Broker do DAX

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
artur_ar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 09 gru 2009, 15:55

Broker do DAX

Nieprzeczytany post autor: artur_ar »

Szukam brokera do DAX, najlepiej zagranicznego z MT4, z natychmiastową egzekucją zleceń oraz TP i SL, brakiem poślizgów, dziwnych wystrzałów na wykresie i luk, z małym spreadem, z szybką realizacją wypłat i niską opłatą za wypłatę, słowem szukam królewicza z bajki. Zna ktoś takiego?
Obrazek

Awatar użytkownika
koalafx
Gaduła
Gaduła
Posty: 163
Rejestracja: 02 lut 2014, 12:14

Re: Broker do DAX

Nieprzeczytany post autor: koalafx »

Ja inwestuje na Dax w ironfx. Maja mikroloty oraz dobrze to wszystko dziala. SL i TP i 2 pips od ceny mozna stawiac oczekujace.

GawronB
Gaduła
Gaduła
Posty: 247
Rejestracja: 07 maja 2014, 12:57

Re: Broker do DAX

Nieprzeczytany post autor: GawronB »

artur_ar pisze:Szukam brokera do DAX, najlepiej zagranicznego z MT4, z natychmiastową egzekucją zleceń oraz TP i SL, brakiem poślizgów, dziwnych wystrzałów na wykresie i luk, z małym spreadem, z szybką realizacją wypłat i niską opłatą za wypłatę, słowem szukam królewicza z bajki. Zna ktoś takiego?
Pomyśl o Lmax , spred od 0,4 do 0,9 pkt aktualnie widzę 0,6 jest i co ważne oni działają w modelu giełdowym Twoje zlecenie leci w książkę i jest wykonane dokładnie po cenie, bez poślizgu nawet 0,1 pkt. oczywiście jeśli chodzi o zlecenia z ceną , z palca też realizacja błyskawiczna , brak zawiech itp.
Konta w PLN, USD, EUR, GBP wpłaty/wypłaty z obcego banku 24H .
To były plusy, teraz minusy.
DAX chodzi od 8,00 do 22,00 czasu PL , to co napisałem powyżej dotyczy platformy WEB , maja też MT4 ale ja nie korzystam z tego co się orientuję to MT4 u nich działa tak że dasz cene limit i w momencie uderzenia w cenę zlecenie jest aktywowane i przekazywane do realizacji a to traw kilka milisekund więc na spokojnym rynku wejdzie bez poślizgu a na jakiejś zadymie różnie może być.
Ja mam to tak rozwiązane że na MT4 mam podgląd i analizy na WEB składam zlecenia

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Broker do DAX

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

GawronB pisze: DAX chodzi od 8,00 do 22,00 czasu PL , to co napisałem powyżej dotyczy platformy WEB
Te godz. ja znow uznaje za zbawienie dla mojej strategii, w nocy spada aktywnosc na tym instrumencie, pojawiaja sie jakies dziwne swiece niewiadomo po co no i zaporowy spread. Dlatego bardzo odpowiada mi Admiral - sam jeszcze nie spekuluje na tym ale caly czas przygladam sie. I jesli cos bede dzialac to wlasnie w Admiralu ze wzgledu na godziny rynku.

ext3
Gaduła
Gaduła
Posty: 136
Rejestracja: 04 maja 2010, 21:46

Re: Broker do DAX

Nieprzeczytany post autor: ext3 »

GawronB pisze: Pomyśl o Lmax , spred od 0,4 do 0,9 pkt aktualnie widzę 0,6 jest i co ważne oni działają w modelu giełdowym Twoje zlecenie leci w książkę i jest wykonane dokładnie po cenie, bez poślizgu nawet 0,1 pkt. oczywiście jeśli chodzi o zlecenia z ceną , z palca też realizacja błyskawiczna , brak zawiech itp.
Konta w PLN, USD, EUR, GBP wpłaty/wypłaty z obcego banku 24H .
To były plusy, teraz minusy.
DAX chodzi od 8,00 do 22,00 czasu PL , to co napisałem powyżej dotyczy platformy WEB , maja też MT4 ale ja nie korzystam z tego co się orientuję to MT4 u nich działa tak że dasz cene limit i w momencie uderzenia w cenę zlecenie jest aktywowane i przekazywane do realizacji a to traw kilka milisekund więc na spokojnym rynku wejdzie bez poślizgu a na jakiejś zadymie różnie może być.
Ja mam to tak rozwiązane że na MT4 mam podgląd i analizy na WEB składam zlecenia
Czy ta platforma LMAX WEB jest napisana w technologii Flash, czy to zwykła stronka www + javascript?

