TeleTrade - Broker

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
MostWanted
Bywalec
Bywalec
Posty: 19
Rejestracja: 21 gru 2012, 02:54

Re: TeleTrade - Broker

Nieprzeczytany post autor: MostWanted »

Nigdy nie wierzylem w to, ze u nich mozna handlowac na poziomie. Aby jednak sprawdzic to samodzielnie zalozylem jakis czas temu konto (10k $) i rzeczywiscie to byla strata czasu. Egzekucja zlecen od kilku do kilkunastu sekund wraz z rekwotami - gorszej oferty nie widzialem w zyciu :)
Nie da sie nic wykombinowac i w zaden sposob wykorzystac tych dziwnych tickow - egzekucja zlecen na to nie pozwala. Skalpowanie nie jest mozliwe. Zmiana TP/SL gdy cena jest blisko nie jest mozliwa.

Oczywiscie ten broker to MM - nie ma to nic wspolnego z ECN.

ascomont
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 23 gru 2011, 22:14

Re: TeleTrade - Broker

Nieprzeczytany post autor: ascomont »

Nie przejmujcie się stratami w teletrade, w końcu dają bonus 100%. Przelew od tego brokera do kraju może kosztować nawet 50 USD!!!

MostWanted
Bywalec
Bywalec
Posty: 19
Rejestracja: 21 gru 2012, 02:54

Re: TeleTrade - Broker

Nieprzeczytany post autor: MostWanted »

Ja akurat mialem zysk ;-)

ascomont
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 23 gru 2011, 22:14

Re: TeleTrade - Broker

Nieprzeczytany post autor: ascomont »

Dostałeś obiecany bonus?

MostWanted
Bywalec
Bywalec
Posty: 19
Rejestracja: 21 gru 2012, 02:54

Re: TeleTrade - Broker

Nieprzeczytany post autor: MostWanted »

Bonus jest przyznawany ale tylko jako bonus do momentu wykonania odpowiedniego obrotu na rachunku. Ja szybko ucieklem jak zobaczylem egzekucje zlecen. Rekwotowania + egzekucja zlecen trwajaca kilkanascie sekund to nie dla mnie.
Zdecydowanie wole ecn lub dobre stp. U MM tez czasem mozna troche zarobic ale to juz jest trudniejsze a zwlaszcza jesli lubisz skalpowac i przy tym osiagasz znaczne profity.

ascomont
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 23 gru 2011, 22:14

Re: TeleTrade - Broker

Nieprzeczytany post autor: ascomont »

Akurat przy trzech pips na edku nie da się skalpować. Mam teraz ECN gdzie jest średni 0.2. Więc już można powalczyć.
Byłem na szkoleniu z niego jestem zadowolony. więc warto skorzystać. Chociaż to pewnie zależy na kogo się trafi.

Awatar użytkownika
xpep
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 844
Rejestracja: 02 gru 2007, 11:50

Re: TeleTrade - Broker

Nieprzeczytany post autor: xpep »

Slyszalem ze lowia teraz klientow na bajer ze jak ktos bedzie zarabial to znajda mu klientow z duzym kapitalem setki tysiecy dolarow z prowizji

ascomont
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 23 gru 2011, 22:14

Re: TeleTrade - Broker

Nieprzeczytany post autor: ascomont »

Też mi obiecali jak zakładałem konto. Dodatkowo mieli dać pieniądze teletrade do zarządzania. Jedna osoba z mojego szkolenia chciała skorzystać z trejdera firmy teletrade. Niecałe 2 tygodnie i rachunek spadł o 20%.
Firma ogólnie tragiczna. Natomiast warto iść na bezpłatne szkolenie i założyć demo. Zwłaszcza jeżeli ktoś zaczyna. Tylko nie zakładajcie realnego rachunku w teletrade.

polaczekfx
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 21 gru 2012, 11:44

Re: TeleTrade - Broker

Nieprzeczytany post autor: polaczekfx »

Ten Broker to masakra jakaś. Powinno być napisane przez Admina jakoś na Czerwono, że to Najgorsze badziewie :569: jakie może być !!! na Wypłatę Swoich Pieniędzy czekałem PONAD TYDZIEŃ !!! :568: normalnie jakaś Paranoja !!
już nie wspomnę o dokonywaniu transakcji i rekwotowaniach co chwila !! po prostu nie da się tam grać. a sl i tp to jeszcze nigdzie indziej nie widziałem takiego czegoś , że nie mogę zamknąć bądź modyfikować Swojego Zlecenia bo jest cena za blisko tp alb sl no po prostu śmiech na sali !!!! :569: jak nie mogę zamknąć bo cena jest na 10 punktów od tp i sl świeci się na czerwono bądź zielono i co i nic nie można zrobić tłumaczą się tym ze to tak jest bardzo dobrze, że zlecenie musi znaleźć kupca na rynku i ze to jest bezpieczne dla klienta !!! a to wszystko NIEPRAWDA !! bo jak chce zamknąć to powinno się dać kiedy chce i po jakiej cenie chce. po prostu BRAK SŁÓW .... OMIJAJCIE to jak najdalej się da..... !!!!
co do szkoleń darmowych to lepiej się nie będę wypowiadać, bo szkoda mojego czasu !!! Samo za Siebie mówi że dają ogłoszenia na różne portale Grupon itd... żeby tylko klientów ściągnąć i tyle !!! gdzie jakieś profesjonalne szkolenie kosztuje około 2 tyś a tam za jedyne 69 zł czy jakoś tak:P hheheh a to czego tam uczą to wierzcie mi że sam Lepiej bym nie jednego Wyszkolił :)
UWAGA na tego Brokera !! :569:
pozdrawiam :)

ascomont
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 23 gru 2011, 22:14

Re: TeleTrade - Broker

Nieprzeczytany post autor: ascomont »

Teraz teletrade robi szkolenie wspólnie ze Stowarzyszeniem Inwestorów Indywidualnych. Myślałem, że SII nie zniży się do takiego niskiego poziomu, żeby naganiać teletrade klientów. Co do wypłaty dowiedziałem się od byłego pracownika teletrade, że mają do wykonania miesięczny plan. Każdy oddział musi złowić klientów na 20 000 USD/mc. Jeśli chcesz wypłacić to psujesz im plan. Więc nijaki Pan Da. Może odroczyć ten przelew, żeby nie psuć im sprzedaży. Jak są wypłaty to dzwoni jakiś rusek i krzyczy na pracowników.

ODPOWIEDZ