Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

T-REX, czyli Ty to doskonale rozumiesz, możnaby rzec, że w głębi podzielasz zdanie "hejterów", których dopiero olśniło, jak obudzili się ze straconymi 3-ma klockami, jednocześnie przymykasz oko na przedsięwzięcia takich ludzi jak Jacek.

Czy zatem nie wydaje Ci się, że mamy WSZĘDZIE dookola handel czymkurwakolwiek lub usługi, które opierają się na zasadzie: "im bardziej zrobie ludzi w ch*ja, tym więcej zarobię" ?
Godzisz się na to, że atakujsz tych - jak to lubicie nazywać - hejterów?
Nie zastanawia Cię, Was, że m.in. tego typu praktyki są przyczyną, że gospodarczo stoimy tu, gdzie stoimy?
Stara maksyma głosi, ze pieniądze płyną od głupszych do mądrzejszych - trudno się z tym kłócić. Podzielam zdanie hejterów na tyle, że tytuł to fałszywka. z czystej kalkulacji wynika, iż nie ma na świecie takiego produktu, który małym nakładem finansowym da tak duży zysk w trzy lata. Wystarczy wziąć kalkulator procentu składanego, wpisać kwotę którą uważacie godną zainwestowania, okres ( 3 lata) kapitalizacja ( miesięczna) i wpisywać rosnąco oprocentowanie aż do uzyskania w wynikach 1000000 - tyle musiałby wynosić miesięczny przyrost waszego kapitału w procentach aby dotrzeć w 3 lata do tego miliona. Poniżej 100 k zainwestowanej forsy, to zwroty które mało kto wykręca w trzy lata nawet na Forex. Jeszcze raz powtarzam do kurwy nędzy PRZECZYTAJCIE COŚ INNEGO NA TYM FORUM! Myślicie, że tu nie ma lipnych szkoleń, fałszywych statmentów i tym podobnego scamu? Na pęczki. Przeczytajcie sobie w dziale
http://forex-nawigator.biz/forum/system ... %20allegro
chcecie pohejtować na kołczów i ich szkolenia? MAMY DO TEGO OSOBNY TEMAT!
Sprawdźcie jakie w ogóle są metody mierzenia zyskowności i ryzyka systemów transakcyjnych, dowiedzcie się jak ograniczać ryzyko inwestując pieniądze - zamiast biadolić nad stratą 3k. Przecież Forex to taki sam biznes jak hkhym... wasze, tylko ponoć obarczony jeszcze większym ryzykiem.
Nie rozumiem jak ludzie mogą napalać się na kurs jakiegoś Jacka bo jest za pieniądze, i w ogóle olewać darmową wiedzę jaka jest tutaj.
Jacek jest mistrzem nawijki, sprzedawania powszechnie dostępnej wiedzy. Ale ta wiedza działa, tylko nie tak magicznie jak on to opisał. On napisał to dla kasy, na szkolenie o zarabianiu 500 PLN miesięcznie nikt nie wydałby grosza. Sprzedał wam waszą własną chciwość. Tak jak reklama REDBULLA obiecuje darmowe loty, pastylki - pomoc w zaparciu, a wszystkie reklamy niemieckich samochodów - Claudię Shiffer w zestawie, czy też jedna partia pomoc frankowiczom. W dzisiejszych czasach wolno kłamać dla zysku, wkręcać niewinne dzieci, oszukiwać starców. Taki jest ten świat. To nie są czasy, że rower kosztuje półroczną pensje urzędnika. Połowę żywności wywala się na śmietnik zanim dotknie jej klient, a sklepy i tak zarabiają. Nie wciśniesz kitu - nie sprzedasz. Sądziłem, że kto jak kto: ale tacy rasowi biznesmeni co o 5 stówek nie opłaca im się schylić rozumieją takie rzeczy. Jakby posiadali wiedzę o tym jak prowadzi się biznes, nawet nie popatrzyli by na ofertę Jacka.
W dodatku nie masz żadnych opinii w internecie co siedzi w tym garażu, bo, jak już zdołaliście zauważyć, wy hejterzy hejterów ;), że są (były) nagminnie manipulowane poprzez zastraszanie i usuwane z sieci, żeby nie daj bóg nikt nie wiedział, że tam tylko "daćka", jako chyba niespodzianka stoi.
No i to jest trzecia sprawa: co do tego ma forum o Forex, że przychodzicie (hejterzy) z płaczem właśnie tutaj? Nagle dopiero na Navi znajdują się życzliwi, którzy uprzejmie donoszą o 666 stronach tego czy owego, o pożyczanych samochodach ( nie lubię czerwonego)czy innych jakże wielkich tajemnicach. Macie blokadę informacyjną, i to jest właśnie impuls do dokonania zakupu? A potem przerzucania odpowiedzialności za swój hejt na to forum? Bo za swoje słowa nie potraficie wziąć odpowiedzialności, a tu każdemu można wskoczyć na klatę?
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

