archiwum

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.

Tniesz szybko straty?

Tak
111
54%
Nie
96
46%
 
Liczba głosów: 207

Awatar użytkownika
biotiq
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 05 wrz 2011, 19:59

Re: archiwum

Nieprzeczytany post autor: biotiq »

Jak coś to jestem i obserwuję.
MarcinPOL pisze:Jeśliby nie prowadził nigdy szkoleń to może sobie robić co chce. Jak prowadzi to lekka weryfikacja i krytyka są pożądane dla ogółu. Sam zacząłbym się u niego szkolić jakby była ciągłość w prowadzeniu rachunku.

Trochę to wygląda jak paparazzi. Mister dyma laskę (frajera)na plaży (publiczne miejsce) a my robimy im fotkę i wstawiamy do gazety (forum).
Co do szkoleń... Masz przykład w moim wątku jak się to skończyło. Nie chce mi się już pojeżdżać, podsumuję to jednym powiedzeniem i przestanę śmiecić:

"Każdego da się wyr*chać, ale nie każdego się opłaci."

Co do szkoleń mr.t -pamiętaj co ci powiedziałem, bo ja dotrzymuję słowa.Będę podążał za tobą, jak cień dopóki pewne sprawy nie zostaną załatwione -tu masz gwarancję biotiqa.
Do dziennika nic nie mam, niech trwa. Wstań na nogi i posprzątaj po sobie.

Biotiq

Mr.T

Re: archiwum

Nieprzeczytany post autor: Mr.T »

03-08-2015
kilka wejsc ,komunikacja przez telefon,nie lubie mt4,ogolnie na plus
60>ponad 70.
gra we dwoch nie za bardzo mi odpowiada.

P.S. Do wszystkich ktorzy tutaj kmentuja; archiwizuje tutajgre na fx.Po pieciu latach na forum dziennik ten istnieje nadal wiec mysle ze to co wrzucam zostanie na dlugo,a to co mialem w kompie i na roznych przenosnych dyskach gdzies przepadlo.Nie bedzie tutaj zadnej spojnosci i wybranych pieknych zagran ,bedzie to co uwazam za odpowiednie do archiwum,konkretne pytania prosze na PW zadawac.

Mr.T

Re: archiwum

Nieprzeczytany post autor: Mr.T »

04-08-2015
74>12 zw ( upgrade win8)

Mr.T

Re: archiwum

Nieprzeczytany post autor: Mr.T »

05-08-2015
12>20 jeden trade i brak kontaktu z wlascicielem.

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: archiwum

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

A MyFxBook będzie?

MarcinPOL
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 13 cze 2015, 22:30

Re: archiwum

Nieprzeczytany post autor: MarcinPOL »

Moim zdaniem w złym momencie zaczynasz dalszą kontynuację dziennika.
Fala hejtu przyjdzie jeśli nie będzie MyFxBook albo FF z podglądem, bo to już nie te czasy, że pokażesz wybrane pozycje i będą klaskać. Teraz będzie hejt za brak ciągłości transakcji.
Szkoleniowcami z koziej du.y bez wyników już ludzie zaczęli się zajmować, bo pokazał się jeden co za darmo pokazuje swoje wyniki w sposób ciągły z zajrzeniem do konta włącznie.

Awatar użytkownika
Zatoichi
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 26 mar 2011, 13:00

Re: archiwum

Nieprzeczytany post autor: Zatoichi »

MarcinPOL pisze:Moim zdaniem w złym momencie zaczynasz dalszą kontynuację dziennika.
Fala hejtu przyjdzie jeśli nie będzie MyFxBook albo FF z podglądem, bo to już nie te czasy, że pokażesz wybrane pozycje i będą klaskać. Teraz będzie hejt za brak ciągłości transakcji.
Szkoleniowcami z koziej du.y bez wyników już ludzie zaczęli się zajmować, bo pokazał się jeden co za darmo pokazuje swoje wyniki w sposób ciągły z zajrzeniem do konta włącznie.
Dokładnie. Świat się zmienia. Popularne zaczyna być hasło "Szkolisz! Miej jaja i pokaż wyniki" :mrgreen:
np: https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
albo może być i takie coś https://www.facebook.com/inwestortv/vid ... =2&theater

martinT
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2015, 05:19

Re: archiwum

Nieprzeczytany post autor: martinT »

