[gra na danych] Secret News Weapon

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.

Kosiarz raportów za $250 miesięcznie

Jestem zainteresowany! Dawaj fryku!
122
59%
Wypchaj się fryku to nie możliwe!
84
41%
 
Liczba głosów: 206

Awatar użytkownika
fryk
Gaduła
Gaduła
Posty: 228
Rejestracja: 10 mar 2006, 13:24

[gra na danych] Secret News Weapon

Nieprzeczytany post autor: fryk »

Hej,

Właśnie jestem po trzymiesięcznych testach tego cacka.
Jest szybszy od Bloomberga i Reutersa (za te trzeba płacić $7000/mies).

Gramy na odchylenie od prognozowanej wartości raportu. Im bardziej cena się różni tym większa szpila = więcej kasy w naszej kieszeni.

Widełki odchylenia program proponuje sam, można też zmienić je ręcznie (dla zaawansowanych).

Zasada działania jest bardzo prosta:
- włączasz magiczny programik,
- ustawiasz gdzie ma kliknąć (lub dwukrotnie kliknąć) w momencie publikacji,
- możliwe akcje to BUY / SELL / NO TRADE,
- czekasz na moment publikacji,
- jeśli raport miał duże odchylenie (spodziewany duży ruch) programik sam otwiera Ci pozycję klikając w wybrane przez Ciebie miejsce na ekranie (z reguły guzik otwarcia pozycji na platformie).

NO TRADE szczególnie przydatne gdy trzymamy pozycję i chcemy ją np zamknąć gdy nie spodziewamy się określonego ruchu góra/dół.

Testowałem na MB Trading, IBFX i na Oandzie głównie na GBP/USD.
Oanda wygrała.
W chwili obecnej Oanda obniżyła spread na danych do 10pipsów i zyski są jeszcze większe - wystarczy 10 pipsowy ruch by wyjść na "zero".

Przez trzy miesiące testów nie zdarzyło się, żeby program nie zdążył otworzyć pozycji po cenie przed uderzeniem: payrollsy, fomc, itp - wszystko wchodzi jak marzenie... A konto puchnie bajecznie :D

Można zarobić nawet na 20-30p raportach, których nie brakuje.

Koszt programu / usługi to $250 miesięcznie.
Wraz z nim pełen plan zagrywanych raportów + email dzień wcześniej z opisem zagrywanego raportu.
21 dniowa gwarancja całkowitego zwrotu kasy bez podawania przyczyny - to też przetestowałem :)


Jeśli będzie zainteresowanie (sonda) - udostępnię informacje dot. formy zakupu.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 26 mar 2007, 17:06 przez fryk, łącznie zmieniany 7 razy.
Owoce sukcesu rosną na drzewach cierpliwości...

Awatar użytkownika
fryk
Gaduła
Gaduła
Posty: 228
Rejestracja: 10 mar 2006, 13:24

Nieprzeczytany post autor: fryk »

Potrzeba szybkiego łącza - ja mam 512 i jest ok (ping 120-140ms).

Jest jednak opcja wykupienia serwera wirtualnego w Stanach za $25/miesięcznie i uruchamianie programu i platformy stamtąd.
Na szczęscie Oanda pozwala na otwieranie wielu instancji platformy - na wirtualnym tylko pod kosiarza + w domu do kontroli pozycji - tzn do ręcznego zamkcięcia.

Mogę opisać proces kupna / instalacji serwera wirtualnego jeśli ktoś ma słabe łącze i potrzebuje. Proces jest bardzo prosty.

Mój przykładowy ping (opóźnienie względem serwera sygnałów) - ok 130ms (0.13sek).
Przykładowy ping kosiarza z serwera wirtualnego w Stanach - 30-50ms = jeszcze szybsze wejście.

Jak będą chętni pokażę filmiki z testów - nagrałem większość wejść w testach :) Oczywiście na rachunkach real.
Ostatnio zmieniony 23 mar 2007, 16:20 przez fryk, łącznie zmieniany 1 raz.
Owoce sukcesu rosną na drzewach cierpliwości...

Awatar użytkownika
fryk
Gaduła
Gaduła
Posty: 228
Rejestracja: 10 mar 2006, 13:24

Nieprzeczytany post autor: fryk »

Aha, żeby wszystko było jasne. Nie znoszę niejasności.

