Buncol_journal

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Buncol_journal

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Jaki masz lewar ? Z tego co widziałem to otwierasz dosyć spore pozycje jak na 1000 zł kapitału na rachunku.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Buncol_journal

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

MarioDM pisze:
14 paź 2021, 17:24
Jaki masz lewar ? Z tego co widziałem to otwierasz dosyć spore pozycje jak na 1000 zł kapitału na rachunku.
A jak to policzyłeś? Bo ja widze, że nie lewarował depo więcej niż 3-krotnie.

AndrzejKsiazek
Gaduła
Gaduła
Posty: 288
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:45

Re: Buncol_journal

Nieprzeczytany post autor: AndrzejKsiazek »

1:100
Wykresy i analizy pokazują moje subiektywne spojrzenie na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność.Przedstawiane wejścia i historia pochodzi z Metatrader 4.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Buncol_journal

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

AndrzejKsiazek pisze:
14 paź 2021, 17:51
1:100
Tak myślałem. Ja w Admiralu mam 1:20 i pozycja o wartości 5k wymaga depozytu 1000 zł.
Swoją drogą ostro grasz.
Ja stosuję zasadę, że nie lewaruję się na cfd na akcje. Przeliczam ile akcji wchodzi np na 5k i taką wielkość otwieram i max jednocześnie 2-3 różne cfd na akcje. Więc w sumie się trochę lewaruję, ale nie aż tak.
Z akcjami nie ma żartów. Widziałem kilka razy sytuacje jak akcja otwierała się z luką 15% w górę lub w dół.
Tak duży lewar w takiej sytuacji może Cię wyzerować. Na razie po prostu ćwiczysz, bo wypłaciłeś kasę początkowo wpłaconą, ale jeśli zwiększysz kapitał na rachunku to bierz to pod uwagę.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

AndrzejKsiazek
Gaduła
Gaduła
Posty: 288
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:45

Re: Buncol_journal

Nieprzeczytany post autor: AndrzejKsiazek »

Ok, dzięki za sugestie. Na demo mogę zmienić na 1:50 i tak zrobiłem.
Wykresy i analizy pokazują moje subiektywne spojrzenie na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność.Przedstawiane wejścia i historia pochodzi z Metatrader 4.

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Buncol_journal

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

AndrzejKsiazek pisze:
14 paź 2021, 18:58
Ok, dzięki za sugestie. Na demo mogę zmienić na 1:50 i tak zrobiłem.
Masz taki lewar na CFD na akcje?

AndrzejKsiazek
Gaduła
Gaduła
Posty: 288
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:45

Re: Buncol_journal

Nieprzeczytany post autor: AndrzejKsiazek »

"Jako klient profesjonalny, możesz handlować nawet z 25-krotnie niższymi wymogami depozytu zabezpieczającego niż w przypadku klientów detalicznych, z maksymalną dźwignią finansową 1:500 dla par walutowych, indeksów CFD i towarów CFD."

Konto demo w AM jest profesjonalne.
Wykresy i analizy pokazują moje subiektywne spojrzenie na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność.Przedstawiane wejścia i historia pochodzi z Metatrader 4.

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Buncol_journal

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

AndrzejKsiazek pisze:
14 paź 2021, 20:27
"Jako klient profesjonalny, możesz handlować nawet z 25-krotnie niższymi wymogami depozytu zabezpieczającego niż w przypadku klientów detalicznych, z maksymalną dźwignią finansową 1:500 dla par walutowych, indeksów CFD i towarów CFD."

Konto demo w AM jest profesjonalne.
I w przyszłości taki będziesz miał na realny koncie? To radze uważać bo tygodnia nie przetrwasz jesli ulegniesz pokusie wysokiego lewara ;)

AndrzejKsiazek
Gaduła
Gaduła
Posty: 288
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:45

Re: Buncol_journal

Nieprzeczytany post autor: AndrzejKsiazek »

na realu na akcjach mam 1:30
p.s. teraz interesuje mnie tylko to, czy system działa. Na demo w każdym momencie mogę sobie zwiększyć depozyt więc naraz nie ma temu.
Wykresy i analizy pokazują moje subiektywne spojrzenie na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność.Przedstawiane wejścia i historia pochodzi z Metatrader 4.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Buncol_journal

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

AndrzejKsiazek pisze:
14 paź 2021, 20:47
na realu na akcjach mam 1:30
p.s. teraz interesuje mnie tylko to, czy system działa. Na demo w każdym momencie mogę sobie zwiększyć depozyt więc naraz nie ma temu.
Jest temat, jest.
Na demo pwinieneś symulować takie warunki, na jakie cię stać w rzeczywistości.
Klient profesjonalny musi spełnić określone warunki.
Jak mogę sprawdzić, czy kwalifikuję się do Admiral Markets Pro?
Aby kwalifikować się do usługi Admiral Markets Pro, musisz spełnić określone kryteria. Jeśli odpowiesz "tak" na dwa z trzech poniższych pytań, możesz kwalifikować się do Admiral Markets Pro.

- Czy dokonałeś 10 transakcji o znacznej wielkości w ujęciu kwartalnym w ostatnim roku na odpowiednich rynkach?

- Czy Twój portfel instrumentów finansowych przekracza 500 000 EUR?

- Czy pracowałeś w sektorze finansowym przez co najmniej 1 rok, na stanowisku, które wymaga znajomości handlu opartego o depozyt zabezpieczający?

Więcej informacji na temat dopuszczalnych warunków dla powyższych trzech pytań znajdziesz w tej sekcji lub na stronie Admiral Markets Pro.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

ODPOWIEDZ