CMS

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.

Co myślisz na temat tego brokera ?

Zdecydowanie polecam
6
13%
Poza paroma minusami są ok
13
29%
Przeciętny
8
18%
Mają wiele wad
4
9%
Stanowczo odradzam
14
31%
 
Liczba głosów: 45

Awatar użytkownika
Jaro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 14 kwie 2005, 20:15

Nieprzeczytany post autor: Jaro »

I znowu leży.
I demo i real i co ciekawe padło nie na danych tylko chyba w nocy.
Miało być to chyba zupełnie niezależne ale znowu jak pada to i demo i real...
wrrrrr :twisted:
Trend jest moim przyjacielem

mxmx1
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 21 lip 2007, 14:52

Nieprzeczytany post autor: mxmx1 »

ale miałem cyrk od pół godziny platforma była zawieszona cena osiągneła target i zaczeła wracać masakra aż się spieniłem co prawda miałem ustawiony tp (i stop )ale cena na wykresie cały zcas z przed pół godziny (uds/cad) i co tu robic heheh ale udało mi sie dodzwonic tam do nich i zamknoł mi juz mam dość na dzisiaj :shock:
Prawda zawsze leży gdzieś po środku.

banki7
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 17 sty 2007, 21:21

Nieprzeczytany post autor: banki7 »

Witam.
Nie będę rozwijał nowych teorii spiskowych ale przestaje mnie to bawić. To kompletna kpina ze strony CMS takie "przerwy" w połączeniu z serwerem . Przecież to nie jest gra planszowa tylko prawdziwe ciężkie pieniądze . Wiecie co można zrobić w czasie takiego OFFA najlepsze przewałki . Dzisiaj rano miałem znowu dzwonić do nich i zamykać wszystko .Podjąłem wstępnie decyzje o wycofywaniu się z CMS u testuję dwóch innych brokerów na koncie realnym od kilku tygodni jak na razie jeden ma u mnie same plusy no i brak przerw tego typu co CMS . Nie chcę siedzieć jak na szpilkach lub wydawać masę kasy na dzwonienie do nich gdy znowu serwer im padnie.

jaguarII
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 438
Rejestracja: 25 mar 2007, 19:11

Nieprzeczytany post autor: jaguarII »

banki7 pisze:Witam.
Nie będę rozwijał nowych teorii spiskowych ale przestaje mnie to bawić. To kompletna kpina ze strony CMS takie "przerwy" w połączeniu z serwerem . Przecież to nie jest gra planszowa tylko prawdziwe ciężkie pieniądze . Wiecie co można zrobić w czasie takiego OFFA najlepsze przewałki . Dzisiaj rano miałem znowu dzwonić do nich i zamykać wszystko .Podjąłem wstępnie decyzje o wycofywaniu się z CMS u testuję dwóch innych brokerów na koncie realnym od kilku tygodni jak na razie jeden ma u mnie same plusy no i brak przerw tego typu co CMS . Nie chcę siedzieć jak na szpilkach lub wydawać masę kasy na dzwonienie do nich gdy znowu serwer im padnie.
brawo!...ja juz to zrobilem wczesniej,wogole wycofalem sie z market maker...

banki7
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 17 sty 2007, 21:21

Nieprzeczytany post autor: banki7 »

No i jeszcze raz wczoraj wieczorem miedzy 19 a 22 była przerwa w połączeniu nie wiem dokładnie bo akurat byłem po za domem, ale jak wróciłem to musiałem logować sie.

Awatar użytkownika
Jaro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 14 kwie 2005, 20:15

Nieprzeczytany post autor: Jaro »

POMOCY!
Po uaktualnieniu platformy zniknął system MK_trailing stop_2 tak się nazywał i był chyba z tego forum. Ktoś pamięta w którym wątku? Albo autora?
Przekopałem forum ale nie mogę tego znaleźć. A korzystałem z tego jak musiałem wybyć od kompa w czasie handlu...
Trend jest moim przyjacielem

banki7
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 17 sty 2007, 21:21

Nieprzeczytany post autor: banki7 »

A można wiedzieć jak go używać bo zawsze jak chciałem go ustawić to mi wykres ustawiał się w linie poziomą

banki7
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 17 sty 2007, 21:21

zrywanie poł. w VT

Nieprzeczytany post autor: banki7 »

Po raz kolejny podnoszę temat zrywania połączeń w platformie VT. Zmieniłem komputer na którym gram, podniosłem wydajność łącza do 4MB/s i ..... nic jak było tak i jest zrywa co 7-9 min wyłącza mi wykresy resetuje się co najgorsze w czasie kiedy akurat włączam się do gry. Co z tym fantem zrobić??? Broker nie widzi problemu a ja tak. On ma działkę od tego co ugram a ja pocę się jak mi zrywa połączenie gdy nie mam jeszcze ustawionego SL. Dołączam obrazek w czasie pisania tego postu tez mi zerwało połączenie :evil:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

mxmx1
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 21 lip 2007, 14:52

Nieprzeczytany post autor: mxmx1 »

widze ze korzystasz z bezprzewodowego internetu. miałem kiedys podobne problemy gdy przeszedłem na łącze zwykłe to pomniejszyła się ilosć traconych połączeń. a ha no i masz to na realu czy demo bo na demo jest dość czesto na realu mniej choć tez sie zdaza.
dobra widze ze jest to na realu. wejdz na forex-desk.net tam jest jakies nowe forum i jest opisane jak mozna sobie z tym poradzić moze to ....

Awatar użytkownika
majek
Gaduła
Gaduła
Posty: 125
Rejestracja: 27 mar 2006, 18:15

Nieprzeczytany post autor: majek »

na CMS konto mam od paru dni , więc dużo nie mogę powiedzieć, ale ostatnio w piątek kilka razy mnie podobnie rozłączyło.. ponowny relogin działał .. ale po ok. godzince znów przerywało połączenie i tak kilka razy w ciągu dnia , dodam jeszcze że również mam dostęp do internetu przez "radio" i muszę przyznać że radiówa ostatnio coś nie stabilnie chodzi , więc może w tym tkwi problem .. no ale cóż będę wiedział coś więcej po dłuższym czasie.

ODPOWIEDZ