ext3
Gaduła
Gaduła
Posty: 136
Rejestracja: 04 maja 2010, 21:46

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: ext3 »

T-REX pisze: W dzisiejszych czasach wolno kłamać dla zysku, wkręcać niewinne dzieci, oszukiwać starców. Taki jest ten świat.
O Panie T-REX, zdecydowany sprzeciw tutaj.
Gdyby taki był ten świat i każdy każdego oszukiwał i okłamywał, to cywilizacja szybko by się skończyła, to by prowadziło do totalnej anarchii i chaosu w dłuższym terminie. Zaufanie, uczciwość od zawsze pomagały tworzyć porządne biznesy, nie Jackowe. Może i Jacek się dorobił, ale na jak długo? Może ten wątek jest właśnie końcem sporej części jego dochodów?
Jak ktoś kręci, to jego klienci w końcu się połapią że nie dostają jednak Claudii Shiffer do swojego nowego BMW i napiętnują to w opiniach.
Niniejszym to właśnie czynimy przy okazji tego wątku.
Zdecydowane NIE! dla znieczulicy typu "tak już jest, tak musi być".
To że "marketing" tak robi to nie oznacza, że my wszyscy tacy jesteśmy.
Ja na przykład się na to nie zgadzam i tak nie postępuję. Myślę, że pare innych osób również.
To że być może nie odniosę sukcesu w sprzedaży z tego powodu to odrębna historia.

jackub

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: jackub »

ext3, Tyranozzaurus Rex ma rację, nie miejsce tu aby to dyskutować ale faktem jest że wszystkie teorie ekonomiczne nie biorą w ogóle pod uwagę czegoś takiego jak moralnośc, uczciwość ... mylę się?

