7LS part 1

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
Kielki
Gaduła
Gaduła
Posty: 201
Rejestracja: 04 maja 2009, 10:11

Nieprzeczytany post autor: Kielki »

Pips pipsowi nierowny ;)
"What separates the winners from the losers, is the winners have learned how to lose"

Awatar użytkownika
<kerimb>
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1460
Rejestracja: 27 sie 2010, 08:01

Nieprzeczytany post autor: <kerimb> »

Skusiłem się jeszcze na S na Edku na +40 pipsów. Łącznie zatem +325 pipsiorów :)
donny pisze:Jeśli będziesz miał chwilke zdradził byś dlaczego wszedłeś w tym miejscu. Na jakiej podstawie zajmujesz pozycje.
vindemiatrix pisze:Trochę chyba mało napisałem, z tego co pamiętam jeszcze kilka tygodni temu bardzo zależało Ci na tym aby prostota foreksowego zarabiania porwała tłumy. No takie pisanie na pewno tłumom nie pomoże. Zresztą to nie mój jurnal a ty pewnie sam wiesz jak pisać skoro kiedyś udało Ci się stworzyć jeden z najbardziej poczytniejszych dzienników
Sorry Panowie! Ja gram teraz LIVE z pewnymi osobami z forum i tutaj zaglądam tylko sporadycznie. Zresztą łatwo zauważyć kogo ubyło ostatnimi czasy :) Jeśli te osoby się zdecydują, to będzie można dołączyć do grupy i dostać zaproszenie. Na razie nie mam za dużo czasu na opisywanie po dwa razy tego samego, zresztą tak jak pozostali ...

Darz bór!

Awatar użytkownika
<kerimb>
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1460
Rejestracja: 27 sie 2010, 08:01

Nieprzeczytany post autor: <kerimb> »

Kielki pisze:Pips pipsowi nierowny
Dzisiaj EURUSD i GBPUSD ...

zeusik
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 18 lis 2005, 19:17

Nieprzeczytany post autor: zeusik »

mam wrazenie kerimb ze robisz z nas idiotow.

MaxRipper
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 740
Rejestracja: 20 wrz 2009, 16:55

Nieprzeczytany post autor: MaxRipper »

zeusik pisze:mam wrazenie kerimb ze robisz z nas idiotow.
Ja się zastanawiam czego chcecie od Mirka. Kurde facet pisze sobie Journal to niech pisze - ma świetne wyniki i pokazuje ze można wygrywać i to powinno wystarczyć.

Nikt nie powiedział ze w journalu Mirek ma opisywać system albo szczegółowo zasady swojej gry - Journal służy do tego aby zaprezentować swoje wyniki a nie sposób w jaki się do nich doszło.

Awatar użytkownika
<kerimb>
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1460
Rejestracja: 27 sie 2010, 08:01

Nieprzeczytany post autor: <kerimb> »

zeusik pisze:mam wrazenie kerimb ze robisz z nas idiotow.
Kolego! Ja gram LIVE z innymi, tam zamieszczam i podaje swoje wejścia w momencie zajęcia pozycji wraz z wartościami SL. Razem ze mną są poważne osoby z tego forum, które jeśli zechcą, to napiszą czy walę ściemę czy nie :) Wczoraj był pseudo skalp i wyłapałem trzy SL pośród kilku innych zleceń profitowych. Niczego nie ukrywam ani nie zatajam tak samo jak inni gracze LIVE. To jest za poważna sprawa aby robić sobie jajka.

Właśnie widzę, że następny kolega z forum do nas dołączył :)

Pozdrawiam i darz bór jak zwykle!
k

Awatar użytkownika
donny
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 488
Rejestracja: 13 wrz 2010, 13:51

Nieprzeczytany post autor: donny »

Witam,
Ja tam lubie jajka :D Każdy orze jak może. Jak by bylo miejsce w waszej grupie chetnie sie zapisze :D Czytalem kilka Twoich wypowiedzi i widac że może jajek nie masz ale JAJA napewno ;)

Pozdrawiam i do dzieła cza zarobic na weekend.

Awatar użytkownika
<kerimb>
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1460
Rejestracja: 27 sie 2010, 08:01

Nieprzeczytany post autor: <kerimb> »

Woooooooooow ...!!!! Śliczne cacko ...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
donny
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 488
Rejestracja: 13 wrz 2010, 13:51

Nieprzeczytany post autor: donny »

Jeżdże takim po kury na rynek.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
iwan
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 489
Rejestracja: 19 sie 2006, 23:19

Nieprzeczytany post autor: iwan »

<kerimb> pisze:Właśnie widzę, że następny kolega z forum do nas dołączy
Tzn ze Twoj serwis www juz ruszył? Kilka tygodni temu odpisales mi ze niedługo ma ruszyc. Mozesz podac namiary na ta strone?
Szukasz czegoś wartosciowego na forum? Zacznij od Kosza bo moze tam zostało to wyrzucone dla powiększenia wolnej przestrzeni dyskowej.

Zablokowany