let's scalp ;)

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

let's scalp ;)

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

Pomysł strategii znalazłem w sieci. Skalpowanie na M1. Para EURUSD.
Robota napisałem w ciągu 2 dni (uwzględniając poprawki). Testy za ten rok wyglądają zachęcająco.
Kapitał początkowy 200 $
Zadowolę się promilem tego wyniku. ;)

Obrazek
photo sharing sites

Tu testy live jednej z wersji na koncie demo http://www.myfxbook.com/pl/members/Trej ... 124/711063

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: let's scalp ;)

Nieprzeczytany post autor: freakout »

na demku takie EA będzie śmigać bez problemu, na koncie rzeczywistym broker dzięki niemu będzie świetnie zarabiać ;)

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: let's scalp ;)

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

freakout pisze:na demku takie EA będzie śmigać bez problemu, na koncie rzeczywistym broker dzięki niemu będzie świetnie zarabiać ;)
Pozwól pomarzyć ;)
Skoro broker będzie świetnie zarabiał, to może będzie nam po drodze ? :think:
Jeśli w następnym tygodniu nie polegnie z kretesem to przejdę na realne konto.

robeg
Bywalec
Bywalec
Posty: 19
Rejestracja: 04 wrz 2008, 16:33

Re: let's scalp ;)

Nieprzeczytany post autor: robeg »

A na czym polega na strategia?

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: let's scalp ;)

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

Łapanie ekstremów ruchu w ramach pojedynczych swiec M1. Wymaga to jednak maksymalnie szybkiej realizacji/modyfikacji zleceń po stronie brokera.

vipovsky
Gaduła
Gaduła
Posty: 180
Rejestracja: 24 maja 2008, 10:43

Re: let's scalp ;)

Nieprzeczytany post autor: vipovsky »

widzialem duzo zlecen w okolicach 1 pipsa.
czy spreed pozwoli na zarabianie?

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: let's scalp ;)

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

To będę chciał sprawdzić. Liczę na ruchy po kilka pipsów.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: let's scalp ;)

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Skoro już temat jest w "systemy i strategie" to może opisałbyś dokładniej założenia, wejścia, wyjścia i przykładowe transakcje? ;)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: let's scalp ;)

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

raposo pisze:Skoro już temat jest w "systemy i strategie" to może opisałbyś dokładniej założenia, wejścia, wyjścia i przykładowe transakcje? ;)
No właśnie tak myślę że może to do Journali przesunać ? ;) Jeśli jest taka mozliwość to wnioskuję o to.
Robot wymaga okreslonej zmienności na rynku (momentum). Bez tego siedzi i czeka. Tak jak te ostatnie dwa dni.

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: let's scalp ;)

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

Pierwsze efekty wyglądają zachęcająco.
Broker ArmadaMarkets
Obrazek
upload pictures online

Z trzech brokerów : Armada, BRE, Noble, bezsprzecznie najlepiej robot funkcjonuje w Armadzie. O ile czasy otwierania zleceń sa porównywalne to jednak kolejny parametr tj. spread praktycznie najniższy jest w Armadzie. Waha się w okolicach 0.1-1.0 pipsa. Oczywiście w czasie danych bywa różnie, ale też bardzo szybko wraca poniżej 1.0. W BRE lubi nawet w ciągu dnia a zwłaszcza nocą przekraczać 1.0. W Noble na dzień dobry była skucha wymagająca restartu platformy ponieważ za nic nie mogłem zamknąc zwykłego zlecenia oczekjącego. Wywalało komunikat "złe paramtery". Tak że Noble chwilowo sobie chodzi, ale nie jest faworytem ;)
Robot nie gra jeśli spread jest powyżej jednego pipsa.

Testy na koncie realnym pokrywały się z demo (Armada), u innych brokerów nie otwierałem kont real.
Czas chyba uruchomić na dłużej robota na koncie realnym. W sumie to są 3 konfiguracje (jeszcze nie wiem którą wybiorę) w tym jedna wersja skalpuje jednocześnie na kilku parach. http://www.myfxbook.com/pl/members/Trej ... 890/714430
To pokusa grać na kilku parach jednoczesnie ponieważ robot na jednej parze może czasem nie grać kilka dni. Ja niestety jestem niecierpliwy i lubię jak się coś dzieje ;)
Czasem niestety to kosztuje. :doh:

ODPOWIEDZ