii systemu.

Jeśli będę mógł w czymś pomóc to proszę o kontakt.

Z pozdrowieniami,

14.12.2007 Niestety musiałem zakończyć przygodę z brokerem u którego byłem od ponad 3 lat i u którego jak się traciło pieniądze to wszystko było w porządku a gdy zaczęło się zarabiać to już przestawał lubić, na tą chwilę nie mam możliwości normalnej gry na żadnym koncie moim czy nie moim, nie wiem czy blokują ip czy co.

Napisałem ten tekst dla przestrogi innym osobą że ten broker nie zarabia tylko na spreedzie… i popieram w pełni ten wątek >> http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... php?t=4282

Jeśli chodzi o mnie to dalej zajmę się metodami które pozwolą mi zrozumieć przyczynę a skutek przyjdzie z czasem.

banki7
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 17 sty 2007, 21:21

problem cms

Nieprzeczytany post autor: banki7 »

No to ja przyłączam sie sie do tej sprawy .Gralem w CMS od 3 lat rożnie bywało czasami lepiej ale za zwyczaj źle. Moje zastrzeżenia do tego brokera dotyczą głównie kombinatorstwa jakim sie charakteryzują. Miałem dobre ale krótkie okresy gry zarabiałem kilka tyś $ w miesiąc po czym grając tym samym sposobem traciłem. Jak już bylem zarobiony a mój sposób gry był systematycznie skuteczny to zaczynało sie rzucanie kłód pod nogi. Te kłody to zrywanie połączenia , rekwotowania , rozszerzony spred do granic absurdu , zamykanie pozycji za SL w bardzo oryginalny sposób . Mianowicie według mojego sposobu gry po otwarciu pozycji stawiałem SL około 47pips za cena otwarcia i czekałem aż cena posunie sie na tyle żebym mógł ze spokojem postawić stopa na wejściu a po czym systematycznie go posuwać za zyskiem. Wszystko było dobrze jak nie było stopa lub był bardzo daleko, jak stal bliżej w zasięgu pojedynczej świeczki juz kończyła sie zabawa zaczynało sie polowanie . Cena zbliżała sie do SL to odsuwałem ok na chwile pomogło ale jak już wróciłem na wejście i pozycja zostawała bez nadzoru to "pojawiała sie " gigantyczna sztyca co dotykała mojego stopa i zamykała pozycje na minusie, po czym cena wracała małymi świeczkami na stary kurs .(pod spodem zamieszczę takiego screeny z opisana sytuacja).Dla niedowiarków więcej obrazków. według forex-desk to moja wina bo stawiam stopy w "oczywistych"miejscach na "barierach psychologicznych tu przedstawiam "bariery psychologiczne" (przełom 0000, 0025, 0050,0075,1000). bzdura jak postawiłem na 1.6780 to bylo to samo Widać na screenie!!! Jak grałem to platforma zrywała połączenie i po chwili je odzyskiwała . Dziwne to tym bardziej bo kolo mnie stoi dwa inne komputery z ta sama platforma i kontami real lub demo i one chodzą nie tracąc połączenia.?? Ale mi to nie przeszkadzało tak bardzo bo grałem średnioterminowym i widziałem co sie dzieje na pozostałych dwóch monitorach. Powiedzieć by można "wina łącza" ok ale każdy z komputerów ma innego dostawce internetu. Po korespondencji z forex-desk.net dowiedziałem sie ze to niemożliwe :roll: to ja mam omamy czy oni je mi wmawiają? Sprawa rekwotowan według forex - desk to normalna praktyka na każdej platformie tyle ze mam przed sobą drugie konto real na którym wykonuje minimalny ruch raczej jako test i tam rekwotowań nie mam? To kolejna niezgodność. Bawimy sie lub jak kto woli jesteśmy graczami na prawdziwe pieniądze każdy stara sie jak może aby jego konto rosło w zyskach a tu CMS nie jest w stanie zapewnić uczciwej powtarzam UCZCIWEJ GRY NA FOREXIE, tu w CMS tego niema!!!!! Korespondencja z CMS nie daje rezultatu choc by w stwierdzeniu "sprawdzimy" nie tu jest tylko "u nas wszystko OK" PO AMERYKAŃSKU a jak kto wie co to znaczy jak nie to tłumacze "WSZYSTKO PO STAREMU NIC SIE NIE ZMIENIA DALEJ KOMBINUJEMY" Sam forex-desk tez nic nie robi aby wyjasnic wątpliwości bo czywiscie "DZISIEJSZY SKOK NA GIEŁDZIE SPOWODOWANY BYŁ DUŻYM ZAMÓWIENIEM " :569: gRAM U INNEGO BROKERA I TAKICH DUZYCH ZAMOWIEN NIE MA.

Jednoznacznie moge stwierdzić ze granie w CMS wiąże sie z PONAD PRZECIĘTNYM RYZYKIEM ZWIĄZANYM Z NARAŻENIEM SIE NA WSZECHOBECNE krętactwo. To jest Moja interpretacja formułki zawartej w umowie z CMS( w orginale GRA NA RYNKACH FOREX WIĄŻE SIE Z PONAD PRZECIETNYM RYZYKIEM FINANSOWM )
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
NMike
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:04

Nieprzeczytany post autor: NMike »

Ale wałki :shock:

Awatar użytkownika
cyklon
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 05 sty 2005, 18:08

Nieprzeczytany post autor: cyklon »

Witam.

Czytając te dwa poprzednie posty to tak jak bym czytał o sobie, a szczególnie wypowiedź mxmx1, tylko tyle, że za mniejsze pieniądze, bo ja wpłaciłem 200$ około 2,5 roku temu i w ciągu trzech tygodni doszedłem do 2100$ i wtedy zaczęły się dziać cyrki, spadło mi do 100$ i wszystko spowrotem wróciło do normy. Po kolejnej próbie przebicia 2000$ zaczęły się te same historie, także na koncie zostało mi 150$ i zrezygnowałem z dalszej gry, aż do niedawna, tak pod koniec listopada i chciałbym znowu spróbować swoich sił, ale z tego co czytam to już chyba nie u tego brokera.

Awatar użytkownika
fxlamer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 671
Rejestracja: 13 mar 2006, 09:52

Nieprzeczytany post autor: fxlamer »

OK" PO AMERYKAŃSKU
to ruscy zydzi, zadni amerykanie, a zaden zyd nie pozwoli zebys zarobil. Otworzylem u nich w 2002, po 3 latach walki i wałów z ich strony dalem sobie spokoj. Pisalem kiedys podobne posty ale nawi jeszcze nie bylo...
Bedzie dobrze, luz......
=================

ODPOWIEDZ