10.000 zł co tydzień - Letnia Liga GO4X

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
Awatar użytkownika
GO4X
Gaduła
Gaduła
Posty: 171
Rejestracja: 04 lis 2009, 13:40

Re: 10.000 zł co tydzień - Letnia Liga GO4X

Nieprzeczytany post autor: GO4X »

optimus128 pisze:Udało mi się zgarnąć 500zł w tym tygodniu. Moje wnioski co do konkursu są następujące.
Plus -> dużo miejsc z nagrodami, nie trzeba ryzykować aby zmieścić się w pierwszej 20, choć nie ukrywam, że 500zł to nie majątek ale jednak miły bonus.

Minus -> Nie podoba mi się forma, że codziennie naliczana jest nowa stopa zwrotu. Przez to możliwa jest sytuacja, że wygra ktoś kto rachunek będzie miał na minusie. Osobiście wolałbym tradycyjny tygodniowy okres naliczania
Minus -> Happy hours też mi się nie podoba, bo niejako zmusza mnie do grania w piątek a przy moim stylu gry setupy nie występują codziennie.Przez to w praktyce w sam piątek można wygrać konkurs np. z ostatnich 70zł zrobić w 300 i już 10tys. w kieszeni. Wg. mnie to zupełnie niesprawiedliwe.

Co do innych akcji specjalnych to jak dla mnie są obojętne.

Ogólnie najlepszy jak dla mnie konkurs jaki mieliście to był ten z hayabusą do wygrania.

A co do wzoru to rzeczywiście nie wiem jak na niego wcześniej patrzyłem:)
Optimus za Twoja sugestia w tym tygodniu nie zrobilismy akcji specjalnej Happy Hours. Przyznam jednak, ze zaczynamy odbierac telefony i maile od osob, ktore na te akcje czekaly.

Pamietajcie prosze, ze wszelkie akcje specjalne zawsze beda oglaszane dzien wczesniej.

Swoja droga - jak Wam sie podoba nowa bardziej wakacyjna szata graficzna?

optimus128
Gaduła
Gaduła
Posty: 122
Rejestracja: 05 sty 2011, 13:49

Re: 10.000 zł co tydzień - Letnia Liga GO4X

Nieprzeczytany post autor: optimus128 »

Szczerze mówiąc to sam myślałem, że zrobicie i przyjąłem strategie, że dopiero w piątek zaatakuje:). No ale bez jest w sumie sprawiedliwiej.

grizmo
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 20 cze 2013, 21:57

Re: 10.000 zł co tydzień - Letnia Liga GO4X

Nieprzeczytany post autor: grizmo »

a ja uważam ze akcje specjalne są jak najbardziej wskazane i nie powinni zawieszać happy hours, jeśli ktoś chce zarobić, powinien pilnować swojego interesu i monitorować każdego dnia sytuacje, a ze piątki często okazują się najbardziej zyskowne to dla mnie żaden minus, lubię zarabiać w każdy dzień tygodnia

aguta
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 28 cze 2013, 10:01

Re: 10.000 zł co tydzień - Letnia Liga GO4X

Nieprzeczytany post autor: aguta »

jak na razie jestem zadowolona, bo dopiero zaczynam swoją przygodę z forexem. Uczę się podpatrując innych bo to też umożliwia letnia liga GO4X. Akcje specjalne co chwilę nowe i faktycznie można mieć szczęście i dzięki nim wygrać tygodniowe zestawienie. Na razie szału nie ma ale będę próbować dalej ;)

optimus128
Gaduła
Gaduła
Posty: 122
Rejestracja: 05 sty 2011, 13:49

Re: 10.000 zł co tydzień - Letnia Liga GO4X

Nieprzeczytany post autor: optimus128 »

Ja mam jeszcze pytanie kiedy nagrody pojawiają się na rachunku - 21 dni od ogłoszenia wyniku tygodniowego czy 21 dni od zakończenia konkursu (wrzesień).