Nie jestem autorem kosiarza ani go nie sprzedaję.
Po prostu znalazłem i przetestowałem taką usługę i pomyślałem, że ktoś może być zainteresowany (ja bym był gdyby ktoś mi powiedział) i też na tym skorzystać.

Do tego cena 250 jest specjalna i wiem ja ją dostać. Normalnie kosiarz jest po 1000/miesięcznie.
Owoce sukcesu rosną na drzewach cierpliwości...

Awatar użytkownika
fryk
Gaduła
Gaduła
Posty: 228
Rejestracja: 10 mar 2006, 13:24

Nieprzeczytany post autor: fryk »

Wow zainteresowanie już jest spore i nikt mnie nie wyśmiał więc podaję info.

Link do serwisu: Secret Forex Society

Bywają reklamy tego na fxstreet.com. Tak chyba na nich trafiłem.

KROK 1

Pierwsze co trzeba zrobić to się zarejestrować - kliknij JOIN.

Wypełnij wg wzoru:
Obrazek

Najważniejsze pole to "Sponsor Email". Bez tego się nie zarejestrujesz. Musi być wpisane dokładnie jak na podanym obrazku.

Czekasz na maila z hasłem. Po jego otrzymaniu masz dostęp do serwisu i korzystać z jego dobrodziejstw. Jest ich wiele: sygnały, specjalne upusty u brokerów, kilka systemów i mnóstwo innej wiedzy.

KROK 2

Zakup kosiarza za $250.

Specjalna cena jest dla kilku pierwszych osób, które raz w tygodniu wejdą jako pierwsi na specjalną stronę wysłaną mailem.

Przed zakupem musisz mieć konto na SFS (KROK 1).

Kosiarz to Secret News Weapon - jedna z usług SFS. Sprawdziłem wszystkie ich usługi. Opiszę przy okazji. Kosiarz jest najlepszy.

Trzeba się dopisać do listy oczekujących na zakup kosiarza.

Wchodzisz tu: http://www.secretnewsweapon.com/buyit.html
i podajesz email - może być inny niż do konta na SFS. Bez znaczenia.
Zostaniesz dopisany do listy.

Ważne, żeby email był szybki bo specjalna cena jest oferowana tylko przez jakiś czas dla najszybszych chętnych. Dlatego odradzam polskie poczty wp, tlen itp. Polecam gmail, yahoo, itp.

W poniedziałek o 11pm czasu Nowego Jorku (u nas wtorek 4-5 rano - nie wiem jak teraz dokładnie bo czas przesuwają) na podany emali dostajesz link do strony ze specjalną ceną.

Po zakupie (tylko karta kredytowa) w ciągu kilkunastu minut dostajesz dostęp do kosiarza.

W panelu SFS po zalogowaniu masz zakładkę SNW i masz tam wszystkie potrzebne informacje, link do programu, etc.
Ostatnio zmieniony 23 mar 2007, 18:36 przez fryk, łącznie zmieniany 1 raz.
Owoce sukcesu rosną na drzewach cierpliwości...

Awatar użytkownika
fryk
Gaduła
Gaduła
Posty: 228
Rejestracja: 10 mar 2006, 13:24

Nieprzeczytany post autor: fryk »

Nagrania z moich gier musiałbym skonwertować bo zajmują po 80MB.

Felix (właściciel SFS) gra przy użyciu SNW i nagrywa każdą grę. Nagrania są dostępne zawsze na drugi dzień.
Potwierdzam w 100% ich prawdziwość. Gość nie stosuje żadnej ściemy. Jak wygrywa to wygrywa jak przegrywa to to samo podaje na stronie. I tym mnie przekonał do wszystkiego.

Tu uwaga - przegrane nigdy z powodu opóźnienia tylko z reguły na skutek małego skoku ceny. Ale Felix jest coraz lepszy i dobiera zagrywane raporty progi wejść dla sygnałów bardzo dobrze. Na prawdę ciężko stracić grając kosiarzem.

Oto link do nagrań: http://www.forexdiamonds.com/performance

Polecam styczniowy "UK Interest Rate Statement"
http://www.forexdiamonds.com/video/163

Na czacie widać jak kolesie zarobili w kilka sekund po $10.000.
To nie żart! Znam ich bo mam dostęp do King Forex Signals, ale to już inna historia :)

Dobrej zabawy :)
Owoce sukcesu rosną na drzewach cierpliwości...

