Broker z Australii

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Trejdon
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 30 mar 2015, 12:22

Re: Broker z Australii

Nieprzeczytany post autor: Trejdon »

Może komuś się przyda dość obszerna lista brokerów z regulacją australijską, i nie tylko, oferujących MT4, jaką znalałzem jakiś czas temu:
https://forexmetatraderbrokers.com/Aust ... index.html

Część to znani brokerzy w Europie z dodatkową licencją, także nie wiem czy się da otworzyć konto u nich.
Nie wierz w 99% co mówią inni o inwestowaniu bo 99% przegrywa.

schogun88
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 14 cze 2018, 09:45

Re: Broker z Australii

Nieprzeczytany post autor: schogun88 »

Faktycznie to jest minus ,aczkolwiek IRON ma zabezpieczenia jest pod EU i mam od 3 blisko lat wypłatę w przetwarzaniu , co prawda upadlosci nie oglosili ale to i tak zapewne nic by nie dalo. Nie ma zbyt wielu brokerów w Australii także sądzę ,że zaryzykuje.

-- 18 cze 2018, 11:11 --

CZy może ktos mi wyjasnić jak to możliwe że tak duży broker jak Ic Marktes od 3 dni ma jakis problem techniczny ze stroną internetową cały czas jeden błąd 403 Forbidden !!!!!!!!!!!!!!!

kapart
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 60
Rejestracja: 11 cze 2015, 12:51

Re: Broker z Australii

Nieprzeczytany post autor: kapart »

schogun88 pisze:Faktycznie to jest minus ,aczkolwiek IRON ma zabezpieczenia jest pod EU i mam od 3 blisko lat wypłatę w przetwarzaniu , co prawda upadlosci nie oglosili ale to i tak zapewne nic by nie dalo. Nie ma zbyt wielu brokerów w Australii także sądzę ,że zaryzykuje.

-- 18 cze 2018, 11:11 --

CZy może ktos mi wyjasnić jak to możliwe że tak duży broker jak Ic Marktes od 3 dni ma jakis problem techniczny ze stroną internetową cały czas jeden błąd 403 Forbidden !!!!!!!!!!!!!!!
Jestem teraz na stronie IC Markets, wszystko działa bez problemu. Może to coś z Twoją przeglądarką?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Broker z Australii

Nieprzeczytany post autor: raposo »

kapart pisze:
schogun88 pisze:Faktycznie to jest minus ,aczkolwiek IRON ma zabezpieczenia jest pod EU i mam od 3 blisko lat wypłatę w przetwarzaniu , co prawda upadlosci nie oglosili ale to i tak zapewne nic by nie dalo. Nie ma zbyt wielu brokerów w Australii także sądzę ,że zaryzykuje.

-- 18 cze 2018, 11:11 --

CZy może ktos mi wyjasnić jak to możliwe że tak duży broker jak Ic Marktes od 3 dni ma jakis problem techniczny ze stroną internetową cały czas jeden błąd 403 Forbidden !!!!!!!!!!!!!!!
Jestem teraz na stronie IC Markets, wszystko działa bez problemu. Może to coś z Twoją przeglądarką?
U mnie też wszystko działa. Inna przeglądarka? Spróbuj też użyć połączenia mobilnego.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

kapart
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 60
Rejestracja: 11 cze 2015, 12:51

Re: Broker z Australii

Nieprzeczytany post autor: kapart »

kapart pisze:
schogun88 pisze:Faktycznie to jest minus ,aczkolwiek IRON ma zabezpieczenia jest pod EU i mam od 3 blisko lat wypłatę w przetwarzaniu , co prawda upadlosci nie oglosili ale to i tak zapewne nic by nie dalo. Nie ma zbyt wielu brokerów w Australii także sądzę ,że zaryzykuje.

-- 18 cze 2018, 11:11 --

CZy może ktos mi wyjasnić jak to możliwe że tak duży broker jak Ic Marktes od 3 dni ma jakis problem techniczny ze stroną internetową cały czas jeden błąd 403 Forbidden !!!!!!!!!!!!!!!
Jestem teraz na stronie IC Markets, wszystko działa bez problemu. Może to coś z Twoją przeglądarką?
Kilka pomysłów na błąd 403 z internetu:
1) Odświeżenie strony. Możesz wcisnąć Ctrl+F5, aby wymusić odświeżenie strony. Przyczyną wystąpienia błędu 403 mogła być chwilowa niedostępność strony WWW (brak możliwości załadowania).
2) Wyczyszczenie plików pamięci podręcznej (cache) oraz ciasteczek (cookies) w przeglądarce. Jeśli strona wyświetla się na innych urządzeniach, np. na smartfonie lub tablecie, oczyszczenie pamięci podręcznej i ciasteczek przeważnie pozwala pozbyć się wyświetlania błędu 403.
3) Żądanie zablokowane przez złośliwe oprogramowanie. Kolejną przyczyną występowania błędu 403 może być złośliwe oprogramowanie znajdujące się na Twoim komputerze. Istnieją wirusy, które wymuszają błąd 403 na wybranych stronach internetowych.
Jeżeli nie pomoże, pisz na support: support@icmarkets.com

schogun88
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 14 cze 2018, 09:45

Re: Broker z Australii

Nieprzeczytany post autor: schogun88 »

dzięki za podpowiedz

ODPOWIEDZ