Mr.T pisze:Dzis zaczynam gre co prawda nie na moim rachunku...jakies 2-3 tygodnie to potrwa,potem u siebie juz gra.( 7;54am)
Mr.T pisze:Dzis zaczynam gre co prawda nie na moim rachunku...jakies 2-3 tygodnie to potrwa,potem u siebie juz gra.( 7;54am)
Mr.T pisze:Dzis zaczynam gre co prawda nie na moim rachunku...jakies 2-3 tygodnie to potrwa,potem u siebie juz gra.( 7;54am)
witam jestem wlascicielem konta na ktorym Mr.T gral przez ostatnich pare dni kasy juz nie mam na koncie poszla z dymem a do tego pan marcin targanski wlamam mi sie na kont fb,skype,gmail takze zhakowal mi konto tutaj o czym poinformuje administratora a tak na marginesie mieszkalem z nim tutaj na filipinach przez rok i cala kase ktora przelal na forex wtopil nigdy nie widzialem osobiscie zeby cos zarobil moge stwierdzic ze ma pojecie o technikach gry ale za nim wyslesz mu kase za lekcje zastanow sie bo gdy dostanie kase zacznie chlac i juz go online nie zobaczysz pozdrawiam was drodzy czytelnicy i ciebie tez ochlapie

Awatar użytkownika
biotiq
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 05 wrz 2011, 19:59

Re: archiwum

Nieprzeczytany post autor: biotiq »

martinT pisze:
Mr.T pisze:Dzis zaczynam gre co prawda nie na moim rachunku...jakies 2-3 tygodnie to potrwa,potem u siebie juz gra.( 7;54am)
Mr.T pisze:Dzis zaczynam gre co prawda nie na moim rachunku...jakies 2-3 tygodnie to potrwa,potem u siebie juz gra.( 7;54am)
Mr.T pisze:Dzis zaczynam gre co prawda nie na moim rachunku...jakies 2-3 tygodnie to potrwa,potem u siebie juz gra.( 7;54am)
witam jestem wlascicielem konta na ktorym Mr.T gral przez ostatnich pare dni kasy juz nie mam na koncie poszla z dymem a do tego pan marcin targanski wlamam mi sie na kont fb,skype,gmail takze zhakowal mi konto tutaj o czym poinformuje administratora a tak na marginesie mieszkalem z nim tutaj na filipinach przez rok i cala kase ktora przelal na forex wtopil nigdy nie widzialem osobiscie zeby cos zarobil moge stwierdzic ze ma pojecie o technikach gry ale za nim wyslesz mu kase za lekcje zastanow sie bo gdy dostanie kase zacznie chlac i juz go online nie zobaczysz pozdrawiam was drodzy czytelnicy i ciebie tez ochlapie

Brawo, k*rwa, brawo! Nie twierdzę, że na to czekałem, ale spodziewałem się odwalenia jakiegoś numeru. bo sam sporo rzeczy nie ujawniłem. Ten typ tak ma... Może i początkowo pomógł kilku osobom, jednak to co odpier**la teraz woła o pomstę... Statek zatonął. Ktoś jeszcze chce dowodów? Sporo jeszcze osób milczy.

P.s. Dzięki za wstawkę.

Awatar użytkownika
biotiq
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 05 wrz 2011, 19:59

Re: archiwum

Nieprzeczytany post autor: biotiq »

biotiq pisze:
martinT pisze:
Mr.T pisze:Dzis zaczynam gre co prawda nie na moim rachunku...jakies 2-3 tygodnie to potrwa,potem u siebie juz gra.( 7;54am)
Mr.T pisze:Dzis zaczynam gre co prawda nie na moim rachunku...jakies 2-3 tygodnie to potrwa,potem u siebie juz gra.( 7;54am)
Mr.T pisze:Dzis zaczynam gre co prawda nie na moim rachunku...jakies 2-3 tygodnie to potrwa,potem u siebie juz gra.( 7;54am)
witam jestem wlascicielem konta na ktorym Mr.T gral przez ostatnich pare dni kasy juz nie mam na koncie poszla z dymem a do tego pan marcin targanski wlamam mi sie na kont fb,skype,gmail takze zhakowal mi konto tutaj o czym poinformuje administratora a tak na marginesie mieszkalem z nim tutaj na filipinach przez rok i cala kase ktora przelal na forex wtopil nigdy nie widzialem osobiscie zeby cos zarobil moge stwierdzic ze ma pojecie o technikach gry ale za nim wyslesz mu kase za lekcje zastanow sie bo gdy dostanie kase zacznie chlac i juz go online nie zobaczysz pozdrawiam was drodzy czytelnicy i ciebie tez ochlapie

Brawo, k*rwa, brawo! Nie twierdzę, że na to czekałem, ale spodziewałem się odwalenia jakiegoś numeru. bo sam sporo rzeczy nie ujawniłem. Ten typ tak ma... Może i początkowo pomógł kilku osobom, jednak to co odpier**la teraz woła o pomstę... Statek zatonął. Ktoś jeszcze chce dowodów? Sporo jeszcze osób milczy.

P.s. #1 Dzięki za wstawkę.
P.s. #2 Nie jesteś pierwszą osobą, której się włamał. Wykorzystuje naiwność ludzi tworząc wizerunek pokrzywdzonego pieska ze złamaną nóżką...

ODPOWIEDZ