CMS

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.

Co myślisz na temat tego brokera ?

Zdecydowanie polecam
6
13%
Poza paroma minusami są ok
13
29%
Przeciętny
8
18%
Mają wiele wad
4
9%
Stanowczo odradzam
14
31%
 
Liczba głosów: 45

banki7
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 17 sty 2007, 21:21

Nieprzeczytany post autor: banki7 »

fxlamer pisze:
OK" PO AMERYKAŃSKU
to ruscy zydzi, zadni amerykanie, a zaden zyd nie pozwoli zebys zarobil. Otworzylem u nich w 2002, po 3 latach walki i wałów z ich strony dalem sobie spokoj. Pisalem kiedys podobne posty ale nawi jeszcze nie bylo...


Będę zadowolony jak chociaż jedna osoba zrezygnuje z nich albo ktoś zastanowi sie zanim ich usług skorzysta. Uczmy sie na błędach innych.

Jest mi dodatkowo wstyd ze poleciłem ich (CMS) moim znajomym z ich mowy wynika ze już nie będą grac w CMS

Awatar użytkownika
cyklon
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 05 sty 2005, 18:08

Nieprzeczytany post autor: cyklon »

fxlamer, a Ty gdzie masz konto?

Awatar użytkownika
fxlamer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 671
Rejestracja: 13 mar 2006, 09:52

Nieprzeczytany post autor: fxlamer »

cyklon pisze:fxlamer, a Ty gdzie masz konto?
EFX i Oanda
Bedzie dobrze, luz......
=================

Awatar użytkownika
cyklon
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 05 sty 2005, 18:08

Nieprzeczytany post autor: cyklon »

A ja przejdę chyba na Oande, mam tam demo i wszystko jest ok, nie tak jak na CMS nieraz to co parę minut mnie wywala, już chciałem swojego dostawcę neta :wpale: , myślałem, że to jego wina.

jaguarII
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 438
Rejestracja: 25 mar 2007, 19:11

Nieprzeczytany post autor: jaguarII »

juz dawno od nich ucieklem...kiedy nie wiedziec czemu zrywali wlasnie polaczenia notorycznie czlowiek tracil kase a bylo naprawde tego troche,wiec postanowilem nie czekac dluzej i przenies sie na ECN...za przeproszeniem w dupie mam wszystkich market makerow,wole wylozyc wiecej kasy i miec spokojna inwestycje na ECN...tak wiec stanowczo odradzam tego MM...lepiej przenies sie do innego MM a najlepiej na ECN...jedyne co mozna zachowac z CMS (i jak tak robie) to platforme VT tradera bo jest to na prawde bardzo fajne narzedzie do analizowania..gram w ECN a z CMSa wykorzystuje Vttradera...

eMisiek
Gaduła
Gaduła
Posty: 182
Rejestracja: 10 lis 2006, 22:34

Nieprzeczytany post autor: eMisiek »

Przykro słyszeć, szeroki spread, rekwotowania (to jest do pewnego stopnia OK) i zamarzająca platforma... to moje doświadczenia z CMS-em.

Przyjrzałem się wykresom - różnice w cenach do 5-6 pips to normalka, nie ma się o do czego przyczepić, ceny fluktuują, nie ma jednej 'centralnej" ceny.

Nie wiedzieć czemu mam u siebie praktycznie stale 2 pips różnicy (bywa więcej) pomiędzy moim brokerem a mt4 z ibfx.

Natomiast fałszywe spiki to poważniejsza sprawa, znacznie poważniejsza, dla mnie w takiej sytuacji oczywiste jest jedno - jeśli robią takie rzeczy to znaczy, że trzeba zabierać pieniądze stamtąd jak najszybciej - w ogóle zamykać konto. Boo to może oznaczać, że broker ma kłopoty, jeśli poluje na zlecenia klientów i zamyka je po złości.

Był już taki przypadek - u pewnego brokera ukradli zlecenie o wartości 50 k$ ale jakies cztery miesiące później już nie istnieli. Mieli kłopoty więc takie zlecenia stanowiło dla nich zagrożenie - więc wypuścili falszywy ruch, typowe ewidentne oszustwo, ruch był około (o ile pamiętam 20-25 pips) ale TYLKO NA JEDNYM KONCIE, na pozostałych kontach live i demo go nie było (to bardzo ważne, dane muszą być od tego samego brokera).

Miałem wczoraj sytuację, że z powodu jakiegoś technicznego pstryczka zamiast 5 pips na aud/jpy zaraz po wejściu miałem -53 pipsy. Napisałem dość ostry list (dość dobrze wiem co pisać, w takich sprawach) - zadzwonili z przeprosinami i grzecznie zwrócili 47 pips, więc jestem zadowolony.

BTW - od kilk dni obserwuję coś dziwnego, pojawiają się luki (ibfx) chyba najwyrażniej widoczne na m1 ne eurojenie - wielkości 3-4 pips i w pewnym momencie było ich sporo, albo zmienia się charakter rynku (siada vol i płynność) albo platforma u mnie sie pie... psuje.

Awatar użytkownika
Blackhole
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 30 lis 2007, 08:06

Nieprzeczytany post autor: Blackhole »

Dobrze, że przeczytałem ten wątek do końca (aktualnego), bo już planowałem otworzyć u nich konto demo :roll:
"W Bogu wszelkie nasze bogactwo."

Awatar użytkownika
Jaro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 14 kwie 2005, 20:15

Nieprzeczytany post autor: Jaro »

Panie i Panowie czy po ostatniej aktualizacji platformy też znacznie wzrosło wam obciążenie procesora? U mnie co najmniej razy 2.
A po kliknięciu na wykresie prawym przyciskiem myszy i wybraniu czegokolwiek z otwieranego menu na ekranie zostaje migająca przerywana linia na wysokości kliknięcia... denerwujące.
Piszcie co u was.
Trend jest moim przyjacielem

Awatar użytkownika
Hikari
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 394
Rejestracja: 10 mar 2005, 19:05

VT TRADER

Nieprzeczytany post autor: Hikari »

Zanim zadam pytanie nadmienie, ze szukalem juz w Googlu ale niestety bez skutku.
Czy tylko CMS oferuje swoim klientom VT Tradera?
Czytajac posty o w.w. brokerze odeszla mi ochota otwarcia konta u niego, a bylem krotko przed podjeciem tego kroku.
Bylbym bardzo wdzieczny, a na temat ABN - platformy, ktora wlasnie testuje skrobne w Niedziele.

Z gory dziekuje za linki.
Mozna zarobic kilka tysiecy % a nastepnie stracic tylko 100% ;)

mirobe
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 06 gru 2007, 11:34

Nieprzeczytany post autor: mirobe »

Testuję właśnie VTTrader 2.0 wersja Portable.

Trochę mi proca zżera...

Jak aktualnie spisuje się CMSFX ?

ODPOWIEDZ