Wuza Day trading vol.2

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
Leonardo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 638
Rejestracja: 01 kwie 2013, 21:54

Re: Wuza Day trading vol.2

Nieprzeczytany post autor: Leonardo »

jak_zyc wpłacaj te 10k PLNów zakładaj myfxbooka i dawaj :D Stoi?
Bez dopłacania, ukrywania itp. Tylko nie podbijać stawki bo ja odpadnę :(
"Najważniejsze nie jest to, co robisz, ale to, jak to robisz."
"Dokładnie wiedz czego szukasz, łatwiej będzie znaleźć."
"Pomyśl, zanim pomyślisz."

Kerad
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 88
Rejestracja: 26 mar 2012, 14:19

Re: Wuza Day trading vol.2

Nieprzeczytany post autor: Kerad »

hhhllllh pisze:przeciez jesli Szwajcarowi idzie pozycja to sie chyba margin zwieksza, jak doklada to zmniejsza, w momencie dolozenia rownie dobrze moze zaksiegowac ta co szla i odpalic na wiekszym locie nowa ( tym co mial odpalic + tym zamknietym )i nie ma piramidy a jest praktycznie to samo ( a jak by zamykal na gorce a dokladal na dolku to jeszcze lepiej by wychodzil bo mialby lepsza cene)
Kompletnie nie masz pojęcia o czym piszesz. Może postaw choć jedną piramidę w swojej karierze na rynku a potem wróć i przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś.

hhhllllh
Gaduła
Gaduła
Posty: 138
Rejestracja: 06 cze 2013, 12:28

Re: Wuza Day trading vol.2

Nieprzeczytany post autor: hhhllllh »

udowodnij mi ze nie mam

szaman1977
Gaduła
Gaduła
Posty: 167
Rejestracja: 17 sie 2010, 12:36

Re: Wuza Day trading vol.2

Nieprzeczytany post autor: szaman1977 »

Marek12578 pisze:szaman1977
Twoj argument jest dla mnie znow tylko potwierdzeniem teoretyzowania. Dalej jest teoria vs praktyka. Proponuje chociaz wyobrazic sobie siebie w prowadzeniu wlasnego realnego biznesu i doswiadczeniu w REALIACH roznego popytu na swoje produkty badz uslugi. Bo inaczej to ja dalej widze "cieplutki etacik z bonami na swieta + kilka innych przywilejow" vs niezalezny przedsiebiorca ktory musi sie martwic o to czy zarobi na swoje wszystkie koszty i bedzie jakis zysk. A moze poprowadzi tak swoj biznes ze faktycznie z bardzo malej kwoty rozbuduje go do wartosci kilku tysiecy % wiekszej niz kwota z ktorej startowal.

Skoro na 1 trade tracisz 2-3% i zdazy Ci sie 3-4 transakcje z rzedu stratne to wyjdzie na to samo jesli ja zaryzykuje 10 do 15% na zbudowanie jednej piramidy ale dzieki dolozeniu DO ZYSKOWNEJ pierwszej transakcji uzyskam z calosci +15 do +60% a jak trend sie rozwinie to moze byc wiecej.

ad 1 do czego autor zmierza ?
ad 2 smieszne zalozenie, ze ja strace 4 wejścia a Twoje pierwsze będzie od razu zyskowne.
to może napisz jak to będzie po moich 4 stratnych i Twoich rowniez

Philips

Re: Wuza Day trading vol.2

Nieprzeczytany post autor: Philips »

Wuza
Znajdź jedno zdanie mówiące o tym, że nie podoba mi się krytyka ?
Racja nic takiego nie napisałeś.
Marek12578
philips - bo taka jest prawda. Bardzo duzo do powiedzenia przykladowo mial ostatnio w swoich postach czlowiek ktory za chwile zalozyl temat o zakladanu swojego pierwszego realnego rachunku i wplacie w okolicach 500-1000zl.
Racja. Ale ja jestem z tych użytkowników którzy wchodzą na forum tylko po to żeby poczytać Journale - Wuzy i Danbo. :) Dalej dla mnie nie ma nic ciekawego.
highend
Cała ta dyskusja powinna polecieć do kosza.

