[Dow Jones] Analizy, prognozy

Czyli co się już wydarzyło, co się dzieje obecnie oraz jaka będzie najbliższa i dalsza przyszłość na rynku Forex.
Awatar użytkownika
pietra997
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 30 paź 2007, 16:00

Nieprzeczytany post autor: pietra997 »

xenost pisze:Odpowiadam następująco:
Miernikiem każdego instrumentu jest jego aktualna cena, która kreśli jego figury i pokazuje trend. Cała otoczka wokół informacji ekonomiczno-gospodarczych jest często różnie interpretowana przez różnych brokerów i czasami tylko komplikuje jej właściwe zrozumienie. Nie warto tym sobie mącić w głowie, bo mądrzy i tak po faktach nagną i dopasują ich znaczenie do rzeczywistości.
czyli co uwazasz ze DJ pojdzie do gory ??
mi sie wydaje ze powinnismy spadac w dol ??
sa juz nie wiem

Awatar użytkownika
Nievinny
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 908
Rejestracja: 05 gru 2006, 22:41

Nieprzeczytany post autor: Nievinny »

I sugeruje się korektę, gdyż znowu nie podołało oporowi 12720-60. Dopiero trwałe zamknięcie najlepiej na tygodniowym jest w stanie zmienić sytuację.
Trade what you see, NOT what you hear or think

Awatar użytkownika
pietra997
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 30 paź 2007, 16:00

Nieprzeczytany post autor: pietra997 »

moze tworzy sie zwyzkujacy trojkat??
sam juz nie wiem bo jestem zdania ze USA nie osiagnely jeszcze swojego minimum (AF) ale juz pare razy przejechalem sie na AT wiec jeszcze chyba poczekam z wchodzeniem na rynek

Dodano po 8 godzinach 32 minutach:

jak narazie opor dalej nie pokonany lecimy w dol ??
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Panie rozswietl umysly inwestorów, pozbądz ich chciwosci,strachu,nadziei
daj im duzo zdrowia,sczsesia osobistegi i pieniedzy aby nie musieli zarabiac na giełdzie

xenost
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 15 gru 2007, 22:53

Nieprzeczytany post autor: xenost »

Na D1 odnotowujemy powrót do kanału spadkowego.Prognozuję spadek do 11637-podwójne dno - w interwale tygodniowym,gdzie na dziś mamy gwiazdę spadającą, czyli sygnał dalszych spadków.

Awatar użytkownika
pietra997
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 30 paź 2007, 16:00

Nieprzeczytany post autor: pietra997 »

tak teraz sobie patrze i widze ze strasznie Dj walczy z dalszymi spadkami sie zastanawiam czy przebije poziom 12200 czy sie odbije tak jak wczesniej juz to zaznaczalem , jutro ma byc wystapienie Bena i jezeli powie ze odnizy o 0.75 stopy to chyba lecimy w gore, w sumie sam nie wiem czy wchodzic przy zamknieciu sesji na longa
zaprzeczeniem wzrostow moze byc duze okno ktore powstalo w piatek no i oczywiscie dzisiejsze dane z usa

Dodano po 4 minutach:

no i trzeba poczekac na dzisiejsza dzienna swiece moze doji powstanie ???

xenost
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 15 gru 2007, 22:53

Nieprzeczytany post autor: xenost »

Prognoza powoli się sprawdza,lecz w nieco wydłużonym terminie- tak więc czeka nas spadek przynajmniej do 11637 w W1.

xenost
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 15 gru 2007, 22:53

Nieprzeczytany post autor: xenost »

Nadal podtrzymuję swoją dotychczasową prognozę, instrument powinien osiągnąć podwójne dno na W1.

xenost
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 15 gru 2007, 22:53

Nieprzeczytany post autor: xenost »

Dziwi mnie brak codziennych komentarzy na tym najatrakcyjniejszym popołudniowym i najbardziej płynnym instrumencie ze strony aktywnych traderów.Można na nim przecież wyciągać codziennie conajmniej 100 -500 pipsów.
Zachęcam do większej aktywności w tym zakresie.

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

xenost pisze:Dziwi mnie brak codziennych komentarzy na tym najatrakcyjniejszym popołudniowym i najbardziej płynnym instrumencie ze strony aktywnych traderów.Można na nim przecież wyciągać codziennie conajmniej 100 -500 pipsów.
Zachęcam do większej aktywności w tym zakresie.
A na jakiej platformie jest dostępny?
U mnie na MBTrading brak.. Zapewne w większości platform również.
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

xenost
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 15 gru 2007, 22:53

Nieprzeczytany post autor: xenost »

Proszę przejrzeć stronę http://www.waluty.com.pl/article.php?id=13152 oraz pozostałych polskich brokerów.
Powodzenia.

ODPOWIEDZ