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Na tym forum nie raz dyskutowaliśmy, czy grać na walutach w momencie zamachu terrorystycznego, bankructwa Grecji i innych tragediach na które żywo reagują rynki. Cóż zrobić - spekulanci są sępami pomagającymi banksterom odebrać biednemu Grekowi ostatniego osiołka czy kosz oliwek. Taka karma - na nas żerują kleszcze - brokerzy i szkoleniowcy. Dasz radę udowodnić przed sądem, że Jacek cię oszukał? Stawiam dolary przeciw orzechom, że w jego szkoleniu aż roi się od złotych myśli i rad Rockefellera, Buffeta, czy innego Gatesa. Jestem pewien, że jest tam pełno mądrych choć banalnych prawd przekopiowanych z kilku/nastu książek o biznesie, ludziach sukcesu itp. I zawsze zasłoni się tym, że napisał coś ogólnie aby pokazać wam główną drogę, a co i jak mieliście rozkminiać sami. Dlaczego Gates jest miliarderem? Bo zainwestował pieniądze w odpowiedni towar, w odpowiednim czasie. Dziś już nikt w tej dziedzinie nie osiągnie takiego sukcesu. milionerzy to ludzie którzy mieli złoty strzał - spotkali kogoś w życiu, zainwestowali w niewielkim, ale szczęśliwym okienku czasowym, ich sukcesy są nie do powtórzenia bo na ogół rynek od razu zalewa takie luki. Wy mieliście szukać tych luk zaraz po ich powstaniu i wykorzystać to w biznesie. A, że nie znaleźliście... :583: p. Jacek jest czysty, nie on kieruje rynkiem, czy waszym zaangażowaniem. Wystarczy, że powie coś takiego przed sądem, albo poprosi cię o wszystkie dokumenty z trzech lat aby stwierdzić co zrobiłeś wbrew jego radom. Liczy się tylko to co jesteś w stanie udowodnić mu przed sadem, a możesz niewiele. W tym sensie on nie złamał prawa, ba! mogłeś zwrócić towar w 30 dni...Czy postąpił etycznie - moim zdaniem nie. Ale zarobił kasę. Gdyby te wszystkie płaczki miały faktycznie doświadczenie w biznesie oddały by mu ten program zaraz po obejrzeniu. Po prostu nawet nie umieli ocenić jego wartości, wydali pieniądze na pałę, dając znak równości pomiędzy 3kPLN a przyszłym bogactwem. nie przygotowali się wcześniej merytorycznie aby stwierdzić czy to prawda, czy bujda na resorach Widziałem jego film: jedna minuta zmieniła moje życie - nie wiedziałem jak można w ciągu 1 min nawciskać tyle kitu ludziom ( w sensie połechtania ich ego), a oni jeszcze dają ci kciuk w górę. Mimo, iż żadnym ekspertem nie jestem. Dlaczego tak się dzieje? Dla mnie wszystkie motywujące filmy to manipulacja ( czasem przydatna): ktoś zdobywa twój autorytet w pierwszych paru słowach, aby potem powiedzieć ci to co sam wiesz - że musisz rzucić fajki, wódę albo 10 kg. Jesteś sam dla siebie mały jak muszka owocówka, i bez takiego autorytetu nie posłuchasz swojego głosu rozsądku, mimo iż wiesz, że używki i nadwaga ci szkodzą...
O ile dobrze działa to PRowo w sprawach jak odchudzanie - bo przeważnie ludzie rzucają to w diabły po pierwszych trzech tygodniach, bez nowych motywacji ego znowu spada do poziomu podłogi - ale za to winisz sam siebie - przestałeś ćwiczyć. O tyle z kasą nie jest tak różowo - system transakcyjny na FX czy poradnik p. Jacka to coś na co spokojnie można zwalić swoje niepowodzenia - wierz mi- każdy trader tutaj wypróbował setki cudzych i dziesiątki własnych systemów. Nikt ci nie powie - jestem kiepski, nie nadaję się, tyko że to "coś" - bezosobowy system - nie zarabia.To takie samo podejście jak w krajach gdzie religią jest szamanizm - nie:
- "jestem kiepskim kierowcą, zagapiłem się, i nie zdążyłem zahamować"
tylko
- " robiłem, co mogłem, tylko zły duch zablokował mi hamulce"
Możecie nie wierzyć ale tam tak często jest.
Reasumując: p.Jacek sprzedał wiedzę która pozwala zarabiać, dał cynk na temat niektórych towarów, i opisał ścieżki jak do nich dotrzeć. ( tak brzmią wasze opisy)
Obsypał to zlotem dając tytuł: droga do miliona w 3 lata
Jest to wiedza nie warta 3k PLN bo:
1)Ktoś kto nie miał biznesu - w 99% utknie w jakimś punkcie - najpewniej niezależnym od samego kursu bo będzie to dla nich za trudne. Albo się wtedy nauczy na własnym doświadczeniu albo zrezygnuje. Wnioski: kurs zmotywował, i pomógł zrobić pierwszy krok, resztę drogi trzeba przejść samemu. Ale skoro zmotywował do prowadzenia własnej działalności, trudności zostały przezwyciężone potencjalnie jest wart nawet więcej niż 3k. Ile osób przebije się przez trudności? pewnie 10%
2) ktoś ma doświadczenie w biznesie - obejrzy kurs i stwierdzi - lipa, dawno to wiedziałem, albo - weszły nowe przepisy, ta wiedza jest nieaktualna.
Wnioski: trzeba prosić o zwrot kasy.

A sama PRowa otoczka kursu: można sprzedać gumowce za 20 złotych na allegro. Można je pomalować złotym sprejem i sprzedawać "złote gumowce" po 100 PLN
Jak ktoś ma wąty: przecież "złote gumowce" to nie "gumowce ZE ZŁOTA"
I na tym właśnie zarabia p. Jacek 3k
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2017, 17:11 przez T-REX, łącznie zmieniany 2 razy.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Kreaster
Gaduła
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: 23 sty 2017, 08:18

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Kreaster »

ext3 - T-REX ma w 100% rację, ja już o tym tutaj kilka razy pisałem o tym:
http://forex-nawigator.biz/forum/jacek- ... ml#p857037

Mówiąc brutalnie: "Albo ty ruchasz, albo ktoś Cię rucha".

Jeżeli chcesz prowadzić biznes i dawać wolne na lewo i prawo swoim pracownikom, podwyżkę na każde zawołanie, będziesz dawał zwrot za swój produkt, ba! będziesz dawał produkt za koszt produkcji to człowieku zbankrutujesz, a ludzie wejdą ci na głowę.