Raz, że smieszno-żałosna. Dwa, że dziecinna. Trzy - to dziennik Wuzy.
Dokładnie. Gdzie jest Admin? Myślę też, że twórcy forum powinni zmodyfikować formułę Journali. A mianowicie Autorzy powinni mieć w swoich dziennikach o wiele większą autonomię. Powinni być swego rodzaju Adminami w swoim Dzienniku.
I tak dla przykładu Wuza powinien mieć w swoim Journalu możliwość zablokowania krzykaczy, trolli itd. Osób nic nie wnoszących czekających jedynie na potknięcie i wyszydzających dla zasady a nie czekać aż obudzi się Admin.
Marek12578
Z osob ktore cos pokazaly na realnych rachunkach byl jeszcze Polbanda/Expedient Warzywniaka/Kashper.
Ostatnio sluch o nim zaginal, chyba ze czyta forum z innego nicku i sie nie wypowiada. Handlowal z roznymi wynikami, jego dzienniki gdzies powiny byc jeszcze na forum. Dokladal w rozne strony, ale jednak zarabial i pojawialy tam sie dosyc spore kwoty. Oczywiscie po nim tez jechano i dostawal bany.
Dodam jeszcze Snajpera. Wszyscy zniszczenie przez drobnicę. Sam myślałem o założeniu Journala z podpiętym Myfxbookiem, ale stwierdziłem że szkoda na to nerwów. Może kiedyś ale raczej na własnym Blogu.

signal

Re: Wuza Day trading vol.2

Nieprzeczytany post autor: signal »

Philips pisze:Dokładnie. Gdzie jest Admin? Myślę też, że twórcy forum powinni zmodyfikować formułę Journali. A mianowicie Autorzy powinni mieć w swoich dziennikach o wiele większą autonomię. Powinni być swego rodzaju Adminami w swoim Dzienniku.
I tak dla przykładu Wuza powinien mieć w swoim Journalu możliwość zablokowania krzykaczy, trolli itd. Osób nic nie wnoszących czekających jedynie na potknięcie i wyszydzających dla zasady a nie czekać aż obudzi się Admin.
Forum jako forma komunikacji to już niestety przeżytek. Poza tym Wuza ma swój "portal" i tam może rządzić do woli.
Philips pisze:Dodam jeszcze Snajpera. Wszyscy zniszczenie przez drobnicę. Sam myślałem o założeniu Journala z podpiętym Myfxbookiem, ale stwierdziłem że szkoda na to nerwów. Może kiedyś ale raczej na własnym Blogu.
Słabe to musiały być persony, skoro zniszczyła ich jakaś "drobnica".

Awatar użytkownika
Szwajcar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 746
Rejestracja: 03 lip 2009, 12:57

Re: Wuza Day trading vol.2

Nieprzeczytany post autor: Szwajcar »

jak_zyc
Dawaj te konto 10k PLN. Nie chcesz zakładać się no to załóż te konto i pokaż błaźnie, że coś tam zarobisz.

Uroiło Ci się czy co? Pierwsze moje konto było od 10k PLN a drugie od 50k PLN. Na 500k funtów mnie stać, nie myśl sobie, bo ty nawet 10k PLN nie pokażesz. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
„Nie słuchaj tego co ktoś mówi o rynku, słuchaj tego co rynek mówi o kimś.”

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Wuza Day trading vol.2

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Szwajcar pisze:jak_zyc
Dawaj te konto 10k PLN. Nie chcesz zakładać się no to załóż te konto i pokaż błaźnie, że coś tam zarobisz.

Uroiło Ci się czy co? Pierwsze moje konto było od 10k PLN a drugie od 50k PLN. Na 500k funtów mnie stać, nie myśl sobie, bo ty nawet 10k PLN nie pokażesz. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dobrze, że użyłeś słowa "było" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: A teraz jest konieczność uupełnienia depo. Takie to jest własnie piramidowanie blokowe, szczególnie pokaz jakości na rublu. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Awatar użytkownika
sureshot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1155
Rejestracja: 15 mar 2012, 12:30

Re: Wuza Day trading vol.2

Nieprzeczytany post autor: sureshot »

rzeczywiscie snajper migna na moment i juz sie nie pojawial , od kiedy cyb albo tiger go zbanowali, a szkoda
tu dluga dyskusja , kilkadziesiat stron gdzie indziej do tego jeszce na innym forum, nad tak prozaiczna sprawa jak usrednianie strat, to tak jakby walkowac , czy 2+2 to napewno 4, a przeciez chyba kazdy z nas w jakims momencie tego probowal, moze jakims rozwiazaniem i zakonczeniem byloby , gdyby ktorys z leniwych modow napisal na samej gorze wielka czcionka w dziale dla poczatkujacych "nigdy nie wolno usredniac straty"

Szwajcar mial chyba w pewnym momencie dluzsza przerwe od forow, potem wrocil na innym i jak kula sniezna , coraz bardziej aktywny, tylko podziwiac jego zapal i checi, ciekawe kiedy ten trend sie wyczerpie i na jak dlugo ;)

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: Wuza Day trading vol.2

Nieprzeczytany post autor: highend »

a kabel zjechał na 1.56200 jak to piszę. I by było bardzo OK.
Masakra.
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

ODPOWIEDZ