Życie tylko z forexu

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
Leonardo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 638
Rejestracja: 01 kwie 2013, 21:54

Re: Życie tylko z forexu

Nieprzeczytany post autor: Leonardo »

A druga bardzo ważna rzecz, jeśli ktoś wierzy że się nie da to dla tej osoby na pewno się nie da :D

Bo tak to już w tym naszym życiu bywa że nie otrzymujemy tego czego chcemy tylko to na co
sobie zapracujemy. "Nie da się" jest raczej słabą motywacją, to i większych sukcesów nie ma co
oczekiwać. :p

Pozdrawiam,
Leo
"Najważniejsze nie jest to, co robisz, ale to, jak to robisz."
"Dokładnie wiedz czego szukasz, łatwiej będzie znaleźć."
"Pomyśl, zanim pomyślisz."

Awatar użytkownika
Jones
Maniak
Maniak
Posty: 1855
Rejestracja: 12 maja 2013, 19:27

Re: Życie tylko z forexu

Nieprzeczytany post autor: Jones »

freakout pisze:da się - nie da się, da się - nie da się... można tak debatować do usranej śmierci, ale pamiętajcie tylko o jednej ważnej rzeczy - kiedy ktoś mówi że coś jest niemożliwe do zrobienia to przyjdzie ktoś kto o tym nie wie i to zrobi ;)
he samo zycie dwa dni temu zostałem wezwany do naprawy kurcze troche sie narobiłem sporo główkowałem ale naprawiłem :D
po fakcie sie dowiedziałem że wczesniej były dwie osoby i stwierdziły że sie nie da zrobić że złe urządzenie i takie tam :roll:

czyli można żyć z forexu
Pamiętaj, że twoim celem jest grać dobrze, a nie grać często. Alexander Elder
http://www.forexfactory.com/jones_pl
https://www.myfxbook.com/members/Jones

Awatar użytkownika
mosek
Gaduła
Gaduła
Posty: 107
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:13

Re: Życie tylko z forexu

Nieprzeczytany post autor: mosek »

Da się tylko trzeba podejść z głową do tego i zawsze mieć alternatywę.
'Chwytamy trend za jaja i wykręcamy tak, że się zesra pipsami. Nasz plan to trzymać się planu. Przejdziemy przez sesję jak gówno przez rurę.'

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Życie tylko z forexu

Nieprzeczytany post autor: freakout »

tu już nie chodzi o alternatywy, ale o to żeby traktować to poważnie :) bo widzicie... z forexem to jest tak jak z kobietą - jak nie pokażecie że wam zależy to nic z tego nie będzie ;)

Awatar użytkownika
Doniek
Gaduła
Gaduła
Posty: 124
Rejestracja: 12 sie 2009, 14:00

Re: Życie tylko z forexu

Nieprzeczytany post autor: Doniek »

Przeciez innych umiejętności nikt chyba nie zdobywał w przeciągu miesiąca czy pół roku. Języków tez uczymy się latami, ciągle szlifując umiejętności - oczywiscie są jednostki które same nauczą się w przeciągu jakiegoś tam ekstremalnie krótkiego czasu, ale to wyjątki. Możliwe, że większość traci w dłuższej perspektywie ponieważ w momencie strat obrażają się na rynek i już do niego nie wracają wychodząc z ujemnym bilansem. Sam obraziłem się na Forex na pare lat, jednak wróciłem :roll:
Jeśli chcesz uniknąć krytyki nic nie mów, nic nie rób, bądź nikim...

Awatar użytkownika
tuvok
Gaduła
Gaduła
Posty: 296
Rejestracja: 12 wrz 2011, 14:45

Re: Życie tylko z forexu

Nieprzeczytany post autor: tuvok »

Doniek pisze:Możliwe, że większość traci w dłuższej perspektywie ponieważ w momencie strat obrażają się na rynek i już do niego nie wracają wychodząc z ujemnym bilansem. Sam obraziłem się na Forex na pare lat, jednak wróciłem :roll:
Zgadzam się, też tak zrobiłem i wróciłem. Póki co z niezłym skutkiem, ale mając świadomość ryzyka dużo mniej też ryzykuję. A jaki skutek u Ciebie po powrocie?
Expect the Unexpected...

Awatar użytkownika
Doniek
Gaduła
Gaduła
Posty: 124
Rejestracja: 12 sie 2009, 14:00

Re: Życie tylko z forexu

Nieprzeczytany post autor: Doniek »

Chciałbym powiedzieć, że tak - niestety przez pare ostatnich głupich błędów odrabiam straty ;) No ale nie każdy musi zostać miliarderem, mi wystarczy jak zarobie na mieszkanie i nowe używane auto przed 30 :lol:
Jeśli chcesz uniknąć krytyki nic nie mów, nic nie rób, bądź nikim...

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Re: Życie tylko z forexu

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

freakout pisze:tu już nie chodzi o alternatywy, ale o to żeby traktować to poważnie :) bo widzicie... z forexem to jest tak jak z kobietą - jak nie pokażecie że wam zależy to nic z tego nie będzie ;)
Mógłbym dyskutować czy to optymalna strategia żeby zdobyć kobietę. :twisted:
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

Awatar użytkownika
harymilloki
Maniak
Maniak
Posty: 1996
Rejestracja: 07 cze 2012, 17:36

Re: Życie tylko z forexu

Nieprzeczytany post autor: harymilloki »

Najwazniejsze jest to aby sie wycofac gdy zaczynasz tracic to co zarobiles. Conajmniej na 2 miesiace.... lipiec sierpien to wamacje dla traderow ... A co do tego czy da sie z tego zyc .... to mysle ze tak... :)
"cierpliwość popłaca..."
"ZŁOTO i SREBRO to środek płatności który wymyślił Bóg"

Awatar użytkownika
andy11
Maniak
Maniak
Posty: 4751
Rejestracja: 22 sie 2011, 14:36

Re: Życie tylko z forexu

Nieprzeczytany post autor: andy11 »

4 strony napisaliscie i do jakich konkluzji doszliscie....
da sie wyzyc z gry na forexie, kontraktach i akcjach czy sie nie da... :mrgreen:
"...wyniki z przeszlosci wcale nie daja gwarancji zyskow w przyszlosci"...

ODPOWIEDZ