Świat dzieli się na głupców i mądrych, "ślepych" i tych co widzą okazje, na sprytnych (dla jednych spryt = cwaniactwo i mało zaradnych, na odważnych i lękliwych itd. Życie to ying yang i tego nie zmienisz, nie będzie nigdy w 100% etycznie i pogódź się z tym.

Obchodzi kogoś, że Chińczycy produkują w Apple muli mega fabryce za miskę ryżu po chyba 7 dni w tygodniu? Film dokumentalny o tym jest nawet, gdzie produkuje się urządzenia technologiczne.

Obchodzi kogoś, że Ukraińcy w Polsce pracują po 12-14 godzin dziennie, bez umów często itd. za najniższą stawkę? Dla nas to wyzysk, dla nich szansa na lepsze życie.

Zawsze można położyć się pod sejmem, przypiąć kajdankami do bramy i krzyczeć, że świat jest niesprawiedliwy. Że Redbull nie dodaje skrzydeł, że po AXE laski na Ciebie nie lecą jak w reklamie, a McDonald wcale nie jest taki zdrowy jak go promują itd. Przypomina mi to trochę studentów aktywistów którzy walczą o jakąś koniczynkę przy budowie autostrady.

Świat bywa brutalny i zarazem piękny.

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Dokładnie Kreaster, to samo z diamentami na rekach waszych pań, koltanem i zlotem w waszych srajfonach, gaciami na waszych tyłkach. Ludzie często tracili zdrowie i życie dla tych waszych gadżetów. p. Jacek to miły gość w porównaniu do wielu "biznesmenów", i nauczył was życia za jedyne 3k. Na tym forum były reklamowane szkolenia po 15k, i wiecej, ludzie zastawiali domy aby się tam dostać, z tego samego powodu co wy - emocje i chciwość. Sam po pierwszej transakcji na FX na której w jedną noc zarobiłem 50k euro (na demo :mrgreen: ) - chciałem zastawiać hipotekę. I też byłem na szkoleniu, kupowałem e-booki - powiem - nie przepłaciliście z tym 3k 8) . Wiem czym jest chciwość i czasem dalej bierze we mnie górę - staram się, aby to było w momencie gry w pokera na wirtualną kasę, a nie w realnym życiu. wyciągnijcie z tego lekcje, i bądźcie wdzięczni losowi, że strata była niewielka - jak na takich wytrawnych biznesmenów jak Obiektywny :p
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Grymus
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 26 sty 2017, 01:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Grymus »

Myślę, że to rozwieje wątpliwości czy szczekający YAPA i inni pseudo eksperci którzy pozjadali wszystkie rozumy świata mają rację, że info-produktów nikt nie kupuje, czy może rację ma ekspert w tej dziedzinie z branży od ponad dekady.

Okaże się kto tu jest tylko po to by hejtować i podnosić swoje ego czy chce jakiś racjonalnych przemyśleń.

*Kursu nie kupiłem, może jest słaby wykonany, nie mi to oceniać. Jednak skoro pojawił się wątek o info-produktach to tutaj zostaliście zmiażdżeni akurat i Jacek (oraz Majewski) ma rację.
Drogi użytkowniku Kreaster, ten Pan co podałeś on sam sprzedaje KURSY na ten temat więc chyba nie wyobrażasz sobie, żeby mówił że to jest słabe? Musi tak gadać, żeby nabierać ludzi na swoje kursy jak Jacek.. Gdyby mówił inaczej to nikt by nie kupował jego szkoleń. Rozumu trochę serio

webskitrader
Gaduła
Gaduła
Posty: 186
Rejestracja: 21 lut 2017, 12:28

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: webskitrader »

O samych kursach Pana Jacka napisane zostało tutaj tyle, że nie ma sensu, żebym się powtarzał. Niestety to wszystko jest prawdą.
Oczywiście nie można generalizować. Zawarta tam wiedza po wgłębieniu się w temat jest pomocna. Niestety jest ona przedstawiona w tak chaotyczny i nieprzystępny sposób, że szok. W taki sposób kurs mógłby zrobić każdy z nas dysponując tylko tym co znajdzie na YouTube.

