Back from Hell

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Nieśmiertelny Trader

Re: Back from Hell

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Dzięki za krytykę ale nic się nie stanie gdy cena zacznie spadać bo to jest inwestycja a nie spekulacja. Suma nie wielka w stosunku do zarobków. Tp osiągalne ze względu na konsolę od paru lat. Nie mam presji na zarobki. Chill, Jak spadnie na 10 to dokupie na 10. Zupełnie inne postrzeganie rynków od tego które Ty widzisz i większość Tutaj. Nigdy nie będę utrzymywał domu i rodziny z forexu. Są lepsze sposoby. Nikt Tutaj nie utrzymuje rodziny z forexu więc odpuść. Nie wyobrażaj Sobie nawet tego, a wtedy zaczniesz zarabiać grosz do grosza... Dodatek na cukierki. Hej

Awatar użytkownika
MR. D
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1235
Rejestracja: 05 sty 2015, 22:59

Re: Back from Hell

Nieprzeczytany post autor: MR. D »

Nieśmiertelny Trader pisze:Tak jak wspominałem robię sobie około rok przerwy od FX.


Trend- D1, H4 i wejścia po H1,m5. Dośc odległy awaryjny SL.

Zamykanie pozycji stratnych przed snem. Nigdy nie zostawiam straty na noc. Jeśli jest to zysk to zabezpieczam i tyle. Tak powinno być. Nigdy też nie zostawiam pozycji na weekend.
Cześć pierwszy mój wpis u Ciebie.

Nic z tego nie rozumiem ;-)

Grasz trend D1 i zamykasz stratne pozycje na noc ? To nie ma najmniejszego sensu. Przy trendzie D1 SL może mieć 400-500 pipsów takie ruchy nie są możliwe jednego dnia (z wyjątkiem sytuacji skrajnych występujących raz do roku). Jaki sens ma zamykanie pozycji jeśli SL nie jest osiągnięty ? Jeśli 500 pipsów to za duża kwota to zmniejsz pozycje.

Ja sam używam wykresów D1 i W1 i mój rekordowy SL na eur/pln wynosił 1200 pipsów.

Zauważyłem też, że piszesz o inwestycji w ropę przy swapie 0. Na forexie nie ma swapów 0 bo grasz cudzymi pieniędzmi. To spekulacja a nie inwestycja. Nawet jak brok chwali się, ze ma swap zero to przytrzymaj ten kontrakt pół roku i zobaczysz ile dostaniesz po tyłku na rolowaniach.

To tak jak w kasynie zawsze jest magiczne "0" które sprawia, ze twoje szanse dramatycznie spadają.

Nie poddawaj się. Dopracuj to co robisz i sukces przyjdzie ;-) trzymam kciuku.

Nieśmiertelny Trader

Re: Back from Hell

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Bo ta pozycja zupełnie odbiega od tematu i jest na srebrze, nie na ropie ;) Widać że jesteś Tutaj nowy a Ja jestem od 2010. Mimo to dzięki za rady :) Widzieliście sreberko w nocy ? :D To samo co kabel jakiś czas temu :D

SL-e poczyszczone. Dobrze że nie miałem. Pisałem, że to będzie ciekawe miejsce :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
MR. D
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1235
Rejestracja: 05 sty 2015, 22:59

Re: Back from Hell

Nieprzeczytany post autor: MR. D »

Tak z ciekawości jakie znaczenie ma to jak długo tu jesteś skoro ja po 3 latach wypracowałem model który zarabia a Ty po 7 nie ;-) ?

Nieśmiertelny Trader

Re: Back from Hell

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

MR. D pisze:Tak z ciekawości jakie znaczenie ma to jak długo tu jesteś skoro ja po 3 latach wypracowałem model który zarabia a Ty po 7 nie ;-) ?
No przecież odszedłem po serii zysków tylko kasa Mnie nie zadowalała. Pisałem wiele razy że już Mi to nie potrzebne (Ja nie lubię forexu, za duzo stesów) :) Teraz najwyżej od czasu do czasu pykne se jakieś zlecenia w oparciu o świece miesięczne nano kapitałem tak jak na sreberku, co by było na kilka biletów lotniczych. :564:

a jak długo zarabiasz? :) Jakie DD?

Awatar użytkownika
MR. D
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1235
Rejestracja: 05 sty 2015, 22:59

Re: Back from Hell

Nieprzeczytany post autor: MR. D »

A to nie widziałem zaglądam na forum dla fanu i nie chcę się kopać po kostkach ;-)

Co do srebra to ja miałem analogiczną sytuację na DAX, że trzymałem ponad pół roku i dwa rolowania naliczyły mi ponad 300 pln na minusie od kontraktu. To nie pomaga ;-)

Odnośnie DD to chyba jestem jedynym na forum, kory ma w system wpisany pojawienie się tzw. fatalnej straty. Zakładam, że trend fundamentalny w pewnym momencie się odwróci i nie zauważę tego. Wtedy wyzerują mi ponad 75% depo. Dlatego tak ważne są wypłaty i utrzymywanie depo na początkowym poziomie w mojej metodzie czego oczywiście od jakiegoś czasu nie robię ;-)

Trzymaj się i wracaj szybko... a co do stresu to w pełni się zgadzam.... to co zarabiam w porównaniu z czasem i stresem to są drobne...

Nieśmiertelny Trader

Re: Back from Hell

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Szczerze powiedziawszy to jest wręcz odwrotnie. Tutaj wszyscy mają zaimplementowaną w głowię tzw ''fatalną stratę'' ;) dlatego nikt nie zarabia long term. 20-40% rocznie. Tyle bym chciał wyciskać z rynków od początkowego wkładu w danym roku. 99% chce wyciskać 100 razy tyle.

Nieśmiertelny Trader

Re: Back from Hell

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

usdjpy short
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

nemoofx
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 14 lip 2016, 16:05

Re: Back from Hell

Nieprzeczytany post autor: nemoofx »

mało prawdopodobne u/j trzeba było chociaż poczekać aż się miesięczna świeczka zamknie bo jest byczo nie widzisz tego a nawet jak masz racje to tp jest za wysoko

Nieśmiertelny Trader

Re: Back from Hell

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

:569:
nemoofx pisze:mało prawdopodobne u/j trzeba było chociaż poczekać aż się miesięczna świeczka zamknie bo jest byczo nie widzisz tego a nawet jak masz racje to tp jest za wysoko
Czyli w jednym zdaniu "albo w gore albo w dol" No mega analiza :) Masz longa?

ODPOWIEDZ