Awatar użytkownika
GO4X
Gaduła
Gaduła
Posty: 171
Rejestracja: 04 lis 2009, 13:40

Re: 10.000 zł co tydzień - Letnia Liga GO4X

Nieprzeczytany post autor: GO4X »

optimus128 pisze:Ja mam jeszcze pytanie kiedy nagrody pojawiają się na rachunku - 21 dni od ogłoszenia wyniku tygodniowego czy 21 dni od zakończenia konkursu (wrzesień).
Pieniadze bedizemy ksiegowac po zakonczeniu konkursu.
Po pierwsze nie bedzie to obciazalo laureata potrzeba inwestowania wiekszego kapitalu. Po drugie - musimy sobie dac czas na rozpatrzenie ewentualnych reklamacji, bledow w systemie (niestety zdarzaja sie pojedyncze przypadki, gdzie komus nie dopisaly sie punkty)

Co do terminu 21 dni - wyniki, ktore publikujemy co tydzien na ten moment uznajemy za pogladowe, aczkolwiek nic nie wskazuje na to, zeby mialy sie zmienic (do tej pory nie bylo transakcji przeciwstawnych na rachunkach laureatow i innych osob, ktorych rachunkami mogliby zarzadzac), jednak tak jak wspomnialem wczesniej - musimy tez uwzglednic ewentualne reklamacje.

optimus128
Gaduła
Gaduła
Posty: 122
Rejestracja: 05 sty 2011, 13:49

Re: 10.000 zł co tydzień - Letnia Liga GO4X

Nieprzeczytany post autor: optimus128 »

Dzięki za odp.

W tym tyg. znowu udało mi się zgarnąć nagrodę ale w następnych już będzie ciężko bo już dosyć duża kwota uzbierała mi się na rachunku.

Awatar użytkownika
marekpast
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 03 sty 2011, 09:09

Re: 10.000 zł co tydzień - Letnia Liga GO4X

Nieprzeczytany post autor: marekpast »

GO4X pisze:[...] wyniki, ktore publikujemy co tydzien na ten moment uznajemy za pogladowe, aczkolwiek nic nie wskazuje na to, zeby mialy sie zmienic (do tej pory nie bylo transakcji przeciwstawnych na rachunkach laureatow i innych osob, ktorych rachunkami mogliby zarzadzac), jednak tak jak wspomnialem wczesniej - musimy tez uwzglednic ewentualne reklamacje.
Hmm, czy mi się wydaje czy zestaw nicków tygodniowych laureatów co tydzień jest prawie taki sam, a przynajmniej sporo ich się powtarza. :mrgreen:

Tak z ciekawości, jeśli to nie tajemnica, ilu jest zgłoszonych do konkursu w I i II lidze?
______________________________
Pozdrawiam Marek

grizmo
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 20 cze 2013, 21:57

Re: 10.000 zł co tydzień - Letnia Liga GO4X

Nieprzeczytany post autor: grizmo »

GO4X pisze:
green bankier pisze:Ja bym chętnie wziął udział, ale nie mam tych 500zł na start. :583: Chyba, że organizator mi pożyczy?
Zapraszamy zatem do II Ligi
Tutaj inwestycja zaczyna się od 100zł
Dodatkowo otrzymasz 100zł na start, które będziesz mógł zatrzymać jak dokonasz 100 transakcji.
jakie 500 zl na start, z tego co ja czytalem to wystarczy miec 100 zl, a to raczej kazdy chetny znajdzie w portfelu

Awatar użytkownika
wampek
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 12 maja 2012, 17:48

Re: 10.000 zł co tydzień - Letnia Liga GO4X

Nieprzeczytany post autor: wampek »

Tak trochę ciekawi mnie na jakim poziomie były pytania w tym „skoku na wiedzę”, na stronie konkursu nie ma tych pytań, jeżeli to nie kłopot dla kogoś kto brał w tym udział to miałbym prośbę o wrzucenie tych pytań tutaj. Z góry dziękuję.

ODPOWIEDZ