AMATORSZCZYZNA

Nie wiem czy facet rzeczywiście ma miliony, ale guzik mnie to obchodzi, bo nie podniecają mnie pieniądze innych.
To o czym chciałem tutaj napisać to jedna, ale bardzo znamienna rzecz.

W kursie 1 mln Pan Jacek oferuje comiesięczną godzinną konsultację. Niestety ten człowiek jest NIESŁOWNY i NIEZORGANIZOWANY.
Napisałem do niego wiadomość z prośbą o takie spotkanie przez skype'a. Napisałem w poniedziałek z adnotacją, żeby wybrał termin, a ja się dostosuję.

Wybrał piątek o 15:00, więc czekałem od 14:50 w piątek biorąc przymusowy urlop w pracy.

Pan Jacek, łaskawie odebrał połączenie ze skype ode mnie o 15:15 i dodatkowo w tym czasie jechał samochodem, więc nie byłem w stanie pokazać mu niczego co przygotowałem.
Udało mi się tylko zadać kilka pytań, na które uzyskałem lakoniczne odpowiedź.

ZERO "WCZÓWY" ZE STRONY PANA JACKA

Umówiłem się z nim, że będzie przed kompem o 15:40 to popatrzy na to co zrobiłem. Tym razem się wywiązał, natomiast o 16:00 w pół zdania mi przerwał z info, że musi kończyć bo zaczyna kolejną konsultację.

Szczena mi opadła, bo przecież poświęcił mi 30 minut, a to miała być godzinna konsultacja.

Jak ktoś tak niesłowny, roztrzepany, niezorganizowany i niepoważny może zarabiać miliony. Słowo daję. Jeżeli on na serio ma 7 cyfrową sumę na koncie, to na prawdę musiał mieć dużego farta, że wszystko mu się udało.

Szczerze to głupi tak pisać o człowieku, który może i osiągnął jakiś tam sukces, ale taka jest prawda.
Szacunek dla wszystkich próbujących swoich sił na wykresach cenowych :564:

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Sądzę, że jest tak wielu niezadowolonych, niespełnionych ludzi, ponieważ nie można kupić własnej cierpliwości, własnego zaangażowania. Za sukces trzeba zapłacić z góry i to nie pieniędzmi a własną pracą. Nie możesz powiedzieć do kominka : ogrzej mnie to ja ci dorzucę drewna.
Obejrzyjcie jeśli macie jeszcze jakieś chęci :
https://www.youtube.com/watch?v=OtaFUqsV5yI
Cuda się zdarzają na tym świecie. Trzeba się jednak do nich przygotować. Wyciągać mądre wnioski, używać umysłu na maksa.
Nawet Neo dostał "tylko" prawdę po wzięciu tabletki. Reszta zależała od niego.
Tak jak Wasze życie zależy tylko i wyłącznie od Was.
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Powtórzę się: https://youtu.be/_lwVaSobseg?t=33s wytrzymajcie do 1:36. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
TAK WYGLĄDA BAIT NA FRAJERÓW. Ten jest dość prosty, wręcz prostacki. To są słowa mające obudzić waszą chciwość abyście polecieli do sklepu, bo zaraz zabraknie, a wiedza jest bezcenna itp, itd. Każdy taki przekaz ma spowodować, abyś nie myślał tylko kupował: szkolenia, wibracyjne szczoteczki do zębów, telefony, volvo 4x4, czy inne gadżety. To jest powód dla którego kupiliście szkolenie, a nie jego mądra lub głupia treść.
Cała reszta:" kup 1000 000 rzeczy po 1 zł a sprzedaj po 2 zł to zostaniesz milionerem" - tak mniej-więcej wygląda to poradnictwo. Coś mnie tknęło i sprawdziłem końcówkę ; nie zawiodłem się - w dwóch ostatnich minutach pan J. mówi o konferencji którą organizuje, i na którą serdecznie zaprasza, opowie tam o tajemnicach o których gentelman nie rozmawia na plebejskim YT. Obstawiam, że spotkanie nie będzie za free, ale chodzi przecież o milion... No i czerwoną Farrelkę. Wystarczy przesłać mu email aby się dowiedzieć... no to jazda! kto ostatni ten gapa - no i straci okazję na 50% prawdopodobieństwo zostania milionerem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jeśli w taki sposób skusiliście się na szkolenie za 3 k to wam współczuję.

Panie Jacku, świetna praca kamery - stabilizacja obrazu? proszę o poradnik.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

ODPOWIEDZ