AT - analiza absurdu.

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
13Spekulant
Gaduła
Gaduła
Posty: 91
Rejestracja: 08 wrz 2010, 22:34

Nieprzeczytany post autor: 13Spekulant »

Nie, no sorry, jakiego spadku? Dopóki świeczka nie zamknięta, to nie wiesz czy to pinbar z tego wyjdzie. A jakby wyszła czerwona laga? Bawisz się w zgadywanie przyszłości? Dla mnie ta świeczka nic nie mówi, bo nie było korekty, a dopiero wtedy, moim zdaniem, miałby szansę pinbar zadziałać (nawet bez wsparcia). Popatrz na pinbara z 15.03, pod coś takiego może bym zagrał (chociaż zapewne wyleciałbym na SLie, bo nie odważyłbym się ustawić go tam gdzie należy, czyli pod całym pinbarem).

Kiwaczek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 17 mar 2011, 20:20

Nieprzeczytany post autor: Kiwaczek »

13Spekulant pisze:Dopóki świeczka nie zamknięta, to nie wiesz czy to pinbar z tego wyjdzie. A jakby wyszła czerwona laga? Bawisz się w zgadywanie przyszłości?
Rzeczywiście dzisiaj próbowałem przed czasem stwierdzić że ładny pinbar mi się rysował. Często się łapie na tym, że zbytnio się śpieszę. Co prawda tym razem się udało.
Na swoje usprawiedliwienie dodam, że to dlatego, że od 3 tygodni nie robię nic innego niż "podążam" za sreberkiem. Jestem już tak skupiony na tych zawijasach, że mam złudzenie idealnego wyczucia. Oczywiście poki co Silver jest nadzywczaj łatwy i łaskawy więc nawet szympans by sobie poradził ;)

Awatar użytkownika
13Spekulant
Gaduła
Gaduła
Posty: 91
Rejestracja: 08 wrz 2010, 22:34

Nieprzeczytany post autor: 13Spekulant »

Kiwaczek pisze:Jestem już tak skupiony na tych zawijasach, że mam złudzenie idealnego wyczucia.
Ale to właśnie o to chodzi - "wiesz" co będzie grane, bo jest trend, więc szukasz za pomocą AT najlepszego wejścia. A że po korekcie wejścia są najlepsze, to i wtedy zaprzęgasz AT do pracy. Jak nie kreska, to motyl, jak nie pinbar, to engulfing.

ODPOWIEDZ