Brokerzy, Analizy, Wywiady, Newsy - Serwis Comparic

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: Brokerzy, Analizy, Wywiady, Newsy - Serwis Comparic

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

GFT wycofuje się z rynku forex w USA!

LINK

Wkrótce na Comparic.pl wywiad ze znanym i lubianym ;) polskim traderem.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: Brokerzy, Analizy, Wywiady, Newsy - Serwis Comparic

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

Podsumowanie słabego listopada w branży Forex:

Listopad przypominał Dzień Sądu Ostatecznego dla wielu firm, ponieważ większość opublikowała raporty za III kwartał. Widać w nich efekty dużego spadku handlu w porównaniu do 2011 roku

LINK

Wywiad z Mr.Yogi prawdopodobnie już dzisiaj.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1213
Rejestracja: 20 gru 2005, 22:19

Re: Brokerzy, Analizy, Wywiady, Newsy - Serwis Comparic

Nieprzeczytany post autor: MaRCHeW »

Witam.

PFSoft udostępnił polską wersję podręcznika do AlgoStudio: http://comparic.pl/listings/pfsoft-udos ... lgostudio/

Pozdrawiam
Karol Marchewka

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: Brokerzy, Analizy, Wywiady, Newsy - Serwis Comparic

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

Dzięki Marchew za newsa.


Pracuję nad wywiadem cały czas z MrYogim. Troszkę go zamęczam ;) Dzisiaj pod wieczór powinien być.
Mam nadzieję, ze Was zainteresuje.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Mr.T

Re: Brokerzy, Analizy, Wywiady, Newsy - Serwis Comparic

Nieprzeczytany post autor: Mr.T »

Wkrótce na Comparic.pl wywiad ze znanym i lubianym ;) polskim traderem.[/quote]


on już jest prawie jak Taj :mrgreen:

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: Brokerzy, Analizy, Wywiady, Newsy - Serwis Comparic

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

Wywiad z MrYogi, czyli dlaczego dobry trader je mleko w proszku, a nie bułkę z bananem.

Wywiad ze znanym polskim traderem, od 2 lat mieszkającym w Tajlandii i rozkoszującym się wolnością jaką daje ten zawód.

LINK
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Awatar użytkownika
brother
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 947
Rejestracja: 11 sie 2011, 19:55

Re: Brokerzy, Analizy, Wywiady, Newsy - Serwis Comparic

Nieprzeczytany post autor: brother »

Przeczytałem wywiad z Yogim, który jest tylko i wyłącznie formą reklamy jego szkoleń i niczym więcej. Akh nawet nie starałeś się tego się ukryć, w zasadzie nie ma chyba czego komentować REKLAMA szkoleń i tyle.


rozumiem że tego wymaga twój biznes, ale aż tak nachalnej reklamy się nie spodziewałem, szkoda.
Certyfikaty i Zaświadczenia Potwierdzam rzetelność szkolenia każdy poziom. Dołącz do nas zostań autoryzowanym szkoleniowcem na terenie EU szczegóły na stronie http://piv.pivpiv.dk/

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: Brokerzy, Analizy, Wywiady, Newsy - Serwis Comparic

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

brother pisze:Przeczytałem wywiad z Yogim, który jest tylko i wyłącznie formą reklamy jego szkoleń i niczym więcej. Akh nawet nie starałeś się tego się ukryć, w zasadzie nie ma chyba czego komentować REKLAMA szkoleń i tyle.


rozumiem że tego wymaga twój biznes, ale aż tak nachalnej reklamy się nie spodziewałem, szkoda.
Reklamą szkoleń? O szkoleniach są 2 zdania. To ma być reklama, no proszę Cię...

Poza tym biznes? Nic sobie nie płacimy nawzajem z MrYogim - gdzie tu jakiś biznes. Ciekawe jak za tydzień ukaże się wywiad z kimś innym, to też zostanie mi zarzucone, że to reklama i biznes.

Na razie po 6miesiącach pracy nad portalem mój przychód wynosi niecałą złotówkę - także proszę... Biznes przez wielkie B, reklama...

Ja to chyba jako spółka będę publikował jakieś raporty kwartalne, żeby co poniektórzy zeszli na ziemię.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Awatar użytkownika
admkowal
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: 29 paź 2009, 14:57

Re: Brokerzy, Analizy, Wywiady, Newsy - Serwis Comparic

Nieprzeczytany post autor: admkowal »

Akhh pisze:
brother pisze:Przeczytałem wywiad z Yogim, który jest tylko i wyłącznie formą reklamy jego szkoleń i niczym więcej. Akh nawet nie starałeś się tego się ukryć, w zasadzie nie ma chyba czego komentować REKLAMA szkoleń i tyle.


rozumiem że tego wymaga twój biznes, ale aż tak nachalnej reklamy się nie spodziewałem, szkoda.
Reklamą szkoleń? O szkoleniach są 2 zdania. To ma być reklama, no proszę Cię...

Poza tym biznes? Nic sobie nie płacimy nawzajem z MrYogim - gdzie tu jakiś biznes. Ciekawe jak za tydzień ukaże się wywiad z kimś innym, to też zostanie mi zarzucone, że to reklama i biznes.

Na razie po 6miesiącach pracy nad portalem mój przychód wynosi niecałą złotówkę - także proszę... Biznes przez wielkie B, reklama...

Ja to chyba jako spółka będę publikował jakieś raporty kwartalne, żeby co poniektórzy zeszli na ziemię.
Rób swoje, wszystkim nie dogodzisz. Niektórzy widzą to co chcą widzieć - nie ważne czy to na wykresie czy w wywiadach.

Bardzo fajny serwis swoją drogą - ciekawe artykuły ;)
its not what you trade its how you trade it
trading is waiting
--
więcej info na temat tradingu - strona www w profilu

AK

Awatar użytkownika
sureshot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1155
Rejestracja: 15 mar 2012, 12:30

Re: Brokerzy, Analizy, Wywiady, Newsy - Serwis Comparic

Nieprzeczytany post autor: sureshot »

ok wiadomo, kolega pierwszy nauczyciel itd, ale co z najwazniejszymi pytaniami, ilosc strat z rzedu, czy jesli juz dotrze przed monitor, to czy sledzi wykres na okraglo , czy np robi sobie przerwy, jesli przerwy to ile trwaja, jesli czeka na sygnal, to co robi w miedzyczasie, jak utrzymuje skupienie,czy jakos analizowal to, ze trudno mu sie zabrac do gry, zwykle lenistwo czy np niechec narazanie sie na stres itp, jakie pary walutowe sledzi, jedna czy wiecej, sesja europejska czy amerykanska, a moze jakas mieszanka, czy prowadzi statystyki, jakis dziennik, monitorowanie swojej gry, jesli tak to co tam sie znajduje, jesli nie to nie, w jaki sposob doszedl do swojej interpretacj pa, ile to trwalo, w jaki sposob odsiewal ziarno od plew, to tylko tak na szybko, inni mieliby napewno tez sporo pytan, te trudniejsze tez by sie przydaly, z iloma osobami po swoim szkoleniu utrzymuje kontakt, jaki procent z tych osob, zarabia , w miedzyczasie gdy pisalem brother dopisal swoj post, ja akurat reklamy szkolen nie widze za bardzo, Akhh go zna wiec z nim na poczatku przeprowadza wywiad co w tym dziwnego, ale nastepnym razem jesli bedzie robil wywiad z jakims innym daytraderem, to oczekiwalbym wiecej szczegolowych i konkretnych pytan, o widze , ze szkoleniowiec sd sie tez odezwal,nastepny wywiad z nim?;)

ODPOWIEDZ