Trading Point

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Microbi pisze:Raposo, szukałem w sieci i sporo poczytałem i na scam to nie wygląda. Opinie negatywne zawsze będą na każdego broka. Dlatego ciekaw jestem opinii z naszego podwórka. co do karty money kartę mam i ogólnie jestem zadowolony.
Ok, moje przeoczenie :). A o tym wolałem Ci wspomnieć na wszelki wypadek, bo nie zagłębiałem się w temat.

Już rozumiem w czym problem. Faktycznie, większość brokerów umożliwia wypłatę przez MB tylko tyle ile się wpłaciło. Ale np. FxPro i FxSalt dają możliwość wyrobienia karty powiązanej z rachunkiem i wtedy bez limitów 'długoterminowych' można wypłacać za jej pomocą ile się chce chociaż nie jest to jakieś supertanie.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
xpep
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 844
Rejestracja: 02 gru 2007, 11:50

Nieprzeczytany post autor: xpep »

raposo pisze:wypłacać za jej pomocą ile się chce chociaż nie jest to jakieś supertanie.
w zamysle takie wyplacanie daje chyba znizke 19% wiec te kilka % od wyplaty wypadaja nie najgorzej :D

Awatar użytkownika
Microbi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1157
Rejestracja: 25 lut 2010, 00:49

Nieprzeczytany post autor: Microbi »

xpep pisze:w zamysle takie wyplacanie daje chyba znizke 19%
w zamyśle tak, ale jestem zdania po co kombinować. W przyszłości mogą z tego wyniknąć przykre konsekwencje. Lepiej zapłacić i mieć spokój niż kombinować za co kupiłeś np. samochód czy inne dobra. Kwestia czasu i serwisy typu money czy podobne i tak będą weryfikowane przez US. Do tego to wszystko zmierza.

Rawai
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 06 cze 2012, 06:13

Re: Trading Point

Nieprzeczytany post autor: Rawai »

Microbi pisze:Mam konto AM PRO lecz realizują przelewy do money tylko do wysokości depo co jest totalną bzdurą .
Jestem nowy i się troche nie znam, gdzie zatem bedę musiał wypłacić środki jeśli bede miał większe od wysokości depozytu, konto bankowe ? ponieważ właśnie założyłem konto w AM i także używam moneybookers.

Awatar użytkownika
Microbi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1157
Rejestracja: 25 lut 2010, 00:49

Nieprzeczytany post autor: Microbi »

Rawai pisze:Jestem nowy i się troche nie znam, gdzie zatem bedę musiał wypłacić środki jeśli bede miał większe od wysokości depozytu, konto bankowe ? ponieważ właśnie założyłem konto w AM i także używam moneybookers.
tak, na konto bankowe.

Awatar użytkownika
Microbi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1157
Rejestracja: 25 lut 2010, 00:49

Nieprzeczytany post autor: Microbi »

Po kilku dobrych dniach co do brokera nie mam zastrzeżeń. Szybkość egzekucji bardzo szybka, wręcz rewelacyjna.

Awatar użytkownika
Microbi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1157
Rejestracja: 25 lut 2010, 00:49

Nieprzeczytany post autor: Microbi »

Wprowadzili nową markę www.xemarkets.pl , w przyszłości mają być też opcje binarne jak i wypłaty przez kartę xemarkets.

skrzat
Gaduła
Gaduła
Posty: 244
Rejestracja: 23 sie 2011, 12:14

Nieprzeczytany post autor: skrzat »

Warunki w xemarkets:

- dźwignia 1:888 (do 20k $) :)
- hedging
- zabezpieczenie przed stanem ujemnym konta
- stop out przy 20%, dla kont micro 5%
- bonus 30% na początek (max 2000$), brak minimalnej wpłaty, 10% bonusu na kolejne wpłaty
- brak rekwot, brak odrzucenia zleceń (100% zleceń przyjętych), brak pluginów virtual dealer :)
- spready stałe lub zmienne
- gwarancja TP i SL do 20 lotów oprócz luk weekendowych i świątecznych (czyli dla longów na eurchf nie ma obawy gdy podłoga spadnie, chyba że zrobią to w weekend :) )

optimus128
Gaduła
Gaduła
Posty: 122
Rejestracja: 05 sty 2011, 13:49

Re: Trading Point

Nieprzeczytany post autor: optimus128 »

Założyłem konto u tego brokera aby przetestować strategię na najmniejszych lotach, w związku z tym, że są tam możliwe takie małe jednostki transakcyjne próbuję zapuścić robota który w razie niepowodzenia potraja pozycję i tak w kółko aż nie osiągnie profitu. Problem jednak jest w tym, że nie działa on w xemarkets a u czterech innych brokerów chodzi prawidłowo. Oni maja pozakładane jakieś blokady na EA czy co? Działają u was experty?

Sprawdziłem teraz na koncie demo i działa tam prawidłowo. Jeśli mają poblokowane skrypty to ja dziękuję za takiego brokera.

Marek12578
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 21 lut 2010, 19:27

Re: Trading Point

Nieprzeczytany post autor: Marek12578 »

czy mial ktos jakies problemy z tym brokerem?

czy ktos jest bardzo zadowolony?

a moze ma powody by go nie polecac/zdecydowanie odradzic?

chcialbym sie dowiedziec jak najwiecej bo mam zamiar otworzyc rachunek ale zastanawiam sie czy ich oferta nie jest zbyt rozowa, mam na mysli bonus do pierwszego depozytu i bardzo duza dzwignie.

ODPOWIEDZ