Broker z przystępną platformą webową

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Patryś
Gaduła
Gaduła
Posty: 306
Rejestracja: 06 lis 2014, 14:12

Broker z przystępną platformą webową

Nieprzeczytany post autor: Patryś »

Hej,
Sytuacja wygląda tak, że obecnie poracuję na etacie w korpo i nie mam niestety możliwości zainstalowania MT4 na służbowym laptopie.
Przynoszenie swojego własnego do pracy i odpalanie go ukradkiem co 4 godziny to też nie jest idealna opcja, dlatego szukam jakiegoś brokera który oferuje trading przez platformę dostępną w internecie.
Zależy mi na tym, żeby była to platforma która jest w miarę podobna do MT4, a jeśli nie, to chciałbym żeby była przejrzysta i prosta w obsłudze (CMC Markets taki niestety nie jest :mrgreen:). Na końcu fajnie by było żeby stał za nią jakiś uczciwy i wypłacalny broker z przyzwoitymi spreadami i egzekucją zleceń - chociaż gram teraz na H4 więc nie musi mieć koniecznie spreadów 0,2 pipsa.

Jak na razie wypróbowałem rzeczony CMC który niestety przejrzystością nie powala oraz Admiral który jest w sumie w porządku jeśli chodzi o samą platformę, lecz niestety raz uruchomione wykresy nie zapisują się i po odświeżeniu albo wyłączeniu platformy trzeba wszystkie uruchamiać od nowa. Może są jakieś inne o których nie wiem, a spełniają moje niezbyt wygórowane wymagania?

Pozdrawiam,

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Broker z przystępną platformą webową

Nieprzeczytany post autor: raposo »

W czerwcu robiłem zestawienie najbardziej popularnych platform Web:
https://forexclub.pl/platformy-forex-web-zestawienie/

Wg mnie wychodzi xStation 5 lub cTrader. Moi osobiści faworyci wśród Web-ówek.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Patryś
Gaduła
Gaduła
Posty: 306
Rejestracja: 06 lis 2014, 14:12

Re: Broker z przystępną platformą webową

Nieprzeczytany post autor: Patryś »

Dzięki Raposo, jesteś wielki :D

mayburn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 69
Rejestracja: 03 wrz 2015, 14:48

Re: Broker z przystępną platformą webową

Nieprzeczytany post autor: mayburn »

Jesli potrzebujesz obslugiwac kilka sesji (kont) jednoczesnie to polecam SessionBox do Vivaldi (Chrome)

https://chrome.google.com/webstore/deta ... ldgolkdfig

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: Broker z przystępną platformą webową

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

Z polskich brokerów MT4 web ma Noble.

Patryś
Gaduła
Gaduła
Posty: 306
Rejestracja: 06 lis 2014, 14:12

Re: Broker z przystępną platformą webową

Nieprzeczytany post autor: Patryś »

Jak na razie to mogę powiedzieć że webowy C-Trader od PXPro jest naprawdę w porządku; na pewno wyprzedza przeglądarkową wersję MT4 o 10 długości pod względem dostępnych funkcji i wygody użytkowania :D

ODPOWIEDZ