1 cent za pips dla EU?

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
leszczu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 672
Rejestracja: 25 paź 2010, 23:19

1 cent za pips dla EU?

Nieprzeczytany post autor: leszczu »

Czy jest na rynku broker, który pozwala na otwarcie pozycji dla EU gdzie 1 pips będzie miał wartość 1 centa?

Awatar użytkownika
sgorn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1208
Rejestracja: 25 paź 2008, 17:29

Re: 1 cent za pips dla EU?

Nieprzeczytany post autor: sgorn »

Hej, tak. np XE Markets
Wicks reject areas and bodies explore them-MightyOne
Nie ważne czy miałeś rację czy nie,ważne jak dużo zarobiłeś posiadając rację i jak mało straciłeś, myląc się.

kris77
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 62
Rejestracja: 16 maja 2006, 13:44

Re: 1 cent za pips dla EU?

Nieprzeczytany post autor: kris77 »

leszczu pisze:Czy jest na rynku broker, który pozwala na otwarcie pozycji dla EU gdzie 1 pips będzie miał wartość 1 centa?
Oanda umożliwia otwieranie takich pozycji.
Pzdr

obywatel
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 23 mar 2007, 00:48

Re: 1 cent za pips dla EU?

Nieprzeczytany post autor: obywatel »

LiteForex

Awatar użytkownika
schwede
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 19 gru 2006, 15:54

Re: 1 cent za pips dla EU?

Nieprzeczytany post autor: schwede »

http://www.forex4you.com/en
Forex4you oferuje takie warunki, rodzaj konta centowe.
Spread dla eur/usd 2 pipsy.
Dźwignia 1:500, metoda płatności karta kredytowa webmoney itp najwygodniej ,najszybciej skrillem opłata za wpłate dla skrila to 0% wypłata 1%$\ i nie ma dla skrila minimum do wpłaty. Także dla karty kredytowej są niskie opłaty.
Jurysdykcja: Licencja Dziewicze Wyspy Brytyjskie
Dla osób rozpoczynających niewielkim kapitałem (1-300$) w sam raz bo nie ogranicza nas w trzymaniu się własnego MM(money managment).
Jedynie na minus mają zapis "The first payment system used for funding activates automatically. All new added payment system(s) will be available for withdrawing funds in 30 days after we receive your deposit."
Korzystam,raz zlecałem wypłatę 350$ i nie było żadnego problemu.
Giełda to gra o sumie dodatniej, gdy ktoś traci to ktoś inny zarabia-Punkt widzenia brokera. Giełda to gra o sumie ujemnej dla stron otwierających pozycję i dodatniej dla brokera. Mój punkt widzenia.
brak otwartej pozycji to też pozycja

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: 1 cent za pips dla EU?

Nieprzeczytany post autor: green7 »

schwede pisze:Forex4you oferuje takie warunki, rodzaj konta centowe.
Już to pisałem kilka razy - ale powtórzę. Radzę, trzymać się z dala od Forex4you. To rosyjski broker, bez regulacji który jak mu to będzie na rękę zachowa się jak szatniarz w "Misiu":
Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
Green
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
schwede
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 19 gru 2006, 15:54

Re: 1 cent za pips dla EU?

Nieprzeczytany post autor: schwede »

Korzystając z brokerów FX Open, Forex4you, FBS innych brokerów oferujących konta centowe zawsze ma się na uwadze, iż zazwyczaj są to spółki rejestrowane na Szeszelach, Wyspach Dziewiczych,Marchalla i są to spółki widmo bez informacji o właścicielach jak i braku prowadzenia obowiązku ksiegowosci(albo bardzo minimalnym zakresie) dobra do kwoty max 300$
Plusem kont centowych w porównaniu do brokerów z micolotami jest kontrola ryzyka. Dla mikrolota(xtb,bossa,fxpro) na eur/usd przy 100 pipsach jest to zysk/strata 10$ =40 zł dla kapitału 1000 zł jest to 4% dla kont centowych przy otwarciu minimalnej pozycji jest to 0,1$ czyli 40 gr a ryzyko 0,04%.
Dysponując kapitałem 1000 zł można do takiego forex4you wpłacić depozyt 100 zł, podwoić depozyt i wypłacić zysk.
ja bynajmniej polecam. brak pitu 8c dzwignia 1:500 (1:100) niskie oplaty za wyplate skrill to 1%
Innym brokerem jest forextime- FXTM dzwignia 1:1000 regulacja cypryjska(nic nam to nie daje) strona pl, brak opłat za wpłaty(skrill) sam zamierzam otworzyć rachunek
Jest Oanda( regulacja europejska division) dzwignia 1:50, brak mt4 dla konta centowego.
kona centowe sa dla osob zaczynajacych przygode z forexem, dysponujacych malym kapitalem a chcacych kontrolowac MM by miec 1% i mniej na pozycje nie stosujac bardzo waskich stopp losow
pewnie problemy moga sie pojawic jak ktos wplaci 100 zl i po tygodniu bedzie mial 700:) albo 2500 zl. badź tez wplaci 1000$ a zarobi 200$ i calosc bedzie chcial wyplacic zalezy to od wielkosci brokera i jego polityki jak LiteForex:)
Giełda to gra o sumie dodatniej, gdy ktoś traci to ktoś inny zarabia-Punkt widzenia brokera. Giełda to gra o sumie ujemnej dla stron otwierających pozycję i dodatniej dla brokera. Mój punkt widzenia.
brak otwartej pozycji to też pozycja

Lidd
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 29 lip 2016, 09:04

Re: 1 cent za pips dla EU?

Nieprzeczytany post autor: Lidd »

wybór broker ważna sprawa, a nie rzadko kluczowa. GKFX, a konto standardowe ze spreadem od 1.2 pipsa na eur/usd.

ODPOWIEDZ