Szkolenia - Czy warto?

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2317
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Zatoichi pisze:
konrad.jawor pisze:fajnie by było jakby szkoleniowcy mieli swój konkurs - wtedy się okaże, który najlepszy:)
Przecież wiadomo który jest najlepszy i szkoli za darmo :mrgreen:

"Jak ugrać u brokera 1 000 000zł?"
https://www.facebook.com/inwestortv/vid ... 5/?fref=nf
Hej!
Wyzywałem większość kolesi co proponowali szkolenia czy też sprzedawali książki i nikt nie odpowiedział na proste wezwanie - zmierz się ze mną w realu...... generalnie to jest problemem tutaj ......
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
perezes
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 21
Rejestracja: 18 lis 2010, 11:32

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: perezes »

WItam wszystkich.
Nie zaglądałem na to forum parę lat, ale ostatnio natrafiłem na jakieś oferty szkoleń czy innych usług odnośnie rynku forex i zacząłem przeglądać z kim mam do czynienia. Jak przeczytałem strony "o nas" itp. to się złapałem za głowę. Samozwańczy eksperci chwalą się kilkuletnim doświadczeniem, znalazłem jednego, który ma niecały rok (!) doświadczenia! To są ludzie, którzy chcą szkolić innych i jeszcze brać za to pieniądze.
Natomiast nie publikowanie wyników to chyba standard. Odnoszę również wrażenie, że większość szkoleniowców zarabia na szkoleniach, a nie na rynku.
pozdrowienia!

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2317
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

perezes pisze:WItam wszystkich.
Nie zaglądałem na to forum parę lat, ale ostatnio natrafiłem na jakieś oferty szkoleń czy innych usług odnośnie rynku forex i zacząłem przeglądać z kim mam do czynienia. Jak przeczytałem strony "o nas" itp. to się złapałem za głowę. Samozwańczy eksperci chwalą się kilkuletnim doświadczeniem, znalazłem jednego, który ma niecały rok (!) doświadczenia! To są ludzie, którzy chcą szkolić innych i jeszcze brać za to pieniądze.
Natomiast nie publikowanie wyników to chyba standard. Odnoszę również wrażenie, że większość szkoleniowców zarabia na szkoleniach, a nie na rynku.
pozdrowienia!
Hej
Ja znalazłem gościa co "napisał" książkę w którym zdradzał system oparty na Fibo... i pokazywał na danych historycznych pasujących dla niego to dopiero hucpa! (wyzwany na pojedynek przeze mnie oczywiście odmówił poprzez swą sekretarkę czy coś w tym rodzaju ) Oczywiście jego osiągnięcia na danych historycznych jak poprosiłem wytłumaczyła go sekretarka zostały skradzione... najgorsze jest to że ludzie łapią się na takie gówno....

PS.
Ludziska nie łapcie się na akie gówna - wszystkie książki są dostępne w necie za free - wasze doświadczenie zrobi z was traderów nikt inny
Pzdr
SEROL666
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
czango
Gaduła
Gaduła
Posty: 96
Rejestracja: 15 cze 2008, 01:34

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: czango »

Całkiem spoko gość polecam ten filmik : https://www.youtube.com/watch?v=CyVcVZkD2es#t=2790 , To co Rafał mówi o psychologii to jest najważniejsze i każdy dobry trader musi to zrozumieć .
It' s ok to lose money , we can make it back , but lose the balls and it's game over .

Awatar użytkownika
bartek1916
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 817
Rejestracja: 17 wrz 2008, 15:27

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: bartek1916 »

a ja sie zdziwilem widzac nowy cykl szkolen optiontrade
https://www.optiontrade.com/pl/binary-e ... inars.html

kiedys o samej analizie i teorii opcji. teraz sporo strategii

marcin48623
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 31 paź 2013, 19:24

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: marcin48623 »

Faktycznie dość mocno rozbudowane jak na opcje binarne. Coś mi sie wydaje, że teraz więcej brokerów w kierunku opcji będzie chciało pójść to i sama oferta będzie poszerzana czy to szkoleń czy to rachunków.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2317
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

czango pisze:Całkiem spoko gość polecam ten filmik : https://www.youtube.com/watch?v=CyVcVZkD2es#t=2790 , To co Rafał mówi o psychologii to jest najważniejsze i każdy dobry trader musi to zrozumieć .
Co on k.rwa pierdoli i to jeszcze na papierze... Ja pierdol.e

-- Dodano: pt 11-12-2015, 5:10 --
bartek1916 pisze:a ja sie zdziwilem widzac nowy cykl szkolen optiontrade
https://www.optiontrade.com/pl/binary-e ... inars.html

kiedys o samej analizie i teorii opcji. teraz sporo strategii
"Strategia na wybicie z nocnego kanału zmienności"... Na to muszą znależć chyba jakiś patent :lol:
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
bartek1916
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 817
Rejestracja: 17 wrz 2008, 15:27

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: bartek1916 »

SEROL666 pisze:"Strategia na wybicie z nocnego kanału zmienności"... Na to muszą znależć chyba jakiś patent :lol:
wiesz, ogolnie patrzac na tematy jakie poruszaja na tych webinarach to nie sa to typowe "strategie opcyjne" jak je reklamuja. gdzies tak wlasnei widzialem. ale tak czy inaczej tematyka calkiem ok i odmienna do tego co na innych webinarach brokerow.

https://www.optiontrade.com/pl/binary-e ... inars.html

kamiecfx
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 07 lis 2014, 09:47

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: kamiecfx »

i bardzo dobrze ze takie szkolenia sa bo to zawsze urozmaicenie niz tylko klepanie o tym samym. Nie zawsze wszedzie jest 100% racji ale uwazam ze z kazdego szkolenia mozna cos ciekawego wyciagnac

ogi89
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 18 wrz 2011, 21:56

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: ogi89 »

to są jednak cały czas opcje binarne :/ oczywiście fajnie że są szkolenia i ogólnie ludzie dzielą się swoją wiedzą ale to są jednak opcje binarne :P

ODPOWIEDZ