jforexbook.com - publikacja konta dukascopy

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
rayzeel
Gaduła
Gaduła
Posty: 357
Rejestracja: 05 lis 2008, 14:47

jforexbook.com - publikacja konta dukascopy

Nieprzeczytany post autor: rayzeel »

Witam. Z racji tego iż sam chciałem mieć takie narzędzie dla JForex jakie są dla MT4 postanowiłem stworzyć stronę jforexbook.com. Obecnie jest to wersja podstawowa strony, lecz pozwala już na opublikowanie wyników swojego handlu dla kont demo jak i realnych. Wszystko jest za darmo i można śmiało korzystać. Będę wdzięczny za każde słowa krytyki, gdyż na pewno przyczynią się do ukierunkowania kolejnych prac w stronę poprawy użyteczności dla każdego kto korzysta z platformy JForex banku Dukascopy. Osobiście preferuję platformę JForex z racji tego, że ma 100x więcej możliwości niż MT4 plus bardzo atrakcyjna oferta banku dla traderów.

Także zachęcam do korzystania :)

Serwis będzie w dalszym ciągu rozwijany i niedługo powinna pojawić się np. taka opcja jak widget do wpięcia na swojej stronie lub w stopce forum.

jforexbook.com

Pozdrawiam,
Adrian
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: jforexbook.com - publikacja konta dukascopy

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Świetnie! :)

Wiele osób mnie o to pytało więc podeślę im namiar - na pewno się ucieszą. Dobra robota rayzeel!

Czekam z niecierpliwością na kolejne aktualizacje.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
rayzeel
Gaduła
Gaduła
Posty: 357
Rejestracja: 05 lis 2008, 14:47

Re: jforexbook.com - publikacja konta dukascopy

Nieprzeczytany post autor: rayzeel »

Super, dzięki :)
Ostatnio trochę poprawek zrobiłem i całość działa już chyba bez błędów, ale to jeszcze cały czas testuję i wypatruję niedociągnięć. Główną niedogodnością jest czas pobierania zleceń z serwerów dukascopy po uruchomieniu wtyczki. Niestety JForex API jest tak zbudowane, że nie ułatwia tego zadania + często baza danych dukasa reaguje trochę powoli... myślę, że jest to związane z ograniczeniami w postaci jakiegoś kolejkowania zapytań... nie wiem, ale po optymalizacji to tylko pierwsze dodanie konta zajmuje do 5 minut, ale późniejsze aktualizacje są już szybkie bo znany jest czas dodania ostatniego zlecenia. Oczywiście rozbudowane zostaną też statystki + wykresy z podziałem na walory i miesiące... w sumie to kopia tego co już mamy w myfxbook i tym podobnych serwisach... ciężko tutaj być oryginalnym :) Także mam nadzieję, że narzędzie będzie przydatne. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
quant
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 02 sty 2014, 18:31

Re: jforexbook.com - publikacja konta dukascopy

Nieprzeczytany post autor: quant »

Czy ta strona jest bezpieczna dla klientów dukascopy ? Jak technicznie wygląda przesyłanie wyników z rachunku do Twojej strony ?

Awatar użytkownika
rayzeel
Gaduła
Gaduła
Posty: 357
Rejestracja: 05 lis 2008, 14:47

Re: jforexbook.com - publikacja konta dukascopy

Nieprzeczytany post autor: rayzeel »

Bezpieczeństwo jest zapewnione po stronie dukascopy. To od nich pochodzi API z którego korzystać mogą wszyscy użytkownicy, więc i oni biorą na siebie kwestie bezpieczeństwa. Jednak wygląda to tak, że ze strony API nie da się pozyskać np. hasła czy loginu do konta. To co jest możliwe to pobranie numeru konta pod jakim jest w ich bazie np: 3212, dźwignię, walutę konta, historię transakcji wraz z aktualnie otwartymi, oraz stan konta. Nie da się obecnie pobrać wielkości wpłaty więc ciężko było to pozyskać bo potrzebowałem to po prostu policzyć. Nie można pozyskać np. takich danych jak dane osobowe właściciela konta. Gdyby API to umożliwiało to każdy nawet w prostym wskaźniku mógłby wpleść kod do importowania takich danych i zbierania ich w nielegalny sposób. Także z moich obserwacji wynika, że nie ma żadnego zagrożenia. Dodatkowo na stronie pokazujesz innym tylko to co sam chcesz. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
rayzeel
Gaduła
Gaduła
Posty: 357
Rejestracja: 05 lis 2008, 14:47

Re: jforexbook.com - publikacja konta dukascopy

Nieprzeczytany post autor: rayzeel »

Został zaktualizowany wygląd strony (całkowita zmiana) oraz kilka dodatkowych statystyk. Teraz też w łatwy sposób można włączać/wyłączać widoczność poszczególnych części konta podobnie jak w myfxbook. Wszystko w jednym panelu dostępnym po zalogowaniu. Pozdrawiam ! :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: jforexbook.com - publikacja konta dukascopy

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

rayzeel pisze: Także z moich obserwacji wynika, że nie ma żadnego zagrożenia. Dodatkowo na stronie pokazujesz innym tylko to co sam chcesz. Pozdrawiam.
No właśnie, to narzędzie było by bardzo przydatne, ale brak oficjalnego stanowiska Dukascopy w tej sprawie powoduje że wolę być ostrożny. Myślę, że wielu tak ma, czy robisz coś od tej strony aby nawiązać jakąś oficjalną współpracę z dukasem? Bo pomysł jest świetny natomiast chciałbym znać ich oficjalne zdanie czy w wypadku użycia Twojej strony dalej gwarantują bezpieczeństwo konta.Trzymam kciuki.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

toomyem
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2014, 12:37

Re: jforexbook.com - publikacja konta dukascopy

Nieprzeczytany post autor: toomyem »

Dzięki za tę stronę. MyFxBook nie współpracuje z Dukascopy, więc fajnie że ją udostępniłeś. Na razie potestuję to sobie na koncie demo.

Awatar użytkownika
rayzeel
Gaduła
Gaduła
Posty: 357
Rejestracja: 05 lis 2008, 14:47

Re: jforexbook.com - publikacja konta dukascopy

Nieprzeczytany post autor: rayzeel »

Witam wszystkich. Z góry przepraszam, że moja strona przestała działać w pewnym momencie. Obecnie na bazie jforexbook powstał serwis https://myassetreport.com. Trochę to trwało, ale na tym etapie mogę już ogłosić iż śmiało można z serwisu korzystać :) Oprócz Dukascopy są też opcje publikacji wyników dla mt4, mt5 i agenatrades. W planach są też cTrader i Interactive Brokers TWS. Wszystko jest za darmo, a w razie problemów przy rejestracji czy jakichkolwiek innych proszę pisać do supportu (linki na stronie). Cały czas się rozwijamy i dlatego proszę o raportowanie błędów, czy też tego co Wam się nie podoba. Dzięki i mam nadzieję, że będziecie zadowoleni :)

Podaję konto jakie założyłem dla zainteresowanych. Można spokojnie przeklikać sobie aplikację.
https://myassetreport.com
Login: forexnawigator
Hasło: forexnawigator

Pozdrawiam,
Adrian

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: jforexbook.com - publikacja konta dukascopy

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Dzięki
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

ODPOWIEDZ