GawronB
Gaduła
Gaduła
Posty: 247
Rejestracja: 07 maja 2014, 12:57

Re: Broker do DAX

Nieprzeczytany post autor: GawronB »

ext3 pisze:
GawronB pisze: Pomyśl o Lmax , spred od 0,4 do 0,9 pkt aktualnie widzę 0,6 jest i co ważne oni działają w modelu giełdowym Twoje zlecenie leci w książkę i jest wykonane dokładnie po cenie, bez poślizgu nawet 0,1 pkt. oczywiście jeśli chodzi o zlecenia z ceną , z palca też realizacja błyskawiczna , brak zawiech itp.
Konta w PLN, USD, EUR, GBP wpłaty/wypłaty z obcego banku 24H .
To były plusy, teraz minusy.
DAX chodzi od 8,00 do 22,00 czasu PL , to co napisałem powyżej dotyczy platformy WEB , maja też MT4 ale ja nie korzystam z tego co się orientuję to MT4 u nich działa tak że dasz cene limit i w momencie uderzenia w cenę zlecenie jest aktywowane i przekazywane do realizacji a to traw kilka milisekund więc na spokojnym rynku wejdzie bez poślizgu a na jakiejś zadymie różnie może być.
Ja mam to tak rozwiązane że na MT4 mam podgląd i analizy na WEB składam zlecenia
Czy ta platforma LMAX WEB jest napisana w technologii Flash, czy to zwykła stronka www + javascript?
:D zbyt trudne pytanie jak dla mnie , nie znam się kompletnie na tym

ext3
Gaduła
Gaduła
Posty: 136
Rejestracja: 04 maja 2010, 21:46

Re: Broker do DAX

Nieprzeczytany post autor: ext3 »

GawronB pisze: :D zbyt trudne pytanie jak dla mnie , nie znam się kompletnie na tym
Spoko, nie można się znać na wszystkim :). Chyba najprościej sprawdzić klikając prawym przyciskiem w kilku miejscach na tej stronie z platformą WEB. Wtedy powinno się wyświetlić menu, jeśli jest w nim coś takiego jak "Adobe.." lub "Flash" to pewnie jest we flashu.
Próbowałeś zawierać transakcję przez tą platformę WEB LMAX podczas publikacji danych makro? Czy wtedy również zlecenia wchodzą po cenach wcześniej wprowadzonych bez poślizgu?

GawronB
Gaduła
Gaduła
Posty: 247
Rejestracja: 07 maja 2014, 12:57

Re: Broker do DAX

Nieprzeczytany post autor: GawronB »

ext3 pisze:
GawronB pisze: :D zbyt trudne pytanie jak dla mnie , nie znam się kompletnie na tym
Spoko, nie można się znać na wszystkim :). Chyba najprościej sprawdzić klikając prawym przyciskiem w kilku miejscach na tej stronie z platformą WEB. Wtedy powinno się wyświetlić menu, jeśli jest w nim coś takiego jak "Adobe.." lub "Flash" to pewnie jest we flashu.
Próbowałeś zawierać transakcję przez tą platformę WEB LMAX podczas publikacji danych makro? Czy wtedy również zlecenia wchodzą po cenach wcześniej wprowadzonych bez poślizgu?
Kliknąłem i to JavaScript czy coś takiego.
Jeśli chodzi o handel na danych , to specjalnie nie nastawiam się na taki handel, ale dość czesto na danych wchodzi moje TP lub SL i tak na szybko przejrzałem historie od początku grudnia i na 86 transakcji nie było ani jednego poślizgu zarówno na TP czy SL. Wcześniej też nie przypominam sobie żeby taki były. Oczywiście dotyczy to wyłącznie ceny "limit" bo z palca przy otwieraniu/zamykaniu przy szybkim rynku zdarza się ze co innego widzisz a inaczej ci zamknie /otworzy.
W każdym razie w porównaniu z MT4 mForex czy Armada (bo tam handlowałem na MT4) LMAX i WEB platforma to jest "cud, miód i orzeszki" i w zyciu nie wrócę na MT4 :564:

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Broker do DAX

Nieprzeczytany post autor: raposo »

LMAX Web jest na Javie :). To zupełnie inna platforma od MT4 więc potrzebna jest chwila, żeby się z niej przestawić. Choćby wolumen jest inaczej wyrażany i na początku przy rozkojarzeniu łatwo o pomyłkę :).

Jeśli ktoś miałby problem z obsługą to zapraszam do zapoznania się z naszą instrukcją:
http://forexclub.pl/download/instrukcje ... -tutorial/

Jeśli zdecydujesz się na ofertę LMAX to przy otwarciu konta przez nas otrzymasz preferencyjne warunki ;). W razie pytań zapraszam na PW.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

z6yszko
Gaduła
Gaduła
Posty: 266
Rejestracja: 17 sty 2011, 10:09

Re: Broker do DAX

Nieprzeczytany post autor: z6yszko »

Polecam również IC Markets. Bardzo dobra egzekucja. Można grać od 9:00 do 21 naszego czasu, w pozostałych godzinach zaporowy spread.
W normalnych godzinach spread jest sztywny i wynosi 100 points, z tym że kwotowania są do 2 miejsc po przecinku, więc nominalnie spread jest porównywalny z LMAX.
Minimalna wielkość pozycji to 1 lot, ale jak zwykle przy indeksach lewar jest inny i margin calculation mode jest CFD. W praktyce wychodzi wielkość margin dla 1 lot ok. 50 euro. Najlepiej przetestować na demo.
Minimalna wielkość depozytu do otwarcia konta - 200$ lub euro.

ODPOWIEDZ