Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
as28
Maniak
Maniak
Posty: 1722
Rejestracja: 23 lut 2013, 20:14

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: as28 »

DavidFx pisze:Gratulacje Eresz z tym cadem czyli mowisz ze najlepszy tf do obserwacji to h4 :D
namaluj mi h4 na edku jak widzisz :p
dziś to TF od weekly należy patrzeć :)
Lepszy 3 dni studiowania Steva Mauro niż 3 lata CJ.
Szukaj darmowych kursów w necie aby zrozumieć dzienną manipulację.

Awatar użytkownika
DavidFx
Maniak
Maniak
Posty: 3151
Rejestracja: 22 mar 2014, 16:35

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: DavidFx »

Obrazek

i mowisz eresz jakbym tak na to spojrzal poznaznaczal sesje azjatyckie to bym przewidzial ten wielki zjazd tej nocy?
powiedz mi jak to znalesc na wykresie to ze spada teraz na pewno musieli sie szykowac wczesniej ale gdzie to widac ze tak bylo ?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
AIM FOR THE IMPOSSIBLE!

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

@davidfx - w ten sposób podchodząc do sprawy to każdy ruch na wykresie uzasadnicie bo wcześniej coś tam narysowało się. wg mnie spadło w nocy bo wcześniej rosło. gdyby wyniki ref. byłyby inne to tak samo mogłoby z tego wzrostu zrobić się świeca wyczerpania prosto w kosmos od monitora.

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

irmentruda pisze:@davidfx - w ten sposób podchodząc do sprawy to każdy ruch na wykresie uzasadnicie bo wcześniej coś tam narysowało się. wg mnie spadło w nocy bo wcześniej rosło. gdyby wyniki ref. byłyby inne to tak samo mogłoby z tego wzrostu zrobić się świeca wyczerpania prosto w kosmos od monitora.
Dokładnie tak. Żadna sztuka rysować piękne analizy na historii :). A bo to, a bo tamto. Zapewniam :). Kilku opanowało to do perfekcji :)

eresz
Gaduła
Gaduła
Posty: 204
Rejestracja: 22 cze 2010, 18:53

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: eresz »

DavidFx pisze:i mowisz eresz jakbym tak na to spojrzal poznaznaczal sesje azjatyckie to bym przewidzial ten wielki zjazd tej nocy?
powiedz mi jak to znalesc na wykresie to ze spada teraz na pewno musieli sie szykowac wczesniej ale gdzie to widac ze tak bylo ?
wczorajsza sesja azjatycka przed tym ruchem stanowiła akumulację , screen ładnie pokazuje manipulację. Tylko żeby wejść w ten ruch, musiałbyś siedzieć w nocy. Świeca H1 kończąca manipulację zamknęła się o północy. Wcześniej bym nie ryzykował.

Obrazek

Obrazek

Tak w ogóle IMHO, mam wrażenie, że wynik tego referendum nie miał żadnego znaczenia, gdyby zostali w unii, dzisiejsze wykresy wyglądałyby podobnie. Zobaczcie, że już o 12 zamknął się pin na EURUSD, a na USDCAD, którego wykres wrzuciłem wczoraj wieczorem, już o 16 zamknęła się świeczka sygnalizująca manipulację.

Przecież o tych godzinach sondaże pokazywały zwycięstwo zwolenników unii, a waluty już manipulowały zbierając płynność przed dużym ruchem. O północy wynik się zmienił, co dało tylko pretekst do jazdy.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
DavidFx
Maniak
Maniak
Posty: 3151
Rejestracja: 22 mar 2014, 16:35

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: DavidFx »

Dziękuje za odpowiedź :)
AIM FOR THE IMPOSSIBLE!

eresz
Gaduła
Gaduła
Posty: 204
Rejestracja: 22 cze 2010, 18:53

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: eresz »

Ogólnie dzisiaj to lepiej siedzieć i obserwować, całe ruchy były przygotowywane wczoraj, mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu rynek się trochę uspokoi i będzie można pograć.

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

eresz pisze:
Tak w ogóle IMHO, mam wrażenie, że wynik tego referendum nie miał żadnego znaczenia, gdyby zostali w unii, dzisiejsze wykresy wyglądałyby podobnie.
No z przykrościa musze stwierdzić, że teraz to już piszesz głupoty. Jak ważne było to referendum pokazuje skala przeceny euro jak i funta. Gdyby WB zagłosowała za pozostaniem w Unii wykres poszybował by do góry. Nikt co do tego nie ma żadnych wątpliwości. No prawie nikt :)

Awatar użytkownika
DavidFx
Maniak
Maniak
Posty: 3151
Rejestracja: 22 mar 2014, 16:35

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: DavidFx »

Tego nie wiemy co by bylo gdyby wyglada na to ze i tak bylaby przecena niezaleznie od wyniku referendum :-)
AIM FOR THE IMPOSSIBLE!

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

DavidFx pisze:Tego nie wiemy co by bylo gdyby wyglada na to ze i tak bylaby przecena niezaleznie od wyniku referendum :-)
tro

Dlaczego? Tam gdzie narysowales FBO to mogles miec klasyczne przebicie oporu, retest i jazde w gore. Dlaczego nie? Samo FBO jest przeciez szukaniem plynnosci, sprawdzania czy sa chetni do kontynuacji ruchu i FBO powstaje, bo brak chetnych. Ale nawet gdyby powstalo FBO to moglo przeciez zostac zaraz zanegowane.

ODPOWIEDZ