CMS

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.

Co myślisz na temat tego brokera ?

Zdecydowanie polecam
6
13%
Poza paroma minusami są ok
13
29%
Przeciętny
8
18%
Mają wiele wad
4
9%
Stanowczo odradzam
14
31%
 
Liczba głosów: 45

jarektrade
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 15 sty 2009, 17:59

Nieprzeczytany post autor: jarektrade »

Gdzie się zmienia dźwignie w VT Trader 2.01? - czy to da się zrobić ?

final
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 10 wrz 2008, 20:46

Nieprzeczytany post autor: final »

Szykują się zmiany:

CMS Forex wants to inform clients of two important changes to our trading terms, due to forthcoming regulations proposed by the National Futures Association (NFA)... jeśli kogoś interesuje to w skrócie powiem - chodzi o likwidację możliwości hedgowania i obniżenie max lewara z 1:400 do 1:100 od 15 maja.

final
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 10 wrz 2008, 20:46

Nieprzeczytany post autor: final »

:569: Następne regulacje NFA
Zaglądam rano (ea załączone 24h) a cała platforma wyłączona. Okazuje się, że w środku tygodnia stała się nieaktualna. OK ściągnąłem nową włączam ea a tu błąd kompilacji (nieznany identyfikator ; - czyli średnik mu się nie podoba?). Trochę jestem wk..ny, bo ea zawarł ostatni kilka stratnych pozycji i czekałem właśnie na żniwa, wie ktoś gdzie szukać technicznych informacji co do zmian?
Muszę dodać, że sam CMS sprawuje się od ostatnich roszad znakomicie zlecenia wchodzą bez szemrania niczym demo.
edit
Poszukałem i okazuje się, że z nazwami coś popieprzyli. Odpowiedź do jednego z użytkowników:
Hello,

I *hope* the Function Name Alias's will be returned to their previous values for the next release. If that happens, your original system should work normally again and the modified one I provided will cease to function. I honestly don't know why all of these Function Name Aliases were changed nor do I know how the QA dept. missed it. I do know that everyone has been focused primarily on all of the new order types and changes required for the NFA's rule 2-43(b) FIFO changes. Those were/are some big changes to critical areas of functionality.

If I'm not mistaken, we're going to try to release another version of VT Trader either at the end of this week or the beginning of next week unless those plans change. Hopefully, that version will be a bit more "polished" than this one appears to be. I think the push by management to rollout this version of VT Trader was to give clients some time to learn the new order types and FIFO changes in a CMS FX demo environment before those changes go into affect for their live clients at the beginning of next week. Again, I apologize for the inconvenience.

Z nazwami pokombinuję a jak nie to powinni wkrótce to poprawić ale k..wa w środku tygodnia!
edit
No i działa. We wszystkich miejscach odwołujących się do wskaźnika musi być pełna Function Name Alias

miazgal
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2009, 14:10

Wypłata z CMS

Nieprzeczytany post autor: miazgal »

Witam mam pytanie jak wypłacic z konta CMS ,szukałem na forum ale z marnym skutkiem poprosze o odpowiedz.

final
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 10 wrz 2008, 20:46

Nieprzeczytany post autor: final »

http://www.cmsfx.com/en/my-account/withdraw-funds/

Ja korzystałem z "paper applicants" - wypełniasz i drukujesz formularz, podpisujesz, fotografujesz (lub skanujesz) i wysyłasz mailem (lub faksem). Jak wypłacałem była jeszcze inna szata graficzna strony i można było z jej poziomu dodatkowo posłać info że złożyłeś prośbę o wypłatę teraz nie widzę tej opcji może zrezygnowali tym bardziej, że nawet wtedy nie było to konieczne.

Awatar użytkownika
mazimba
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 10 cze 2008, 14:10

Nieprzeczytany post autor: mazimba »

witam,
korzysta ktoś już z mt4 w CMS

cytat z forex-desk
Platforma MT4 oferowana przez firmę CMS jest wyjątkowym narzędziem na polskim rynku. Firma CMS jako jedyna oferuje handel za jej pośrednictwem w trybie STP(Straight Through Processing). Oznacza to, że zlecenia składane poprzez aplikację kierowane są przez CMS bezpośrednio do partnerów finansowych współpracujących z brokerem. W ten sposób omijany jest dealing desk brokera a inwestor otrzymuje takie same kwotowania jakie dostępne są dla banków.
byłbym bardzo wdzięczny za opnie jak to wyglada z STP :wink:

edit.
widzę że MT4 oficjalnie dopiero 16 listopada :)
*orientuje się ktoś jaki jest spread na gbpjpy?

Aroon
Gaduła
Gaduła
Posty: 145
Rejestracja: 08 sie 2005, 10:49

Nieprzeczytany post autor: Aroon »

Ja bym uważał na tego brokera.
Ostatnio wprowadził opłaty (30$ miesięcznie) za nieaktywne konto (przez 6 miesięcy) dla klientów, których wartość rachunku nie przekracza 1000$. Może nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że zrobili to z datą wsteczną. Po prostu nagle poinformowali o tym klientów. Jeśli przez pół roku grałeś u innego brokera, wyjechałeś lub chorowałeś (odpukać), to jesteś uboższy o tę kasę. Nie mówili o tym pół roku temu, tylko teraz.
Na dodatek w umowie nie ma mowy o takich opłatach.
Wydaje się, że CMS ma problemy finansowe, skoro w taki sposób sięga do kieszeni klientów. Jaką masz pewność, że po wpłaceniu np. 2000$ nie okaże się, że właśnie wprowadzili opłatę manipulacyjną 500$ ?
Dla mnie ten broker stracił wiarygodność.

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

Aroon pisze:Na dodatek w umowie nie ma mowy o takich opłatach.
No to kto im wpłaci ?Jakieś wariactwo ... :lol:
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

skystar
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 16 lis 2009, 01:54

Nieprzeczytany post autor: skystar »

Witam mam takie pytanie jak zamknąć konto w cmsforex bez wypłacania pieniedzy (koszty wypłaty przekraczają wypłacane pieniądze).
Zauważyłem że opcja zamknięcia konta jest tylko przy wypłacie środków
Withdrawal founds >Withdrawal Information> i tam jest opcja do zaznaczenia
Yes, please close my accoun a ja nie chce tego wypłacać tylko zamknąć rachunek. jeśli ktoś wie prosze o podpowiedz.

final
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 10 wrz 2008, 20:46

Nieprzeczytany post autor: final »

Opłata o której napisał Aroon ma właśnie rozwiązywać takie kwestie (nieużywane rachunki z paroma dolarami) ponieważ w momencie braku na koncie środków na opłatę (plus warunki konieczne do pobierania opłaty czyli brak transakcji od 6 m-cy, konto poniżej 1000usd) jest on automatycznie zamykany. Co do tego kiedy została wprowadzona ta opłata to nie wiem. Jeśli z datą wsteczną to faktycznie coś nie tak.
PS polityka firmy będzie pewnie taka, aby drobnicą zajął się oddział w Londynie (brak takich opłat, ułatwiona procedura przenoszenia kont, bajery typowe dla MM).

ODPOWIEDZ