WTI Journal By Niviti

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Dzisiaj kolejna pozycja otwarta na EURUSD, silny impuls 80 pipsów następnie czekam na przestój na M30, jest !! otwieram pozycję i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki rynek zawraca :/ jakby otwarcie mojej pozycji było sygnałem do zmiany trendu :D. w sumie teraz już chyba przestaje kombinować z żonglowaniem na interwałach tylko m15 i jak nie ma patternu trudno lepiej stracić okazję niż pieniądze, w sumie teraz po 2 tygodniach grania wracam do pkt wyjścia i znowu muszę odrabiać straty no nic liczę że pod koniec miesiąca uda mi się wyjść na + :) Pocieszam się również faktem że gdybym nie wyszedł na sl miałbym teraz 5x większe straty :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Dzisiaj 2 pozycję na EURUSD, obie na m5. 1 zamknięta z minusem 1.21 $ tutaj z szerszej perspektywy nie otworzyłbym tej pozycji z racji nie przebicia dołka poprzedniej świecy. 2 Pozycja także na EURUSD otwarta po południu mamy tutaj na wykresie wybicie z konsolidacji przestój, pozycja otwarta po przebiciu ceny niestety rynek szarpnął wtedy mocno dlatego otworzyłem pozycję o 4-5 pipsów za daleko co spowodowało, że nie mogłem zrealizować tego Trejdu zgodnie z planem, gdyby nie to zamknąłbym te pozycje na plusie, niestety znowu zaliczam kolejną stratę 1.96 $. W obecnej sytuacji planuje grać dalej na real do końca miesiąca a ewentualnie po następnych stratach przejść na demo :) .
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

2 Pozycje 1 z wczoraj podczas danych, druga z dzisiaj, obie na EURUSD 1 zysk 3.37$, Druga strata 3.96$.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Ostatnio pisałem 2 tygodnie temu głównie jest spowodowane to tym, że jestem w trakcie sesji także główna moja siła skupiona jest wokół studiów, jednak teraz powoli wracam do tradingu po miesiącu grania na real koncie jestem na -13% do tyłu :/ (wstawiam pełne zestawienie w arkuszu excel), co skłania mnie do podjęcia gry na demo koncie dlatego przez cały lipiec będe starał się wyjść na + na demku i oczywiście jeśli uda się po wrócę do gry na real. Dzisiaj pozycja z USDJPY na zdjęciu widzimy mocne uderzenie prawie 80 pipsów następnie przestój i wejście na 3 świecy potem mamy mały ruch 10 pipsów i utworzenie się kanału, tutaj jeśli mam swoją taką zasadę w trading planie jeśli następuje taki ruch 10 pipsów i potem cofka wychodzę na 0, jest to dla mnie sygnał, że ruch został już zakończony i trzeba poczekać do zakończenia korekty.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Pozycja z dzisiaj USDCHF m30, pierwsze uderzenie 65 pipsów, następnie przestój i dalsze spadki
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Pozycja z dzisiaj AUDUSD m5, Grałem według swojego systemu na początku mamy silne wybicie z sporej konsolidacji 30 pipsów 1 świeca, przestój na M5 widać 1 świeca i następnie wchodzimy w pozycje 2 kontraktami, rynek rusza w naszym kierunku otwieram jeszcze 1 pozycje i to właśnie był mój błąd, wtedy rynek zaczął łapać przestój byłem na lekkim minusie gdzie wcześniej miałem już zysk na M1 jeszcze zauważyłem, że tworzy się double button myślę sobie czyli jednak lecimy do wsp/opr odbijamy się i lecimy dalej w dół, dlatego zamknąłem pozycje i chciałem odkupić na wsp/opr, jednak rynek od razu zanurkował bez żadnego odbicia Emotikon unsure Co widzimy już teraz gdybym nie zamknął tych 3 pozycji właśnie teraz byłbym na plusie +50 pipsów z każdej transakcji Emotikon unsure dobra następnym razem będzie więcej dyscypliny Emotikon grin muszę sobie jeszcze raz mój Trading Plan wydrukować i powiesić w jakimś dobrym miejscu. Wstawiam jeszcze zdjęcie z całej transakcji.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