Awatar użytkownika
fryk
Gaduła
Gaduła
Posty: 228
Rejestracja: 10 mar 2006, 13:24

Nieprzeczytany post autor: fryk »

Jak już pokupujecie (najszybciej we wtorek) to zapraszam tutaj do dyskusji i dzielenia się doświadczeniem / wynikami.

Ja gram na Oandzie.
Otwieram dwa okienka zleceń MARKET: kupno i sprzedaż. Ryzyko ustawiam 5% dla 25 pipsów a SL 15 pipsów licząc dla poszerzonego spreadu 10pipsów.

Czyli jeśli jest bid/ask przed danymi 550/553 to na danych będzie 547/557.
Dla BUY daję SL na 532. Analogicznie dla SELL.

Po uderzeniu jeśli kosiarz otworzył pozycję natychmiast odznaczam Stop Loss w przeciwnym zleceniu.
Kilka sekund po uderzeniu ceny od razu zamykam pozycję klikając przeciwne zlecenie.

Na początku bawiłem się w czekanie i próbę jeszcze większego "przykoszenia" ale okazało się, że najlepiej zamykać od razu, chwilę po głównym uderzeniu.

Na początek polecam wyłącznie na demo, albo małymi próbnymi kwotami bo emocje są nieziemskie :) I trzeba kilka tygodniu obycia, żeby nabrać wprawy i w pełni wszystko kontrolować.
Owoce sukcesu rosną na drzewach cierpliwości...

Awatar użytkownika
Aekold
Gaduła
Gaduła
Posty: 153
Rejestracja: 22 lis 2004, 19:41

Nieprzeczytany post autor: Aekold »

Kurde nie pisz fryk tak tasmowo postow bo Cie moderatorzy przeklna :P
Co do topicu to myslalem ze tam natrzaskane bedzie kupe pipsow - ale przegladajac wyniki bardzo slabo - niewiele tych pipsow przez te miesiace sie uzbieralo - tu by w takim razie kusil duzy lot czy dzwignia ale jak obadalem filmiki takie jak:
http://www.forexdiamonds.com/video/115
http://www.forexdiamonds.com/video/141
to zawalu mozna sie nabawic - na plus jest to ze koles w tych filmikach ma rewelacyjne texty i ze fajnie jest popatrzec :P
Co do stop w styczniu na funcie - tak gwaltownego ruchu tu chyba w tym roku juz nie zobaczymy - az sie strach bac co by bylo jak ktos ma shorta przed takimi danymi :P

Awatar użytkownika
SASZA
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 65
Rejestracja: 29 cze 2006, 17:40

Nieprzeczytany post autor: SASZA »

mi sie bardzo podoba - ale ja poczekam az Fryk nadworny Haker wejdzie do Pentagonu -stamtąd podobno kierują fx :wink:

pozdro Panowie

Awatar użytkownika
fryk
Gaduła
Gaduła
Posty: 228
Rejestracja: 10 mar 2006, 13:24

Nieprzeczytany post autor: fryk »

No ja już mam doświadczenie i pewność niezawodności tego cacka. Wystarczy jedno, dwa zagrania w miesiącu i można spokojnie żyć.

Ja i tak będę grał intraday bo nie potrafię żyć bez fx i wciąż wyglądam dobrych trejdów a kosiarz jest tylko uzupełnieniem i okazją na super zyski przy grubych danych.

A w grze intra kosiarz doskonale pomaga bo jak coś mam otwarte to nie muszę się martwić czy mi jakiś raport nie wytnie stopa.

Jak dla mnie SNW to odkrycie roku. Zupełnie nowa jakość gry.

Pozdrawiam i polecam! To na prawdę działa!!!

Jeśli chodzi o samego kosiarza to można ustawić w sumie 10 klików dla jednej akcji oraz np odstępy czasowe między nimi jeśli ktoś potrzebuje.

Obrazek

Czyli można wchodzić na 10 kontach jednocześnie.

Niedawno ten "ficzer" dodali.

No jest wszystko czego dusza zapragnie :) A najważniejsze, że zawsze działa i... nieziemsko kosi! :)
Ostatnio zmieniony 23 mar 2007, 22:45 przez fryk, łącznie zmieniany 2 razy.
Owoce sukcesu rosną na drzewach cierpliwości...

Awatar użytkownika
Aekold
Gaduła
Gaduła
Posty: 153
Rejestracja: 22 lis 2004, 19:41

Nieprzeczytany post autor: Aekold »

A skad on bierze dane o danych - bo szybkosc naprawde jest boska.

ODPOWIEDZ