BOSSAFX - konkurs 2011

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.

Wezmiesz udział w konkursie ?

Tak
51
57%
Nie
38
43%
 
Liczba głosów: 89

Awatar użytkownika
xpep
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 844
Rejestracja: 02 gru 2007, 11:50

Nieprzeczytany post autor: xpep »

mike_05 pisze:Czy zwróciłeś uwagę na ciszę, jaka panowała na sali podczas projekcji.
moze wszyscy usneli :D ja ogladalem ten film na 3 razy bo 2 razy usnalem przed koncem :wink:

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Nieprzeczytany post autor: green7 »

mike_05 pisze:Nudy.
Gdyby nie film, to by był stracony czas.
Fachowcy od tradingu niech trejdują, imprezy niech prowadzą fachowcy od imprez
Ogólnie to fakt, prezentacja była nudnawa.
Za to ciekawsze były opowieści laureatów.

Mike czyżbyś nie nie zauważyłeś paru ciekawostek ? :)
Green
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Pierz Andrzej
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1200
Rejestracja: 02 lip 2006, 14:17

Nieprzeczytany post autor: Pierz Andrzej »

green7 pisze:Za to ciekawsze były opowieści laureatów.
dlatego ja w nastepnym konkursie dam konto do zarzadzania żonie :D .. ona tez nie ma pojecia o FX :D
z poważaniem
Andrzej Pierz
FOREX-SERVICE

Kiwi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 08 maja 2010, 17:03

Nieprzeczytany post autor: Kiwi »

Pierz Andrzej pisze:w nastepnym konkursie dam konto do zarzadzania żonie Very Happy .. ona tez nie ma pojecia o FX Very Happy
Zwycięzca rankingu automatów niejaki " bullish" KILKAKROTNIE powtórzył zdanie że " otwierał pozycje za 2 loty , potem za 5 lotów a na końcu przez przypadek jedną za 10 lotów "

Ponieważ na forum są w większości Ci którzy potrafią liczyć, odpowiedzcie na proste pytanie :

Ile depo potrzeba na otworzenie na platformie bossafx na parach GBPxxx:
- 2 lotów
- 5 lotów
-10 lotów
a potem porównajcie jakim kapitałem dysponował przez cały konkurs a dla tych co nie chce im się szukać załączam wykres.

Poza tym szanowny kolega "bullish" NIE MA ŻADNEGO pojęcia o automatach , twierdził że nie trzeba mieć przygotowania do pisania programów , że skrypt znalazł w necie a bazę danych do back testów ściągnął z bliżej nieokreślonego źródła , a w kuluarach gadał o strategiach takie bzdury że głowa boli ....
Żenada...
Dla mnie to była ewidentnie podstawiona osoba = SŁUP i nie jestem sam w swojej opinii .
Widać, że bossa nie do końca przygotowała go na trudne i precyzyjne pytania...
Wstyd ....
Jeśli dodać fakt wyrzucenia Greena dwa dni przed końcem z powodu złamania bliżej nieokreślonego zapisu regulaminu i połączyć te fakty , widać że ten konkurs to wielki wałek..

Poziom bossy zniża sie nieuchronnie do xtb - oni też robili przekręty w swoich konkursach i na real kontach co było wielokrotnie na forum opisywane.
eh żal bo początki bossafx na tym rynku były całkiem obiecujące....
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 09 gru 2011, 04:05 przez Kiwi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
AK53
Gaduła
Gaduła
Posty: 108
Rejestracja: 24 mar 2009, 02:22

Nieprzeczytany post autor: AK53 »

Taaaaa, zastanawiające.... Wychodzi z tego, że jest on specjalistą Wysokich Lotów (mam nadzieję, że nie posiada licencji na samoloty!!)

Awatar użytkownika
Pierz Andrzej
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1200
Rejestracja: 02 lip 2006, 14:17

Nieprzeczytany post autor: Pierz Andrzej »

nie no mowil ze automaty sciagnal od kolegow za wschodu ;) .. a oni to potrafia na kontach z 1000PLN dzwingia 100:1 otworzyc 2 loty :D ....

a tak na powaznie w koncu doszlismy z greenem o co mu chodzilo :) .. mianowice mowiac 2 loty mial na mysli 0.2 lota ....

ale irytujace jest to ze konkurs EA wygrywa ktos kto nie ma o nich bladego pojecia ... test historyczny wykonal na danych historycznych z metquotes z 3 miesiecy ... modelowanie 80% :D

nic dodac nic ujac ....

jezeli faktycznie w ten sposob wygral to oby znowu nie poelnil beldu i nie liczyl na szczescie wygrana :)

pozdrawiam
Andrzej Pierz
z poważaniem
Andrzej Pierz
FOREX-SERVICE

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Nieprzeczytany post autor: green7 »

Pierz Andrzej pisze:a tak na powaznie w koncu doszlismy z greenem o co mu chodzilo Smile .. mianowice mowiac 2 loty mial na mysli 0.2 lota
Taa... taka teoria, że mówiąc 2 loty miał na myśli "coś z dwójką" więc może 0.2. W każdym razie na pewno gość nie wiedział co to jest lot .... A poziom modelowania to o ile pamiętam miał "dobry" czy "duży" albo jakoś tak to określił ... Na to, że jest on w % nakierowało go dopiero pytanie ....
Green
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

E no co wy chcecie.. ja chcialem wystawic Baske Kwarc.. ale jej manager sie nie zgodzil :lol:
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

By_żyło_się_lepiej no ja nie mogę. :D:D:D Kerimb jako antyspiskowiec.... myślałem że nie dożyję tego.... :D
A tak na poważnie to sporo w tym racji. Ktoś mógł mieć kilka robotów i zapuścił u kumpli na kontach. A może któryś wygra.
To tak jak niektórzy pisali że są niepełnoletni a na rodziców czy babcie konta zakładali.
Pomyślcie jakby taka babcia wygrała :D Ciekawe co by powiedziała na konferencji.
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

mi cosik nie gra. smieszna kasa dla tego banku po to aby stracic wizerunek. jesli podejrzewacie zr byl walek i podstawiono slupa to moze walek zrobil pracownik banku i tyle. osoba podatawiona do odbioru nagrody bo jesli nie mial pojecia o fx to ktos gral za niego. walka tez nie musialo byc. ktos nazakladal kont na znajomych i akurat na tym koncie wygral. nagrode musial odebrac wlasciciel konta itd
Kerimb, rozwijasz się.:) Naprawdę.:) Ja nie chcę pisać takich rzeczy, bo zaraz mnie zwyzywają od pracowników Bossa. I już nie będę mówił kto i dlaczego właśnie on najgłośniej. Ale zgadzam się w 100%.

Przecież wystarczy znaleźć 100 leszczy, każdy traci po co najmniej 5 koła, a to czasami dzieje się bardzo szybko i już im chyba konkurs zwróci wtedy.
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

ODPOWIEDZ