RUN #3
POZYCJA NA AUDUSD, na m15 widzę próbę wybicia z konsolidacji otwieram pozycje 2 po 1 lota na każdej pozycji potem super rynek idzie w moim kierunku i co robię ? dokładam jeszcze 1 pozycje na longa mały ruch w góre jestem + 10 pln a następnie spadki w mojej głowie shit nie trzymałem się swoich założeń lepiej wyjść ale czekam, następne małe odbicie, wybicie wsp/opr i no nie wytrzymałem, zamykam na małej stracie, oczywiście jak widać na finalnym Wykresie widać, że gdybym trzymał byłbym co najmniej + 100 pln do przodu a tak niestety.. jeszcze raz najważniejsza jest psychika, dlatego teraz i to już zastosowałem w RUN 4 jak chcemy dokupywać do swojej pozycji najlepiej to robić podczas korekty czyli łapiemy jakiś główny impuls i jak rynek zawraca na początku to dokupujemy na wsp/opr.
RUN #4
POZYCJA NA EURUSD, podobna sytuacja Łapiemy te 2 świece które za powiadają dalsze spadki + przebicie wsp/opr + jeszcze 200 MA na Dole co daje silny sygnał tutaj otworzyłem 2 pozycje po 1 locie na każdej pozycji następnie tutaj już zastosowałem te zasadę zwiększałem pozycje w momencie kiedy rynek szedł do góry nie do dołu jak robiłem do wcześniej dzięki temu ostatnią pozycje udało mi się zawrzeć w najlepszym możliwym momencie praktycznie na końcu cienia! Następnie wszystko cacy rynek leci jestem już + 30 PLN i mamy młot na M1, dodatkowo ktoś na sali krzyczy że EDEK startuje rakieta leci do góry!! xD myśle sobie no nie mamy double button i koniec :( lepiej wyjść niż stracić i oczywiście jak się potem okazało rynek wcale nie wystartował a zrobił kolejne zejście tak naprawdę była to kolejna okazja do kupienia na szczycie jeszcze więcej no cóż ja i tak już miałem max pozycję więc nic nie udało by mi się zdziałać :( jak widać była to kolejna okazja żeby zrobić nawet lepszy wynik bo tutaj miałem otwartą max pozycję więc na spoko 150 pln by weszło oczywiście zakładając wyjście w najlepszym momencie
RUN #5
Ostatnia pozycja z dzisiaj też na EDKU xD znowu podobna sytuacja jeśli chodzi o sygnał silne wybicie daje sygnał co do kierunku rynku zawieram pozycje niestety cały ten ruch jest zbity!! wsp/opr przebity moje konto wyczyszczone i co robi rynek ?? jak widzimy na zdjęciu mamy zrobione 60 pipsów :x Co mogłem zrobić aby tego uniknąć ? Może gra tylko zgodnie z Trendem ? Pełna świeca na M15 ? M30 ? ta która potwierdza kierunek ?? nie wiem na razie muszę jeszcze popracować spisać nowy Trading Plan i zacząć cisnąć dalej :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Run #6

Pozycja Long na Edku, otwartch 5 pozycji wszystkie po 1 locie, w sumie to jeszcze mogłem otworzyć 1 lota ale wolałem go sobie zachować, no cóż co mogę powiedzieć cały czas robię ten sam błąd tym razem wytrzymałem trochę dłużej bo do 15:10 jakoś wtedy moja psycha już nie wytrzymała miałem +45 pln potem rynek zaczął zawracać do +10pln i już wolałem wyjść z lekkim plusem niż na minusie, no i to był błąd bo zamknąłem pozycję w najgorszym możliwym miejscu rynek zaczął cofać i od tego miejsca gdzie zamknąłem zrobił jeszcze +100 pipsów.... żal :( teraz pewnie miałbym z 150-200 zł. Następnym razem jak otworzę już wszystkie pozycje zamykam Forex i koniec czekam do 18-17 i sprawdzam co się stało :D Następny Run w czwartek :wink:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Run #7
Zapomniany run z czwartku,jakoś go nie wstawiłem, przez prace nie miałem czasu dlatego szybko omówię go teraz.Na początku mamy jakieś wybicie właśnie zawsze staram się znaleźć coś co wskaże mi dalszy kierunek rynku, a potem tylko dokładam pozycje do korekty tutaj otworzyłem 3 pozycje po 1 mikro locie każda + 1 pozycja na szczycie, pamiętam, że miałem problemy z internetem strasznie wszystko się zacinało, ale jakoś się udało, tutaj zastosowałem coś czego nie realizowałem wcześniej, zamknąłem 3 pozycje a jedną sobie zostawiłem na jeszcze ewentualne wzrosty, potem z tego co pamiętam pojawił się raport ekonomiczny nie zdążyłem zamknąć na 0, dlatego z tego Runu jestem tylko + 20 PLN do przodu.
Run #8
Run z dzisiaj tym razem na GBPJPY, niestety obudziłem się o 30 min za późno i przegapiłem wzrosty na edku :/ a szkoda bo trochę więcej pipsów by wpadło, teraz omówię co się działo na GBPJPY, tutaj liczyłem na wzrosty i tak znowu mamy jakieś wybicie potem zacząłem dokładać pozycje otworzyłem w końcu 5 pozycji buy, każda po 1 locie, ale niestety praktycznie cały ten początkowy ruch został zbity przez spadki dodatkowo popatrzyłem na świece m5 jeśli moja teoria była poprawna to jeśli gramy na wzrosty to każda świeca w ostatnich sekundach powinna być wybijana do góry tym czasem każda m5 praktycznie była zamykana cała w dół, dlatego pozamykałem wszystkie pozycje i zająłem z 7 lotów na spadki w 3 pozycjach kończąc jakieś + 40 PLN do przodu Emotikon smile Teraz mam 110 zł na koncie wypłacam 50 zł i zaczynam następnego Runa w Czwartek, szkoda że przez prace mogę tylko grać 2 razy w tygodniu :(
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Run #9
Dzisiaj Trading w pracy nie wyszedł mi na dobre ^^ Pozycja na Edku w sumie 5 lotów wszystkie longi, korciło mnie żeby zamknąć po odbiciu od wsp/opr na m15 bo coś nie tak mi to wyglądało, dodatkowo wyzerowałem konto nie miałem już czym się bronić żeby potem jakieś longi dołożyć i jeszcze 2 ostatnie loty dołożone w najgorszym dla mnie momencie :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