Broker z dźwignią powyżej 1:100

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
cornetto
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 14 lut 2017, 22:40

Re: Broker z dźwignią powyżej 1:100

Nieprzeczytany post autor: cornetto »

Znalazłem jeszcze australijskiego brokera AxiTrader .Moze coś o nim bliżej wiecie ?

Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: Broker z dźwignią powyżej 1:100

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

tragedii nie ma ale ic markets wypada lepiej

Awatar użytkownika
Pawel44
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 01 paź 2010, 13:22

Re: Broker z dźwignią powyżej 1:100

Nieprzeczytany post autor: Pawel44 »

cornetto pisze:Znalazłem jeszcze australijskiego brokera AxiTrader .Moze coś o nim bliżej wiecie ?
Testowałem, nie ma tragedii, chociaż warunki (spready) lepsze np. w IC Markets. Tutaj plus za konto w PLN jeśli jeśli jest to dla kogoś ważne. Nie ma też co liczyć na wodotryski z materiałami edukacyjnymi itp. Jeśli chodzi o egzekucje itp, nie ma problemów, wpłaty i wypłaty również sprawnie.

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Broker z dźwignią powyżej 1:100

Nieprzeczytany post autor: freakout »

Pawel44 pisze:
cornetto pisze:Znalazłem jeszcze australijskiego brokera AxiTrader .Moze coś o nim bliżej wiecie ?
Testowałem, nie ma tragedii, chociaż warunki (spready) lepsze np. w IC Markets. Tutaj plus za konto w PLN jeśli jeśli jest to dla kogoś ważne. Nie ma też co liczyć na wodotryski z materiałami edukacyjnymi itp. Jeśli chodzi o egzekucje itp, nie ma problemów, wpłaty i wypłaty również sprawnie.
dobrze wiedzieć bo z miesiąc lub dwa temu też założyłem u nich konto tak "just in case" i nie robiłem jeszcze wpłaty ze względu na brak opinii od naszych rodzimych traderów - trochę strach wpłacać od tak :)

JAC84
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 03 mar 2012, 14:08

Re: Broker z dźwignią powyżej 1:100

Nieprzeczytany post autor: JAC84 »

Poszukuje sprawdzonego brokera z dźwignia 300 < i ochroną przed debetem. Ktoś, coś rozsądnego może polecić?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Broker z dźwignią powyżej 1:100

Nieprzeczytany post autor: raposo »

JAC84 pisze:Poszukuje sprawdzonego brokera z dźwignia 300 < i ochroną przed debetem. Ktoś, coś rozsądnego może polecić?
"Takie rzeczy tylko w Erze"... :)

Tzn. jedyną opcję jaką widzę to wybranie brokera z UE i zmiana statusu na klienta profesjonalnego. Część brokerów oferuje ochronę przed debetem także dla PRO.
Poza UE praktycznie nikt nie gwarantuje w/w ochrony.

https://forexclub.pl/brokerzy-forex-och ... d-debetem/
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
riskrewardratio
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 20 mar 2019, 16:19

Re: Broker z dźwignią powyżej 1:100

Nieprzeczytany post autor: riskrewardratio »

cornetto pisze:Znalazłem jeszcze australijskiego brokera AxiTrader .Moze coś o nim bliżej wiecie ?
Widziałem kilka opinii o tym brokerze i osobiście nie zaryzykuje, dużo lepszy i bezpieczniejszy jest IC Markets.
Poznaj ryzyko transakcji przed jej wykonaniem, a także najlepsze poziomy dla Take profit oraz Stop Loss. Łatwiejsze inwestowanie, szybkie wyliczanie ryzyka i zysków to tylko kilka z funkcji Risk Reward Ratio.

ODPOWIEDZ